Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

Ob 3. 2. 2017 ob 8:57, Janezs pravi:

A je to kdo že videl? Kevlar pajkice za pod karkoli. ...

Te kevlar pajkice mi delujejo kot še eden izmed produktov, ki igrajo na emocije, v smislu "ker se cenite"... Poleti je to, vsaj v naših krajih, neuporabno, prevroče. Pa za ta denar dobiš dvoje kevlar jeans kavbojke...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, ProdriveR said:

In kje kupujete kevlar hlače? Oz kaj je best buy trenutno?

Musher (Brezje)

 

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so te kevlar podložene kavbojke kej manj vroče kot recimo klasične tekstilne moto hlače? Sem ravno študiral da bi šel v Brezje ene po meri vzet. Na skuterju je poleti v tekstilu vroče za popizdit, v navadnih kavbojkah je OK.

Popravljeno . Popravil map
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih poleti oz. v vročem še nisem preizkusil (motor imam po novem od oktobra), a kar sem jih lani uporabljal, jih ne morem prehvalit. Predvsem, ker nisem po JUS-u in so ene redkih stvari, ki so pri meni narejene po meri. Udobne za popizdit. Pa kombiniram jih z enimi hudimi  hozntrogarji in stojijo tam, kjer morajo. Vozil sem jih po enocifrnih temperaturah in brez heca, nisem čutil hladu po nogah (pa imam nejkeda). Moje so poleg kevlarja podložene še z goretex membrano. Brez ščitnikov za kolena (ker sem jih prinesel s seboj), so me koštale 86 ojrov in si bom definitivno omislil še vsaj dvoje v prihajajoči sezoni.

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dvojne moto jeans. Nosim jih od zgodnje pomladi do pozne jeseni. Vse poletje se vozim z motorjem v službo.

Neprimerno udobnejše od  moto tekstilnih hlač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel pot v Lesce, torej sem se ustavil tudi v Brezju. Nisem vedel, da se tam šivajo moto-kaubojke ... Pomeril sem ene in jih nemudoma zasegel ;)
Ker so na internetu informacije o vsemu precej skope, prilagam info o hlačah oz. kaj kolko košta. Na osnovno ceno hlač (39 €) dodaš kar želiš in znesek za plačilo se ustrezno viša. Preprosto.

Hvala za tole, Roger G. Jagger :)

On 3. 2. 2017 at 5:46 PM, Roger G. Jagger said:

Musher (Brezje)

IMG_1481.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, GO_Tomi pravi:

...Danes sem imel pot v Lesce, torej sem se ustavil tudi v Brezju. Nisem vedel, da se tam šivajo moto-kaubojke ... Pomeril sem ene in jih nemudoma zasegel...

Vidiš, če bi malo bolje prelistal tole temo (17 strani), bi našel, da je bil ta Musher že večkrat omenjen :P. Zdaj pa resna vprašanja.

1. Imaš morda žepe za ščitnike na kolenih take vrste, da ščitnike vstaviš iz zunanje strani, kot imajo to npr. tule: http://www.uglybrosusa.com/shop/guardian-blue/

2. Je kaj raztegljivih (elastičnih) všitkov. Eni imajo to nad koleni in pod pasom, na zadnji strani?

Super, da si dodal sliko z dodatki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, izibajker said:

1. Imaš morda žepe za ščitnike na kolenih take vrste, da ščitnike vstaviš iz zunanje strani ...

Ne. Namerno. Če bi bil fršlus zunej, bi bil jst tolko len in nemaren, da ne bi dal ščitnikov not, ker bi se mi zdelo vseeno. Že vem jst, kako jst funkcioniram ;) Ščitniki naj bojo not in fertik.
Bi pa gospa nedvomno zadegala frščus na zunanjo stran, če bi ti tako želel, se mi zdi ...

12 hours ago, izibajker said:

2. Je kaj raztegljivih (elastičnih) všitkov. Eni imajo to nad koleni in pod pasom, na zadnji strani?

Ne. Nisem želel elastičnega materiala, dasiravno to imajo. Te, k sm jih pobasal, mi stojijo ... "ma sej to je delano po tebi", je rekla žena. Odfurati se v Brezje in se dogovoriti o vsemu je varianta, ki razreši vse dvome.

12 hours ago, izibajker said:

Super, da si dodal sliko z dodatki. 

A ne de? Lahko da je bil Musher omenjen, ma vsega pa še ni blo povedanega :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam letos v planu kupit moto jeans hlače in opažam da veliko omenjate Musher hlače.Me pa zanima če kdo pozna Leny jeans iz Tržiča in kakšne so v primerjavi z Musher hlačami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš našel nekoga, ki je imel obe tidve znamki, pa da bi ti neko realno primerjavo lahko podal. V tej temi je bilo že ogromno napisanega o moto jeans hlačah. Več si boš prebral lažje se boš odločil. Najbolje da greš do Musherja + kakšne moto štacune in probaš. In če se počutiš ok, tudi v sedečem stanju, kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pri Musherju je terna predvsem zaradi tega, ker so hlače po meri in tega (opisano v mojem prejšnjem postu) ne morem prehvalit. Udobje, ko je nekaj narejeno po tvoji riti in stegnih je top šit :P. Dopuščam, da so te orgazmični filingi nekaj posebnega samo zame, ker pač nisem po JUS-u, a verjemite, da je vredno (sploh za toliko evrov). @GO_Tomi si je pač ob pomerjanju po naključju našel ravno ene hlače zase, sicer pa jih načeloma vedno dela po meri. Če vas jeans (ali kak drug bombaž) zanima, si vzemite čas in se zapeljite do Musherja. Sem prepričan, da če ste šli z idejo po nakupu že tja, da boste hlače tudi dejansko naročili.

Ajd!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nekaj čez 200€. :blush: Računam še na popust, ki ga vedno da ob plačilu. 

Razlika med dobrimi in 70€ hlačami je pa ta:

 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Andrejcer pravi:

Nekaj čez 200€. :blush: Računam še na popust, ki ga vedno da ob plačilu. 

Razlika med dobrimi in 70€ hlačami je pa ta:

Jasno, da je neka razlika. Jaz imam take, kot jih v videu kaže, delno podložene, se pravi "budget" varianta. Vsaj pri meni gre za razmerje med občutkom počutja in občutkom zaščitenosti. Imam tudi full leder hlače, in če bi hotel da imam na vožnji maximalni občutek zaščitenosti, bi vedno nosil samo te...

Ko pa oblečem jeans hlače, že vnaprej tvegam manjšo zaščitenost kot pri ledru. In tudi če se bom v jeansu prebrnil z motorjem, ne bom drsel nekaj sto metrov po asfaltu v isti legi...

Veliko teh reklam v smislu "ker se cenite" igra na noto emocij (strahu, dopadljivosti, karkoli...). In vsak sam pri sebi postavi standarde. Pa če smo že pri motorizmu, to velja prav za vsak kos opreme voznika, model motorja, dodatne opreme na motorju... Never ending story.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 2. 2017 ob 7:51, Andrejcer pravi:

Nekaj čez 200€. :blush: Računam še na popust, ki ga vedno da ob plačilu.

 

Thx..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker  je potrebno moto kolekcijo na začetku sezone dopolnit, sem si vzel popoldne čas za skok po Sloveniji. Najprej v TC po dežjak IXS Orca EVO zase in za sina, nato še skok do gorenjske do Musherja. Kaj čem rečt, prijazni in ustrežljivi. Kavbojke narejene odlično, tako kot je treba. Gospe se vidi, da zadeve obvlada v nulo. Ene so mi skoraj pasale, pa me je gospa prepričala, da to le ni ni tisto pravo in mi priporoča da mi jih izdela po meri. No tako sva se tudi dogovorila, kavbojke pa mi predvidoma 13.03. pošlejo po pošti. Cena 96 + 5 EUR poštnine. Za ta denar zgleda top. Ko jih dobim, takoj preizkusim in poročam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes jaz bil pri musher.. imel sem pot do KR Gore iz Ptuja. hlace bodo narejene po meri.. zraven se kar navadne narocil.. ce nebi spremlal Motosvet niti nebi vedel za njih.

 

 

Popravljeno . Popravil MeSkO__
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super so, ščitniki v kolenih, občutek pa kot v navadnih kavbojkah. Danes komaj dobil, a po res super ceni:

20170310_152736-1512x2016.thumb.jpg.d8505e07f1a8cc8b1419999788d197a7.jpg

20170310_152819-1512x2016.thumb.jpg.bf6b56b76c1963bd856d316da74b0749.jpg

 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Andrejcer pravi:

Super so, ščitniki v kolenih, občutek pa kot v navadnih kavbojkah. Danes komaj dobil, a po res super ceni:

Na katerih mestih pa so podložene z aramid (kevlar)? Ščitniki na kolenih se vstavljajo od zunaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Frenk 67 pravi:

Musher ali kaj drugega?

 

pred 8 minutami, izibajker pravi:

Na katerih mestih pa so podložene z aramid (kevlar)? Ščitniki na kolenih se vstavljajo od zunaj?

Oba imata odgovor tu: https://youtu.be/6dy-fRHrm0o

 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!