Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
HHV

MOTO Hlače Jeans - motoristične

Recommended Posts

sayo

Raje kupite BMW-jeve hlače imajo najnovejše kvalitetne ščitnike na kolenih in bokih ki jih ostali proizvajalci nimajo cena 170€ :OK: :OK: :OK: :OK:

Drejči
To so ICON Hooligan, dobiš jih v Hein Gericke, oz. ti jih po želji naročijo...

vem da so to ICON hlače, zanima me če se jih da pri nas dobiti, ter če se da, prav tako pri nas, dobiti podobne hlače drugih proizvajalcev. Vem da ima Berik nekaj takega v ponudbi.

bica
Raje kupite BMW-jeve hlače imajo najnovejše kvalitetne ščitnike na kolenih in bokih ki jih ostali proizvajalci nimajo cena 170€ :OK: :OK: :OK: :OK: Te hlače se imenujejo City trousers poglejte si jih na BMW spletnih straneh.

Sam te city so ful debele, niso glih poletne.

sayo
Sam te city so ful debele, niso glih poletne.

Važen je da prepuščajo veter in da se ne lepijo nate, materijal je pa malo debelejši sam najbrž tud malo bolj zaščiti pri padcu kot pa kavbojke :yea1:

Drejči

Bom šel pogledat te BMW hlače, a dvomim da je to to kar iščem. Rad bi nekaj, kar bi izgledalo in tudi bilo udobno kot kavbojke, ter ne izgledaš ko čudak če ravno ne stojiš poleg motorja, ti pa ob tem nudi bistveno več varnosti.

bica

Sem sel gledat BMW-jeve hlace, bl kot city so namesto kavbojk primerne summer 2.

Material je bombaz in neki PVC, ima scitnike za kolena in boke, da pa se odstranit hlacnice, in nastanejo kratke hlace.

Cena je 180€.

post-9567-1189747009_thumb.jpg

post-9567-1189747019_thumb.jpg

bica
Kje si si to ogledal ? V LJ pri BMW zastopniku ali kje drugje .

V Trzinu na BMW.

Se jih dobi kje drugje kej ceneje?

Edited by bica

bica

Cena v Ameriki € se spremenijo v $.

72607704247_bmw_summer2pants_tn.jpg BMW Summer 2 Pants These light, airy motorcycling trousers can be converted into a practical pair of shorts - whether during breaks, on trips or for active leisure pursuits...$189.00

Drejči

Bil v Trzinu in si ogledal tako City, kot Summer 2 hlače. Kot sem že pričakoval niso ne ene, ne druge, prave. Sem pa v omari našel skoraj točno to kar iščem, BMW New Denim Trousers.

72b9_1_b.JPG

Problem je le v ceni. cca. 350 € je odločno preveč za to kar rabim, če pa bi bila cena, recimo, za polovico nižja, bi jih takoj vzel. Žal.... :(

... na ebay-u že bil in ni dosti ceneje, ≈30€

Stric Burek

A niso une od dragginjeans dokaj take maldostniške? Meni se zdijo prav OK(une vojaške recimo)

Drejči

Končno danes kupil DragginJeans "Silverback" . Bile so ≈150€. Malo so mi sicer velike, predvsem okoli pasu a manjše ne pridejo v poštev saj imam močna stegna in jih niti na rit ne spravim, če pa že, so pajkice. Imeli so tudi take v kamuflažnem vzorcu, rdeče-črno-belem, na rit so mi sicer sedle ko ata na mamo, a na motorju nekako ni zgledal in tud za to kar rabim nebi bile primerne.

silver01.jpgsilver02.jpg

vojak25
To so ICON Hooligan, dobiš jih v Hein Gericke, oz. ti jih po želji naročijo...

LP

a mrbit ve če se da to kje pri nas nabavit??

sayo

Končno danes kupil DragginJeans "Silverback" . Bile so ≈150€. Malo so mi sicer velike, predvsem okoli pasu a manjše ne pridejo v poštev saj imam močna stegna in jih niti na rit ne spravim, če pa že, so pajkice. Imeli so tudi take v kamuflažnem vzorcu, rdeče-črno-belem, na rit so mi sicer sedle ko ata na mamo, a na motorju nekako ni zgledal in tud za to kar rabim nebi bile primerne.

A imajo kakšno zaščito na kolenih ali bokih za tako veliko ceno ?

moto rider
Končno danes kupil DragginJeans "Silverback" ... Malo so mi sicer velike, predvsem okoli pasu...

Se boš pa malo "spital", pa ne bo probljem!

Imam eno fajno vezo za te "kavbojke", če te še kaj zanima.

Sprejemam naročila!

Hoj!

Dr_Jakob

News update:

draggingke so se mi strgale... zoprno ko sus. sicer je zascita cela, strgale so se mi pa po sivu... in to ne ob padcu ampak kar tako... bom vidu ce mi jih zna sivilja porihtat.

Drejči
A imajo kakšno zaščito na kolenih ali bokih za tako veliko ceno ?

Na riti, bokih in kolenih so podložene s kevlarjem, res pa je, da ni nobenih trdih ščitnikov, torej zaščita ni ravno vrhunska. A to tako ali tako nisem iskal. Glede na to, da jih bom imel za vožnjo po mestu, na šiht in v štacuno, saj zato pa imam maxija, so te hlače idealne. Ne morem na šiht v klasičnih motorističnih hlačah, najmanj kar je, si bo kdo mislil da sem za na luno, preoblačenje pa ne pride v poštev!

v novi motolegendi na zaloski v Lj jih imajo ... ampak izbira je pa zelo slaba

Dobil sem jih v novi motolegendi, ja in izbira res ni ogromna a imajo vse številke, tako da vsaj to je. Če pa želenih hlač ni v tvoji številki in to je zelo verjetno pa vsaj veš katero število iščeš in je nakup drugje, ebay, toliko lažji.

Se boš pa malo "spital", pa ne bo probljem!

Kaj si nor! že zdej je kriza :cry: morm shujšat, nujno! :(

solo
News update:

draggingke so se mi strgale... zoprno ko sus. sicer je zascita cela, strgale so se mi pa po sivu... in to ne ob padcu ampak kar tako... bom vidu ce mi jih zna sivilja porihtat.

Ja, tudi meni. Pa tako kul sem izgledal. :angry:

No, v pogovoru o jeans moto hlačah, z enim od prodajalcev v drugi trgovini sem izvedel, da je problem v kevlarskih nitkah. V SLO (vključno z mano) je baje cela fama, da morajo imeti take kavbojke kevlarske šive in/ali nitke v jeansu, če ne niso vredne nič...pa sem dobil pojasnilo, da je kevlar sicer zelo fina in močna zadeva, vendar ga tekstil "ne prenese". Usnje ga.

Razlaga: menda je kevlar tako agresiven, da je tekstil kot perforiran (saj veste, kot wc papir ali brisača...), če ga pošiješ s kevlarjem. In zato tekstil izredno hitro potrga prav na kevlarskih šivih. Pa še po koži kevlar rad "grize". Bi bilo za vprašat kakšno hudo šiviljo, ki se spozna, kaj meni.

Menda izven naših meja omenjene fame ni...

V glavnem jaz iščem zdaj druge kavbojke, ki, nasprotno, nimajo kevlarja. Še nisem našel všečnih. :trance_33_sleep:

Nagaya

kar bi se znalo zgodit predvsem, če so hlače številko premajhne :winkiss:

sayo

Jaz sem imel 7 let GIALLI kavbojke z kevlarskimi nitmi pa se niso enkrat strgale pa stanejo samo 80€ :OK: Tele vaše DRAGINKE ( imajo pravo ime ker so ful PREDRAGE ) pa se trgajo po šivih, to se pravi da niso vredne niti 15€ ne pa 150€ :headbang: Raj si kupim HULAHOPKE :kva2:

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Dihaj dihaj. Lorenza Savadorija   https://www.gpone.com/it/2020/02/23/motogp/lorenzo-savadori-ha-deciso-tester-aprilia-per-la-nuova-rs-gp.html   Upam de mas prav. Lanski wild cardi niso bli nek briljantni, tud letos, je po defaultu bogato zadnji.... Mozno tud de je zakljucil kariero?
    • thumper
      kaj ???
    • KennyJR
      Jah no... Podpisal kej dosti takrat ni... Kaj pa vem, kaj se smatra pod zares uradno... Kakorkoli Apriliji podpisala Lorenza za testnega voznika, tako da predvidevam, da Bradley ne bo več v penziji... 
    • Fadil
    • Kugelschreiber
      https://www.crash.net/motogp/news/231293/1/johann-zarco-makes-suzuki-motogp-debut   men se zdi to kar uradno. 
  • Similar Content

• bobi11
      By bobi11
      Pozdravljeni,

kot je že v naslovu razvidno imam probleme z usnjenimi hlačami (bele barve). In sicer se mi je na riti začel kombinezion luščiti oz. mi nekak zgornji sloj odpada stran.
      Glede na to da je kombinezilon star dobro leto oz sem z njim prevozil kakih 2000 km me zanima ali je to normalno
      Zadevo sem najprej opazil na sedežu motorja.... belo sled,takoj sem pogledal hlače in.... neprijetno presenečenje  . Sicer je vse funkcionalno, vendar na pogled ni ravno
      lepo... zgleda kot da bi se drsal po asfaltu

Zanimajo me vaše izkušnje se je komu že zgodilo kaj podobnega? kaj bi bil vzrok?, naj zadevo poizkusim reklamirati pri prodajalcu?

Kombinezion sicer redno čistim z vodo, ter vsake toliko časa namažem s kremo za roke... tako da problem ne bi smel biti v tem.

lp
    • Dr_Jakob
      By Dr_Jakob
      Zivjo!

Zacel sem z iskanjem motoristicnega oblacila za naslednjo sezono in takoj naletel na probleme.

Dobro jakno iz Cordure sem nasel v roku 5 minut. Hlace pa so druga zadeva. Ne spadam namrec med tiste srecneze, ki imajo idealne mere telesa, vsaj kar se tice oblacil. Kje naj najdem dobre hlace iz cordure, ki imajo podlogo, scitnike in da bi mi bili prav? Ponavadi so 54 preozke, 56 pa predolge. Obstaja kaksna firma, ki ima modele, primerne tudi za malo mocnejse?

lp j
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!