Jump to content

MOTO Hlače Jeans - motoristične

Recommended Posts

• Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• izibajker

28

• KARMEN1

16

• sayo

14

• StaraFeltna

13

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jasno, da je neka razlika. Jaz imam take, kot jih v videu kaže, delno podložene, se pravi "budget" varianta. Vsaj pri meni gre za razmerje med občutkom počutja in občutkom zaščitenosti. Imam tudi full

Tudi jaz imam ščitnike na kolenih na jeans hlačah. So pa vstavljeni v notranje žepe. Sem mnenja, da je sklepe treba čuvat (pri padcu in proti prepihu, ščitniki so tudi za to dobri).   Niti meni v je

Nabavil svoje prve motoristične kavbojke in sicer sem se odločil za Trilobitov model Parado. Danes dobil in sem nad hlačami naravnost navdušen. Kroj je odličen, res lepo stojijo. Niso preširoke,

Posted Images

Jaz sem imel 7 let GIALLI kavbojke z kevlarskimi nitmi pa se niso enkrat strgale pa stanejo samo 80€ :OK: Tele vaše DRAGINKE ( imajo pravo ime ker so ful PREDRAGE ) pa se trgajo po šivih, to se pravi da niso vredne niti 15€ ne pa 150€ :headbang: Raj si kupim HULAHOPKE :kva2:

pa na glavo si tudi lahko čeber iz Obija natakneš namesto čelade. :winkiss:

pa kak moder komentar lahko tudi zadržiš zase, pa ne bo nikogar resnično bolelo pri srcu.

Edited by Nagaya

Jaz sem z njimi prevozil kar nekaj kilometrov po soncu, dežju, snegu (no, to glih ne...), pa mi en sam šiv ni vtrgalo. Tak da, kaj pa vem no, ampak jaz sem ful zadovoljen z njimi. Aja, zanje sem plačal 120 Eurov, ne 150, kar je primerljivo s ceno levisk...

Drugače sem pa prepričan, da jih Nagaya ni kupil..... ;)

hecno :)

meni se ne trgajo. čudežno. mogoče imam kak superduper mega špon posebizame model a?

mogoče so fantje preveč nečimrni in na rit tlačijo premale hlače pa se te zato trgajo, ker so nostop našponane?

Mene tudi boli ko se ljudje vozijo po cesti brez osnovnega znanja motocikizma in bontona ter kupujejo motocikla, ki nimajo na naših cestah kaj iskat, ne naokoli vozijo z bedno pocensko opremo ali neprimernimi modeli svinjsko drage opreme, pa pa takih klobas kot ti zagotovo ne stresam.

in ne, nagaya jih ni kupil :naughty:

A pride v teh hlačah v takem vremenu kot je zdaj(vreme primerno za navadne kavbojke) kaj bolj vroče? Ker če ne pol lohk kupiš take hlače in jih nosiš normalno, sam da zdržijo par let, ne kot ko vsako leto nove kupim :alien1:

Nagaya pravi:

hecno :)

meni se ne trgajo. čudežno. mogoče imam kak superduper mega špon posebizame....

Zakaj - čudežno? Šele dva sva napisala, da so se nama strgale. To je še daleč od "vsem so se strgale". Kar se mene tiče, sem razočaran na hlačami, še bolj kot to pa, da si ne upam zamisliti, kako bi bilo, če bi padel. Po moje ni teorije, da svoje "delo" opravijo, kot bi pričakoval.

Sicer mi pa niso ne pretesne, niti me kjerkoli "šponajo". Ker sploh ne prenesem tesnih hlač že v osnovi.

Toliko je bilo pač o teh kavbojkah zreklamirano, da se skočil v nakup brez, da bi prej bolj konkretno (kot običjano to delam) preveril, kako je s kvaliteto. Čisto moj problem, jasno. :closedeyes:

Bom pri naslednjih bolj previden.

ej, sam kar se tice padanja, po mojem draggingke cist dobr prenesejo kak padec. notranja kevlar podloga je ostala na mestu in ni nic strgana. samo zunanje hlace so se strgale (k da to ni dost).

jst sm jih dal zasit pa podlogo gor dat. par € pa bo.

lp j

Lej, o smiselnosti jeans hlac na motorju raje nebi razpravljal. Za kakrsno koli daljso turo dam nase motoristicne hlace s CE scitniki povsod. Jeans hlace pa uporabljam za opravke v mestu. Tam so moto hlace prevec cudne. Vseeno rad zgledam kot dokaj urejen clovek in ne kot nekdo, ki je ravnokar prisel z lune.

ej, sam kar se tice padanja, po mojem draggingke cist dobr prenesejo kak padec. notranja kevlar podloga je ostala na mestu in ni nic strgana. samo zunanje hlace so se strgale (k da to ni dost).

jst sm jih dal zasit pa podlogo gor dat. par € pa bo.

lp j

:winkiss:

Po mestu še lažje padeš, ravno zaradi tega je dobro imeti kakšen trd ščitnik na kolenih, če te ravno kakšen avto izsili ti ne bo nikakeršen kevlar pomagal ko boš ti priletel s koleni v kakšno oviro, kevlar ti pomaga samo če ti drsiš po asfaltu ker je zelo odporen na drgnjenje saj to vidiš že iz videa od draggin kavbojk, a ne razumete kaj vam hočem povedat :hmm:

Ampak če nimaš avta in greš v trgovino po kruh verjetno ne boš tlačil usnja... Kljub riziku da te avto zbije...

In če hodiš delat in nimaš avta in nimaš možnosti da se preoblečeš tudi ne boš v usnju škripal po pisarnah...

Lepo, da nekdo razume zakaj jeans hlače. Bi rad videl tistega, ki bo v službo prišel v usnjenem kombinezonu. Varen na poti v službo boš res in tudi na poti iz službe, a če boš naslednji dan še lahko šel v službo, je pa že drugo vprašanje.

• 8 months later...

Pred časom sem videl posnetek testiranj draggin jeans hlač in sem jih iskal v Sloveniji kje bi se jih dalo nabavit pa moram priznati da je bil ves trud zaman na kar sem se odpravil v Celovec kjer sem zadevo tudi preizkusil ( in moram reči da so me prejetno presenetile. So zelo udobne in kvalitetno narejene čeprav na videz niti ne delujejo tako. Danes sem slučajno zasledil spletno trgovino v Sloveniji katera prodaja izključno samo draggin jeans hlače tako da če bo kateremu v pomoč in jih namerava v prihodnosti preizkusiti pa da se ne bo preveč matral z iskanjem http://www.dragginjeans.si/shop

NE JIH KUPIT!

Prehitro se znucajo odznotraj!

Problem je v tem, ker je na notranji strani vsita plast iz kevlarskih vlaken, ki je trda ko sam satan in zelo riba na notranjo stran hlac. Kar pomeni, da poleg oguljene riti (kar se da prezivet) se hlace kaj kmalu strgajo.