Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

Kaj, da je blizu Žalca ena motoristična trgovina? :hmm:

to bi pa js tut rada vedela...... :yes: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, da je blizu Žalca ena motoristična trgovina? :hmm:

Itaq . Če se pelješ od mene proti tebi po stri cesti, maš po cca 4 km manjše križišče in na njem takoj levo ob ta lepa trgovinca. Zraven je pa še avtoservis , kjer servisirajo mojo kordobico :whistle: .

Če ne najdeš, pridi do mene, te peljem za rokco :naughty:

P.S.

Tole zadnje velja za riderrgirl, ne za Motoristeka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne bom omenil firme PROMOTOR iz Drešinje vasi, bi pa vprašal, zakaj ta tema ni v podskupini Oprema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da nisi taprave firme omenil :whistle:

Ja "krivec" je po moje tisti, ki jo je odprl. Saj bodo moderatorji hitro pospravili tole (zgoraj) po moje :evilgrin:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem gate že kupil, ta Promotor itaq ni težko najti... :yea1: Moram pa povedat, da je samo za zelo debele motoriste. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa povedat, da je samo za zelo debele motoriste. :kva2:

Pol pa js spet nč ne bom dobu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hlače se raztegujejo... :naughty:

pol pa tk ni problema :whistle:

kako so pa kaj drugače za nosit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

A je kdo v tem času zasledil jeans hlače s kevlarskimi ojačitvami ter CE ščitniki ki se jih stisne s trakom? Ker kot zgleda vsega naštetega v enem še niso iznašli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P'rjatlce (v glavnem).

Če si že kupujete hlače, vzemite takšne, da ne boste kazale (zdele spomlad' in jesen') ledvic pa križev ven!!!

Ej, me kar zmrazi, ko tole gledam.

Pol je pa ena rekla, sej imam želvo, pa kaj vem kaj še... Jebeš želvo "čez lopatice", če pa križ obsevaš 10/uro (pardom 290 km/uro!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo v tem času zasledil jeans hlače s kevlarskimi ojačitvami ter CE ščitniki ki se jih stisne s trakom? Ker kot zgleda vsega naštetega v enem še niso iznašli :unsure:

moto rider: to bi bilo bolj za temo kombinezoni oz. jakne ;)

No, jaz sem že ne vem koliko trgovin pregledal/poklical pa to NASA čudo od kavbojk s kevlarjem in CE ščitniki še nobeden ni videl :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti nosim kavbojke (poleg cordure seveda), ki so v celoti podložene s kevlarjem, med kevlarjem in jeansom pa je še membrana ala goretex (sympatex?). Zelo zadovoljen z njimi.

Takrat, ko sem jih kupoval je prodajalka/šefica nekaj govorila, da bodo začeli izdelovati tudi takšne s ščitniki. Od takrat nisem bil pri njih. Je pa to firma iz Mozirja, ki izdeluje v glavnem zaščitna delovna oblačila, nekaj pa tudi oblačil za prosti čas.

Da moderatorji ne bodo :angry: lahko ime firme posredujem na PS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma niso tisti žepki namenjeni CE ščitnikom, ker so ti večji, pa če nimajo hlače pasa da se te ščitnike fiksira lahko naredijo več škode kot koristi., tekšnih pa ni nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jumerik, Hattori Hanzo:

Kontaktiral sem jih in stvar zgleda zanimiva, saj se da vse dogovoriti. Je pa to tudi kaj testirano-da se ne strga po šivih kot se to dogaja pri poceni usnjenih hlačah/kombinezonih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ti že javil hlač na tleh še nisem "sprobal". Po mojem laičnem mnenju pa so hlače dobro sešite in tudi šivi izgledajo močni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, je stvar zelo zanimiva, edini problem zame je da bi moral narditi 2x kar dolgo pot (mere+prevzem), tako da počakam še malo če dobim kaj, npr. mottowear, ko pridejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Brezjah ena šiva kavbojke in naredi po meri in v vseh variantah tudi kavbojke za motor - ščitniki, goratex, kevlar.....,

pa hrbet tud visok kukr hočš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm biu pri "fašistu" v lučniku je mel neke navidez jeans hlače in jakno, pa ker jih že dlje časa kupujem sem vprašal za ceno, za jakno je reku 500 EUR :kva1: sm si mislu ta se zajebava :headbang: . potem me je zvleku malo proti vhodu kjer je meu neko reklamno stojalo na katerem je biu tv, je prižgau in gor posnetek kako nek kaskader pade pri 140 km/h v teh hlačah in drsi 42 metru po asvaltu, hlače niso priuzale skozi. baje da tud prepiha ne, majo pa tko hlače kakor jakno vgrajene ščitnike. baje de je bolše od usnja.

cena za jakno je okoli 500 eur, za hlače mislem de je reku 260 al neki tazga.

http://www.esquad-jeans.com/ tuki na tem naslovu so tudi posnetki testov.

če pa ma kdo izkušnje s tem prosim če lahko pove, ker se odločam za nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Brezjah ena šiva kavbojke in naredi po meri in v vseh variantah tudi kavbojke za motor - ščitniki, goratex, kevlar.....,

pa hrbet tud visok kukr hočš :evilgrin:

Odsvetujem. Amatersko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!