Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

Odsvetujem. Amatersko.

Če je dobro zašito pomoje nebi smelo bit problemov. Se pa strinjam da je bolje it k nekomu ki je že nekaj takih hlač zašil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vredno tega dnarja, glede na skromno zaščito. Zašito je kao po meri, samo ne ravno po moji...

To ni stvar izkušenj, ampak stvar površnosti in dela, samo da je narejeno, da se da zakasirat.

Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni, pravijo...drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer motorističnih hlač na brezjah še nisem kupil, smo pa pred leti hodili tja kupovat baggye, ko smo kot mulci "fural" hip hop stil :) In lahko zelo pohvalim kvaliteto, oziroma vsaj takrat je bilo zelo uredu. Jeans dober, šivi prav tako, kroji ao bili tudi fajn (kolikor so pri baggyih lahko bili). Skratka jaz sem te njene hlače v tistič časih nosil več kakor vse ostale, pa nisem nobenih prenucal, ali pa da bi popustile po šivih.. Je pa to že nekaj časa, tako da če so postali bolj šlampasti ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo v tem času zasledil jeans hlače s kevlarskimi ojačitvami ter CE ščitniki ki se jih stisne s trakom? Ker kot zgleda vsega naštetega v enem še niso iznašli :unsure:

KMC na dolenjski cesti v ljubljani, prodajajo jeans hlače, cena okol 140eur, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vredno tega dnarja, glede na skromno zaščito. Zašito je kao po meri, samo ne ravno po moji...

To ni stvar izkušenj, ampak stvar površnosti in dela, samo da je narejeno, da se da zakasirat.

Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni, pravijo...drži.

Kolikor jaz poznam zadevo, je zaščite toliko kolikor je želiš. Hlače ti naredijo po meri, kar pomeni tudi s toliko zaščite kolikor si je izbereš (po želji tudi prineseš da ti jo všijejo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMC na dolenjski cesti v ljubljani, prodajajo jeans hlače, cena okol 140eur, :whistle:

ja, pri kmc imajo draggin' jeans.

hlače kupil prejšnji teden, imajo povišan ledveni del, podložene/prepletene so s kevlarjem. imajo povsem klasične barve, nekaj pa je tudi "povsem odpipanih" kombinacij, moški in ženski kroji,...

prvi občutek je pozitiven, za z motorjem v mesto in na kak bolj neformalen sestanek so povsem prebavljiva izbira!

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo, sem nabavil tole KLIK! in morm reč da so fajn, še posebej ker vse ostale jeanske, ki sem jih sproval, delajo samo za manekenske postave (brez riti in vampčka).

ultimateriderjean_black.jpg

Sedejo fajn, imajo kevlar okol in okol, trde CE na kolenih, raztegljive všitke in možnost pripenjanja akne z zadrgo na hrbtu.

Kupi se pa jih v najmanj prijazni moto trgovini. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....TC.....imajo črne-jeans modre......stestiral.cca 2800km...sicer brez padca........udobne za 115€..zaenkrat za-do-vo-ljen :whistle:

l.p.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem nabavil tole KLIK! in morm reč da so fajn, še posebej ker vse ostale jeanske, ki sem jih sproval, delajo samo za manekenske postave (brez riti in vampčka).

ultimateriderjean_black.jpg

Sedejo fajn, imajo kevlar okol in okol, trde CE na kolenih, raztegljive všitke in možnost pripenjanja akne z zadrgo na hrbtu.

Kupi se pa jih v najmanj prijazni moto trgovini. :whistle:

TC ????

Motoraj dobi v petek Held, kevlar in slično za 86 € :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoraj dobi v petek Held, kevlar in slično za 86 € :whistle:

Aaa, hudo ... kitajska roba?

PS: kolkr sm vidu Held zadev, me niso prepričale ... kr ena cheap roba ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so ok za videt te jeans od TCja. Sam jih bom raje šel iskat v Italijo ker debilom iz TCja ne dam enga centa. Na linku si poišči naslov trgovine v Italiji in nakup povežeš s prijetnim moto izletom do sosedov.

Btw kaj manjka Held-u? Held je čist ok. Bom šel do Motoraja pogledat.

Nasvet vsem ki mislite še naprej kupovati pri TCju. Vzemite veliko vazelina seboj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem nabavil tole KLIK! in morm reč da so fajn, še posebej ker vse ostale jeanske, ki sem jih sproval, delajo samo za manekenske postave (brez riti in vampčka).

ultimateriderjean_black.jpg

Sedejo fajn, imajo kevlar okol in okol, trde CE na kolenih, raztegljive všitke in možnost pripenjanja akne z zadrgo na hrbtu.

Kupi se pa jih v najmanj prijazni moto trgovini. :whistle:

Kje pa si nabavil te hlače?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

pozdrav!

Je kdo zadnje čase kupoval jeans hlače z ščitniki za kolena. Zanima me kje imajo pri nas dobro ponudbo, in veliko modelov za sprobat. Gledal sem ene v stari Gorici, v dainese trgovini - http://www.mottowear.com/index.php/home/product/4

So nek nov model. Imajo ze kolenske ščitnike. Znižali so mi iz 190 na 170. Zdi se mi še malo predrago. Vidim da imajo v TC-ju tudi to znamko, a kar občutno bolj poceni. Sicer niso nov model, a vendar.

Še kak nasvet, kje jih kupit?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi par postov nazaj za 115€ v TC če se ti da ukvarjat s prodajalci :)

Jaz jih nosim že nekaj časa in lahko potrdim da so res kvalitetne tako da ni škoda tistih 115€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni tele zelo sedejo. kupil sem jih okoli novega leta; mogu mal skrajšat (pa nisem po ISO)

ampak so mi zelo udobne in mi ni žal nakupa.

drugače sem gledal še ene od held-a, ampak nikjer ni bilo moje številke

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni.

Zanima kakšno mnenje od tistih, ki ste s kavbojkami že drsali po riti, pri nižjih pa tudi malo višjih hitrostih...

Kaj pravite? so DragginJeans res toliko boljše (npr. od Route One)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Sandi, drajsal s svojim Dragginsom še nisem, in delam na tem, da tako ostane.

Si pa niti ne želim preveč, ker se mi zdi, da jih bo obrnilo kot nogavico, vsaj okoli kolen. Po moje je čisto vseeno, kakšne kupiš, tudi najboljše so tako tako. Bolj je odvisno od samega modela.

Sam jih imam za krajše vožnje, kjer se malo vozi in veliko poseda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegica je padla z draggin jeanskami, jo je avto izsilil...

povrhu jih je podrajsalo, skozi zaščitno plast ni šlo, kljub temu, da se je drsala po kolenih...

sam večinoma časa nosim to, tudi kar nekaj prijateljev in nad vsem smo navdušeni.

udobne, lepe, certificirano varne,... več si lahko le želiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal,da v bližini Kranja ena šivilja izdeluje đins hlače za motoriste.Ali gdo ve kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-9567-1219321668_thumb.jpg

to je najbrž to...

ni pa CE certifikata, varnosti... kevlar vam sicer nekako všijejo, toda...

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sorry... ampak sem mel dragginjeans pa je bil to najslabsi nakup ever. Se pol sezone niso zdrzale, ker so se tok zdrajsale na notranji kevlarski zadevi, da so kar razpadle. 150€ stran vrzenih.

Zgleda, da je kevlarska notranjost okej, ce gledas s strani varnosti, ampak je slabo zamisljeno. Vsaj se ena podloga nad kevlarjem bi morala bit, da se nebi direkt hlacna tkanina drajsala.

ja kaj pa ti počneš s hlačami?

jaz ene izmed teh draggink zdaj nosim že četrto leto, tudi pozimi kot "casual" hlače, ker so takrat malce toplejše od običnega jeansa, pa so šele sedaj dobile malo one cool retro patine...

zdržale so več kot tri polne moto sezone in še kaj vmes... aja, sezona pri meni pomeni cca 9000 km letno...

mogoče si jih kaj napačno pral ali kaj podobnega... bogsigavedi, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!