Skoči na vsebino

Resnica o Chucku Norrisu


Priporočene objave

Tae kwon do? si preprican. Mozakar je bil v karateju nekaj takega kot Schwatzenegger v bodybuildingu. Ce se ne motim je bil 7x svetovni prvak

Sem premetal podstrešje, pa nisem našel kaj preveč uporabnega. Eno sliko na kateri je slikan z jugoslovanskimi mojstri Tae Kwon Do-ja (Toni Nobilo, Kaić Darko, Šabić, ... ) v Oklahoma Cityu 1978 kjer je bilo 2. svetovno prvenstvo v TKDju in eno sliko na kateri sta Chuck in Bill Wallace, ki je nasledil Chucka na prestolu svetovnega prvaka. Pa podatek, da je Chuck igral z Bruce Lee-jom v filmu Na zmajevi poti.

Tako, da pisne potrdirve svojega posta malo višje nisem našel. To mi je ostalo od nekod v spominu. Mogoče se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem premetal podstrešje, pa nisem našel kaj preveč uporabnega. Eno sliko na kateri je slikan z jugoslovanskimi mojstri Tae Kwon Do-ja (Toni Nobilo, Kaić Darko, Šabić, ... ) v Oklahoma Cityu 1978 kjer je bilo 2. svetovno prvenstvo v TKDju in eno sliko na kateri sta Chuck in Bill Wallace, ki je nasledil Chucka na prestolu svetovnega prvaka. Pa podatek, da je Chuck igral z Bruce Lee-jom v filmu Na zmajevi poti.

Tako, da pisne potrdirve svojega posta malo višje nisem našel. To mi je ostalo od nekod v spominu. Mogoče se motim.

Jaz sem prečekiral na javni enciklopediji wikipedia.org ... piše, da je bil 7 let zapored prvak v karateju, ampak da je tudi mojster tae-kwon-doja, kjer ima 8 stopnjo in naziv Grand Master.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem svizec zavije joint.

Prvič sem bral o Chucku leta 1972, ko je postal svetovni prvak v tae kwon do-ju. Potem pa še večkrat, tako da nekaj vem o njem. Tole tu pa je čisto nakladanje.

biu je joke :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lahko vse skupaj tudi preberete na http://www.chucknorrisfacts.com

ej pa tega je 9 strani!!! :wacko: dj gremo se se mi ksno tako spomnt... pa nej bo vinko vinkovič namest norrisa :D al pa David Hasselhoff :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kar se tiče teh karate filmov, ki so posneti po letu 1972, so vsi nastali kot spomini Chuck Norrisa in so pravzaprav njegova biografija.

(sem si sam izmislil)

a je sploh kaj smešno?

meni se ne zdi.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chuck Norris doesn't get hung-over; the alcoholic beverages which he consumed feel like shit the next morning.

Pa še nekaj prefinjenih emocionalnih odtenkov človeka.

božji človek

post-467-1139056180_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Deathmatch:

Chuck Norris vs. Steven Segal

Zmagovalec?

ne vemo,

bo pa Poirot zagotovo ugotovil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deathmatch:

Chuck Norris vs. Steven Segal

Zmagovalec?

Bud Spencer bi oba skupaj zlamal :OK: . In to sam, brez pomoči Terrence Hilla :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bud Spencer bi oba skupaj zlamal :OK: . In to sam, brez pomoči Terrence Hilla :grim .

itak.. poglej tale čekič..

post-685-1143192813_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chuck Norris je v času popularnosti Bruce Lee-ja, snemal filme z Bruce Lee-jem, s tem, da večina ljudi tega sploh ne ve. Oba sta bila Svetovna prvaka, samo v drugem stilu.

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je najboljmočnejši od vseh močnih!

hja, midva neznalca..

pozabila sva K.I.T.T. kontrolerja..

post-685-1143193949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je najboljmočnejši od vseh močnih!

Itak, saj je z moj bratranec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!