Skoči na vsebino

Arrow izpuhi


FalcoR

Priporočene objave

Zanima me ce kdo na gorenjskem ali v Ljubljani prodaja arrow izpuhe in dele.

A je bil kdo že kdaj v Top Moto trgovini v Celju in kakšni se Vam zdijo?

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v TopMoto v Celju.

Kar koli sem iskal (jakna, cevlji, sprednja torbica (za na vilce), kljucavnica z verigo), niso imeli. Pa tudi cez deset dni, ko bo zagotovo tu, ker je že na poti ali celo na carini, ne. In to 3x, za vsak zgoraj našteti predmet posebej (razen kljucavnice, ki je sploh ne bodo imeli, kake boljše, so imeli bolj klump za bicikline).

Sicer pa v njihovi trgovini prodajajo najbolj "fajn" robo pod soncem = majckeno pomanjkanje samokritike, ali vsaj skromnosti.

Brrrm

Edited by - Brrrm on 15/06/2001 13:09:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@FalcoR: Ubod Akrapovica!

@Brrrm: Moj prjatu je v TopMotu narocu škorne in rokavice. Oni so jih mogl pri zastopniku narocit, so ble na mej itd. Zdej so mu vrnil, ker naj bi v kretkem kapituliral (tko se govori).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne mislim auspuhov kupovat tam samo cip bi rad za RSV Mille (ker je od arrowa eden ta najboljših za ta motor)

Zgleda da ga bom moral kar preko interneta narociti.

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me ce kdo na gorenjskem ali v Ljubljani prodaja arrow izpuhe in dele.

A je bil kdo že kdaj v Top Moto trgovini v Celju in kakšni se Vam zdijo?

LP, FalcoR

Vombergar v Kranju (Britof 190), tel. 04/2342600 - imajo Arrow - klici

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zivjo. Kaj kej mislte o izpuhu Arrow. Predvsem me zanima kaksn zvok ima-npr. v primerjavi z Leo Vince al pa Akrapovic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Kaj kej mislte o izpuhu Arrow. Predvsem me zanima kaksn zvok ima-npr. v primerjavi z Leo Vince al pa Akrapovic.

po mojih opažanjih je primerjava zvokov takšnale:

Leo Vince: globok zvok, ne preveč rezek in tišji od ostalih dveh pri visokih obratih

Arrow: bolj "odrezav" kot leo vince in precej glasen že v nizkih obratih, pri visokih pa "tečen"

Akrapovič: dober dirkalni zvok ... manj globok in bolj definiran kot Leo

seveda zgoraj primerjam racing variante izpuhov ...

Leo ima še prednost, da kupiš street legal lonec, ki ga lahko homologiraš in z enominutno predelavo spremeniš v racing ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih opažanjih je primerjava zvokov takšnale:

Leo Vince: globok zvok, ne preveč rezek in tišji od ostalih dveh pri visokih obratih

Arrow: bolj "odrezav" kot leo vince in precej glasen že v nizkih obratih, pri visokih pa "tečen"

Akrapovič: dober dirkalni zvok ... manj globok in bolj definiran kot Leo

seveda zgoraj primerjam racing variante izpuhov ...

Leo ima še prednost, da kupiš street legal lonec, ki ga lahko homologiraš in z enominutno predelavo spremeniš v racing ... B)

Sej ta sistem za prehod iz homologiranega v racing varjanto mata tut Akrapovič in Arrow.

Sam kaj si pa s tem mislu "odrezav" in "tečen" zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nimam dosti iskusenj ti ne znam primerjat izpuhov med seboj lahko pa pritrdim da zna bit arrow racing pri visjih obratih/hitrostih nadlezen se posebej ce se dalj casa vozis, ampak za frajerisat po mestu je pa taprav :yea2:

P.S.

jez sm kr original nazaj gor dal........ze imam punco :lol1: :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa Wings izpuhi? Za mojga SV-ja pride par Akrapotov cca 200k sit, Wings pa je glih polovico cenejši. Ali ga lahko z nakupom Wings izpuhov kej pihnem? Ali ima kdo izkušnje z izpuhi Wings? Kar pa se tiče tehničnih pregledov, samo 8 vijakov in imam spet original izpuhe.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zivjo. Kaj kej mislte o izpuhu Arrow. Predvsem me zanima kaksn zvok ima-npr. v primerjavi z Leo Vince al pa Akrapovic.

Če se voziš dalj časa z manšo hitrostjo - skupinski izlet skupaj z čoperji, potem te od bobnenja boli glava. Če se pa voziš po svojih norijah, pa ga sploh ne slišiš. Jasno da v koloni za mano tud noče noben vozit.

Pravijo pa da je zelo močan, bobneč zvok.

Lahko ti posnetek pošljem na tvoj EM

Popravljeno . Popravil HOMAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se voziš dalj časa z manšo hitrostjo - skupinski izlet skupaj z čoperji, potem te od bobnenja boli glava. Če se pa voziš po svojih norijah, pa ga sploh ne slišiš. Jasno da v koloni za mano tud noče noben vozit.

Pravijo pa da je zelo močan, bobneč zvok.

Lahko ti posnetek pošljem na tvoj EM

Sej zej sem sicer ze kupu auspuh sam gunga tvojga posnetka bi biu pa vseen vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

XJR in Arrow - baje ima nekdo to pri nas že montirano, za vsako uporabno informacijo častim pijačo!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

lep pozdrav..mene pa zanima kje se da vidt cenik arrow izpuhou kak link bi biu dobrodošel..zanima me predvsem za husqvarno sm 510r

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav..mene pa zanima kje se da vidt cenik arrow izpuhou kak link bi biu dobrodošel..zanima me predvsem za husqvarno sm 510r

hvala

tud jaz sem ze nekaj iskal, samo "slovenskih" cenikov zal ni, v tujini je pa itak vse malo drazje...najboljse je, da poklices Vomberger-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem ze nekaj iskal, samo "slovenskih" cenikov zal ni, v tujini je pa itak vse malo drazje...najboljse je, da poklices Vomberger-ja...

Dej gor cenik pa tudi, če je za druge trge !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!