Skoči na vsebino

Arrow izpuhi


FalcoR

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Mene pa zanima ali je kakšna občutno velika razlika med alu verzijo in titan verzijo arrow izpuha, ter kakšna če sploh je(razen v materialu).

Lp, Miklavc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

A ma kdo homologiran ARROW ŠPORTNI IZPUH?? in sicer bi rabil sliko kje ima napisano marking številko za homologacijo in če je še kaj drugega napisano na notranji strani izpuha...

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Motocikel ki sem ga pred kratkim kupil (R6 2000) ima ARROW izpuh vendar ni homologiran. Ker nočem met težav s policaji in sitnosti na tehničnem sem zato poklical v italjansko podjetje ARROW kjer so mi rekli da naj jim sporočim serijsko številko izpuha ki jo najdem na zadnjem delu. Vendar smo ugotovili da moj izpuh sploh ni street legal saj nima serijske, piše pa namesto tega NOT FOR ROAD USE. Po poslanih slikah mi je gospod iz podjetja ARROW zatrdil da je sicer njihov izpuh, vendar ni za na cesto. Ko sem ga prosil da naj mi pošlje certifikat za katerega od cestnih izpuhov mi je rekel da to žal ni dovoljeno. Zato prosim koga ki ima ARROW certifikat, če mi lahko priskrbi kopijo.

Popravljeno . Popravil nikko
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motocikel ki sem ga pred kratkim kupil (R6 2000) ima ARROW izpuh vendar ni homologiran. Ker nočem met težav s policaji in sitnosti na tehničnem sem zato poklical v italjansko podjetje ARROW kjer so mi rekli da naj jim sporočim serijsko številko izpuha ki jo najdem na zadnjem delu. Vendar smo ugotovili da moj izpuh sploh ni street legal saj nima serijske, piše pa namesto tega NOT FOR ROAD USE. Po poslanih slikah mi je gospod iz podjetja ARROW zatrdil da je sicer njihov izpuh, vendar ni za na cesto. Ko sem ga prosil da naj mi pošlje certifikat za katerega od cestnih izpuhov mi je rekel da to žal ni dovoljeno. Zato prosim koga ki ima ARROW certifikat, če mi lahko priskrbi kopijo.

In dosegel ne boš nič, ker prevod NOT FOR ROAD USE pomeni, ni za cestno uporabo ;), sorry za sarkazem, vendar tako je. Brez legalnega izpuha in cifer, je bolj težko kaj doseči (ni pa nemogoče), in potem se vprašaš če ni bolje kupiti rabljenega takšnega, ki ima vse papirje..

Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo šlo, ker ni številk na izpuhu. ejeki pa to. ena redkih stvari kjer morajo boti e-ji gor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vem da izpuh ni za legalen za na cesto, samo če si sposodim legalnega in ga homologiram, potem je vse ok. Sigurno ne bo šel noben policaj gledat če so na vročem roru res cifre gor. Sej tko se dela tudi pri avtomobilih. Drugače pa sem zraven dobil tudi serijski izpuh, tako da novega prav gotovo ne bom kupoval.

Torej čakam, če je kdo pripravljen pomagat prosim na ZS (vrnem uslugo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vem da izpuh ni za legalen za na cesto, samo če si sposodim legalnega in ga homologiram, potem je vse ok. Sigurno ne bo šel noben policaj gledat če so na vročem roru res cifre gor. Sej tko se dela tudi pri avtomobilih. Drugače pa sem zraven dobil tudi serijski izpuh, tako da novega prav gotovo ne bom kupoval.

Torej čakam, če je kdo pripravljen pomagat prosim na ZS (vrnem uslugo).

pri motorjih avspuh ni nekako skrit in se da videt številke brez kakršnega koli truda. ponavadi so s takim nameno številke tudi na lepo vidnih mestih... :winkiss:

obilo sreče pri rešitvi problema.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vem da izpuh ni za legalen za na cesto, samo če si sposodim legalnega in ga homologiram, potem je vse ok. Sigurno ne bo šel noben policaj gledat če so na vročem roru res cifre gor. Sej tko se dela tudi pri avtomobilih. Drugače pa sem zraven dobil tudi serijski izpuh, tako da novega prav gotovo ne bom kupoval.

Torej čakam, če je kdo pripravljen pomagat prosim na ZS (vrnem uslugo).

O,pa bo! Če ne naš,pa avstric. Izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lahko mu napišem, da smo tudi mi ta plavi prisotni na forumu, ampak glasen ali preglasen izpuh ni največje zlo tega sveta, po domače, če je vse ostalo OK mu verjetno ne bomo samo zaradi tega jajc trgali, če pa je to samo ena izmed 5 kršitev, pa se zna kak zagret tudi v to spustit, predvsem če je iz Griča (ti so načeloma precej bolj podkovani v teh zadevah in predvsem bolj dosledni). Zgolj moje osebno mnenje in nikakor uradno stališče, da ne bo pomote. Pa tudi glede višine kazni pri Avstrijcih (35€?) se ne bi preveč sekiral, je naša malo bolj morilska.

LP Bajsi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lahko mu napišem, da smo tudi mi ta plavi prisotni na forumu, ampak glasen ali preglasen izpuh ni največje zlo tega sveta, po domače, če je vse ostalo OK mu verjetno ne bomo samo zaradi tega jajc trgali, če pa je to samo ena izmed 5 kršitev, pa se zna kak zagret tudi v to spustit, predvsem če je iz Griča (ti so načeloma precej bolj podkovani v teh zadevah in predvsem bolj dosledni). Zgolj moje osebno mnenje in nikakor uradno stališče, da ne bo pomote. Pa tudi glede višine kazni pri Avstrijcih (35€?) se ne bi preveč sekiral, je naša malo bolj morilska.

LP Bajsi

Evo Bajsi, rabimo takšne kot si ti, da iz prve roke pove, kako ti vidiš motorista, ki ima vse na motorju po predpisih, homologirano itd. vendar se vozi brez db-killerja.

Ker roko na srce, moje mnenje, je bolje če te voznik v avtu sliši in je pozoren nate, kot nekateri, ki se vozijo z dolgo lučjo in ostaneš slep, ko pogledaš v vzvratno ogledalo...

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vem da izpuh ni za legalen za na cesto, samo če si sposodim legalnega in ga homologiram, potem je vse ok. Sigurno ne bo šel noben policaj gledat če so na vročem roru res cifre gor. Sej tko se dela tudi pri avtomobilih. Drugače pa sem zraven dobil tudi serijski izpuh, tako da novega prav gotovo ne bom kupoval.

Torej čakam, če je kdo pripravljen pomagat prosim na ZS (vrnem uslugo).

...men je zadnjič, ko so me ustavl na blejskem koncu pogledu cifre!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Novi izpuhi Arrow so kar precej izboljšani in seveda homologirani. Za info se lahko obrnete na info@arrow-izpuhi.si ali na telefon 040/740321.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

So TopMoto še vedno pravi naslov za Arrow, ali je možno še kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!