Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
FalcoR

Arrow izpuhi

Recommended Posts

siks

dark line sem mel na cb1000r, pa je bil brez killerja za moje pojme glih prav glasn. pa avstrijski policaji so mi 2x preverili ali je dejansko preglasn. :grrr

krucymucy

dark line sem mel na cb1000r, pa je bil brez killerja za moje pojme glih prav glasn. pa avstrijski policaji so mi 2x preverili ali je dejansko preglasn. :grrr

Jaz tudi, ampak sem imel poleg tega tudi decat gor in je bil brez db killer preglasen. Z malce predelanim db killerjem je bil ravno pravi.

siks

Jaz tudi, ampak sem imel poleg tega tudi decat gor in je bil brez db killer preglasen. Z malce predelanim db killerjem je bil ravno pravi.

ja brez kata je pa ziher preglasen. sam pol z killerjem se pa ne vidi tk lepo dol v ror.....

audia8

post-42392-0-58460000-1375437331_thumb.jpg Arrow izpuh sem imel na Yamahi YZF600 Thundercat in moram napisati, da je bil zvok res super.Prilagam slikico.

matgo

Ojjj,,,, rabu bi katerkol TÜV/ABE za homolgacijo Arrow izpuha....če ga ima kdo in bi mi ga bil pripravljen posodit za kašen dan ali dva bi mu bil izredno hvaležen.....kontakt prek PM,,,,

Hvala....

Rubuz

Jaz sem jih kakšne 3 mesce nazaj kontaktiral glede izpuha za Yamaho in so mi že takrat povedali da končujejo poslovanje, ker je Arrow hotel prodajati samo še velike količine, ki jih pa AS ne želi kupiti, ker ni tako velikega povpraševanja. 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!