Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Evo mene nazaj.

Sem šel iz Preddvora čez Tržič, Bled na Pokljuko, se spustil v Bohinj pa nazaj domov.

170lepih kilometrov.

Na Pokljuki kar nekaj pod nulo.Sem hodil po zamrznjenem bajerju.

Drugače mam pa ful opremo Berik, Oxtar, Madhead,.....

čist zajeban :worship: , zakwa nisi šu učerej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist zajeban :worship: , zakwa nisi šu učerej

Včeraj nisem mel časa. Sem šel potem zvečer za eno urco, se mal peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kerga :D 2 tomosa :) ene 15 do 15ih :D mem city parka.. glih tm na tisti wannabe ležečih :D pa en je meu mat črno čelado.. al pa sm sam tko vidu.. :)

Midva. En navadn, pa en kao replika (js :krneki: ) Ki si pa ti bil?

kolko časa sta vozla pa kolko km približno? a nista zmrznila? mene v kombiju sicer nič ne zebe ampak dvomim da imata na tomosovih 125kah tudi vidva full opremo...

Cirka 200km. Nevem, mene je zeblo edino v roke ker mam enduro rokavice, drugače pa imam samo eno mal boljšo jakno (tekstilno)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva. En navadn, pa en kao replika (js :krneki: ) Ki si pa ti bil?

js sm stau zravn Ducatija 1098 :D je biu parkiran pr glavnmu vhodu pr cityparku :) poj pa slišm en zvok.. pa pogledam, in vidm 2 tomosa z akrapotam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim se vedno tudi ko je mraz. Drugače najdaljša tura je bila štar v črnem kalu-kozina-senožeče-postojna-planina-idrija-črni vrh-ajdovščina-sežana-kozina-dom.

Zanima pa me kdaj so motozbori :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ni več motozborov. Je pa ponavad na motosvetu objavleno kdaj so, kkšen mesec prej, v temi Moto dogodki ponavadi :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ponavadi se vozi tko, da je najbolj izkušeni spredaj, pa k pozna pot, takoj za njem je pa ''najšibkejši'' (najmanj izkušen,najšvohnejši motor...) kakorkoli vzameš, zato da se lahko njemu prilagaja vožnja. Tisti najbolj živčni pa vozijo zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moglo bi že bit tak. samo sem doživel večkrat da ni blo tak. stvar skupine. samo če kiri divja lahko ogrozi celo skupino. popadajo ko domine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se vozi tko, da je najbolj izkušeni spredaj, pa k pozna pot, takoj za njem je pa ''najšibkejši'' (najmanj izkušen,najšvohnejši motor... ) kakorkoli vzameš, zato da se lahko njemu prilagaja vožnja. Tisti najbolj živčni pa vozijo zadaj.

Bom kr zadaj, ker prznam da ne zdržim, js bi kr skos na polno šov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dvotaktni... enkrat sem vozo za oldtajmerom pa se je tak kadilo iz auspuha da sem komaj dihal. pol pa če čelado zapreš se en rešiš smrada če pa maš odprto pa spet ni vredu. pubeci kupite si ipone olje ko po jagodah diši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo stari ja to je jeba. ker pol pa ti oni spredaj ko so dobri vozniki hitro vozijo. oni zadaj ko so ponavadi začetniki pa morejo dohitevat pa divjat so pa za to še najmajn primerni. edino vredu je če majo vsi enakr motorje pol ni taki razlik.

Ja sej tko je blo v mojmu primeru, jest sm biv spredej sm hitr vozu, en frend k je pa ravn izpit naredu pa isto po gasu za mano pa je zletu v drevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom to js organiziral :P Za ns tukej z moje smeri bomo šli, pol pa sproti še koga pobral :) Sej bo fajn hihi

Od Kranja naprej pa jaz vodim, ko poznam cesto že na pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa se vozte dej kj ko je zima??? moja varadero ze 1 mesc u garaz stoji hehehe :unsure: pa vas je kej motoristov iz ok.cela al pa v blizini????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se jst tud tam nek odvisn kak bo vreme...upam da cimprej konc zime pa hitr na motor:D nejcZ kak motor pa mas drgac??? (zgolj firbec) :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!