Skoči na vsebino

Čelade v dežju, (rosenje vizirja, očal..)


hotschko

Priporočene objave

Jaz imam tudi NOLAN in sem kupil pri HABATU dodatno anti-fog notranjo šipco. Se enostavno montira in nič ne rosi. CENA: 2650 SIT !!!

LP Matic

Bi kaj takega znalo pasat tudi na Airoh pr2000?

Kako to sploh izgleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je plastična, pritrdi se z na notranjo stran vizirja(vizir se prej sname) in to je to. Stvar dela 100%. Kupš lohk v Habatu , BTC , pa še kje.(za nolan... za druge čelade nimam pojma).

Zdej je fullll iberrrr dobr k se mi vizir ne rosi več... sam se mi pa še zmer očala, tko da sem tiste tri prešerne u bistvu stran vrgu. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi NOLAN in sem kupil pri HABATU dodatno anti-fog notranjo šipco. Se enostavno montira in nič ne rosi. CENA: 2650 SIT !!!

LP Matic

Bi kaj takega znalo pasat tudi na Airoh pr2000?

Kako to sploh izgleda?

ne.pin-lock je specificno nolanova stvar; pase samo na nolanove vizirje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa teška. Kuko pa pol spravš stran mušice, k si jih pobrou na pot :?:

mušice na notranji strani čelade :?: I don't think so :wink: :arrow:

Ups, moja napaka. Mal sem narobe prebrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa teška. Kuko pa pol spravš stran mušice, k si jih pobrou na pot :?:

mušice na notranji strani čelade :?: I don't think so :wink: :arrow:

ce se ti to se ni zgodilo,potem pa res se nisi veliko kilometrov naredil. :wink: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto sipco anti fog ma prjatu na enmu starejsemu modelu Shoe celade,pa je ravno tako uredu....pol sem pa jaz proval dat na Shoe syncrotec in ni pasala gor ker se ni 100% prilegala vizirju....zgleda da gre 100% na Nolanove modele,za druge pa odvisno od ukrivljenosti vizirja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto sipco anti fog ma prjatu na enmu starejsemu modelu Shoe celade,pa je ravno tako uredu....pol sem pa jaz proval dat na Shoe syncrotec in ni pasala gor ker se ni 100% prilegala vizirju....zgleda da gre 100% na Nolanove modele,za druge pa odvisno od ukrivljenosti vizirja :?

Fogcity folije so različnih oblik in se dobijo za skoraj :?: vse vizirje. Je pa lepljenje precej zahtevno in ne odpušča napak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z rošenjem nimam problema. Že več let pa poskušam rešiti problem megle, ki se mi nabira na zunanji strani vizirja. Problem je zlasti zgodaj zjutraj v jesenskem in spomladanskem času ko se peljem v službo. Uporabljam Shoe Interceptor. Kakšne ideje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spraseval za NZI celade, ce imajo kaksen anti fog folijo ali karkoli... Nic.. potem kupil eno majhno flaskico proti rosenju... nisem se stestiral... ampak se mi zdi, da bo zaleglo za kaksnih 14 dni, potem pa: ponovi vajo... jovo-na-novo namazat in spolirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. potem kupil eno majhno flaskico proti rosenju... nisem se stestiral... ampak se mi zdi, da bo zaleglo za kaksnih 14 dni, potem pa: ponovi vajo... jovo-na-novo namazat in spolirat.

Ko namazes samo pusti da se posusi. Ne brisat in polirat, ker pol ne bo efekta. Jaz sem tudi od zacetka stvar po mazanju se zglancal, tko kt pise v navodilih, pol sem pa klel da je to navadna zvaka za bedaka ne pa tekocina proti rosenju.

Sicer je pa vake tolk casa itak treba sipo tud od znotraj spucat, ker postane od izdihane vlage sipa s casom mal pocasta, ceprav se ne rosi in se tudi kaka cudaska musica k zaluta pod celado od znotraj zapopa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radikalna resitev: vozi brez vizirja. :roll: :wink:

Pa saj ne morem verjet, da si tako "umotvoren".

ne bos verjel,sem ze sam vozil z kros-ocali namesto vizirja pri integralki.in glej,res se ne rosijo (ocala namrec). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radikalna resitev: vozi brez vizirja. :roll: :wink:

... še bolj radikalna rešitev:

pusti motor in čelado doma in se vozi okrog z avtomobilom ... tudi če bo čelada doma čisto zamegljena, te to ne bo motilo ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radikalna resitev: vozi brez vizirja. :roll: :wink:

... še bolj radikalna rešitev:

pusti motor in čelado doma in se vozi okrog z avtomobilom ... tudi če bo čelada doma čisto zamegljena, te to ne bo motilo ... :lol:

Da bi se z avtom vozil kadar to ni ravno nujno potrebno ?!!? :?: Hvala lepa, se pa raje Fuk pišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

to je zelo moteč pojav, ki pa se ga vsekakor da odpraviti

ima kdo kako zdravilo, pa ne zamenjat špegle, ampak bolj kako mazilo za stekla, ki preprečuje oroševanje

enkrat, leta nazaj, sem na gospodarcu dobil testen nanos, ki se je obdržal skoraj 1 mesec, kljub vmesnemu čiščenju

kaj je bil to za en hudiman?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi tud zanimalo kej takega :hmm:

lasnko leto sm frajer kupu antifog za vizir (ubistvu dvojni vizir pol) pol so se mi pa očala rosila vizir pa nič (prej pa oboje sam nism sploh opazu) :D :D :D

Popravljeno . Popravil enduraš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e pa res je f... ta zadeva

priporočam ti izdelek, ki sem ga dobla od kuharja, ki v svojem

poklicu marsikdaj pogleda v kak lonec s katerega vre para...

in sicer sem ga nabavla v Nemčiji, imenuje pa se klar-pilot, izdeluje ga firma Pilotex GMBH. Je ful :OK: in mi drži dobra dva tedna en namaz. Morebiti ga pri nas zdaj že tudi dobiš v kaki bolje založeni drogeriji - probaj v dm-u, tam so še kar založeni z internacionalnimi izdelki.

;)

pa na jasen pogled v prihodnje

;)

kot pa je Grilzz zapisal - velja tudi odpret za režico vizir

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že iščem :yea2: , tist nasvet mi pa ne pride prov, ker sred šume v dežju, pri 3 km/h in kros špeglih ne morem nobene reže, razen ritne, odpret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!