Skoči na vsebino

Računalništvo


Priporočene objave

Evo stručkoti! Imam en problem, ki mi ga lahko poskusite rešiti, preden vzamem v roko macolo in sesujem Compaq-a in še Ms v njem.

Sem pred letom dni kupil USB PC Radio by D-Link model DRU-R100.

Jasno, kupil sem ga, ker stari kartični ni več pasal v takrat novo mašino s samimi PCI sloti. Torej sem kupil USB, da bo ja pasal v vse nove mašine. Jest ku..c!

Prejšnji teden sem dobil Compaq Evo svetsko čudo s še bolj svetsko čudo OS-om, Windows XP pro. USB driver od radia in XP se tepeta!! Mašina mi do 15x na dan rikne v reset, men pa pena čez zobe! Na int. straneh D-Linka jasno nobenega driverja za XP, Billu se pa itak jebe, če sem jaz dal 10k Sit za radio, ki ga ne morem več nucat, čeprav je bil kompatibilen s prejšnimi polkni!

Popizdjot!!!!!!

A se da to kako shendlat, a kdo kej ve??? Please, da ne bo macola pela.

Otherwise, prodam USB PC radio, malo vožen, brez praske, za 5K Sit!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Meni ne bo težko prodat, verjemi

Zakaj pa potem to oglašuješ na motoristični strani. No saj smo vsi isti za čimveč prodati in za čimmanj kupiti. Realna ocena je pa nekje vmes a ne ?

Sicer pa kako gre že tista bosanska ? ... ne računaj name...

----------------------------------------------------

Aja se pa zanimam za kak star CD-REC in me zanima, če se ga da dobit za ca 10.000. Seveda tak da bo delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerak so mi sošolci prinesli za mojih 25 let plastično kladivo (900 g) samo za software (ne za hardware in ljudi).

Tako, če koga jebe software naj pride mo mene, pa ga bom popravil, pa še kako tlačenko bom bolj stlačil.

Najprej moraš verjeti sam vase, potem .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Jozl: vse najboljše za 1/4 stoletja oz. za 1/2 abrahama

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hejla HHV....

ne vem sicer o katerem evotu govoris....ampak v vsakem primeru ti svetujem da si nov rompaq gor vrzes )ce uporabljas compaq ves kaj je to). Podobne probleme sem mel tut jst na evotu. Sicer notebook ampak vseen....

lp

Veni,vidi,game over

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hejla HHV....

ne vem sicer o katerem evotu govoris....ampak v vsakem primeru ti svetujem da si nov rompaq gor vrzes )ce uporabljas compaq ves kaj je to). Podobne probleme sem mel tut jst na evotu. Sicer notebook ampak vseen....

lp

Veni,vidi,game over

Naredu, pa nč ne pumaga. Bol de mi Gates ne pride pred oči, bom hudiča kar s kladvom po glav! Fora je da skrivajo kode ko kača noge, pol pa proizvajalci HWja jebejo ježa za nove driverje nardit. Na konc pa uporabniki plačamo, pa se pod nosom obrišemo.

Imam en tak feel, da dokler D-link ne bo driverja za XP skup spacal, se lohka za radio pod nosom obrišem.

Jebi ga, pa hvala vseeno za nasvet.

Imej se

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opet en problem, ki mi ze dalj casa najeda zivce. Vsakih nekaj minut mi zamrzne računalnik. Nekaj delam in kazalec miške se kar noce vec premaknit. Ne preostane mi drugega kot da resetiram (hardversko, ker tipkovnica tud zmrzne) in to se ponavlja vsakih nekaj minut (na 5-30 minut), vcasih celo takoj ko se WINSI komaj nalozijo. Na dan tak enih 10x. Kaj mislite kaj je krivo za to? Winsi sem ziher da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje morš pa "sam" formatirat disk pa še enkrat winse naložit. Al pa poglej za interupte.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disk sn v zadnjih 6 mescih formatiral več kot vsi skup na forumu tak da mam tega počasi ze dovol...mislis da bi lahko bil procesor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To skor ne verjamem. Pomoje je napaka vseen softverska. Probi naložit XPje. Jest jih mam na laptopu, pa zdej sm jih sestri instaliru, pa so v primerjavi z 98 pa Me tko k da bi primerju XP pa linux

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, drgač se je pa enmu mojmu kolegu to dogajal, k je kupu novo miško, tko da je pol sam eno drugo miš nabavu pa zdej zadeva normalno deluje. A si mogoče kakšn kos hardvera menju v zadnjem času?

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti že od takrat to zajebava?

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno ta stvar me zajbava recimo zadnje 2-3 mesce, sistem se mi pa rusi ze odkar sem prvic priso v stik z racunalnikom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena varjanta je, da XPje naložiš,

Druga varjanta pa je, da odpreš kišto, pa npr. odklopš CD, pa vidš če se zadeva ponavlja, in tko delaš dokler na prideš do napake.

Drgač pa obstaja program, k ti najde take napake - mislm da je Sandra, sam nism ziher

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin še najbolj grozna stvar ti preostane - servis!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Opet en problem, ki mi ze dalj casa najeda zivce. Vsakih nekaj minut mi zamrzne računalnik. Nekaj delam in kazalec miške se kar noce vec premaknit. Ne preostane mi drugega kot da resetiram (hardversko, ker tipkovnica tud zmrzne) in to se ponavlja vsakih nekaj minut (na 5-30 minut), vcasih celo takoj ko se WINSI komaj nalozijo. Na dan tak enih 10x. Kaj mislite kaj je krivo za to? Winsi sem ziher da ne...

Poišči Memtest-86 na internetu in si naredi disketo, ta program ti stestira memorijo 100% (v večini primerov ko računalnik zmrzne je kriva memorija). Lahko pa preveriš če se ti katera komponenta pregreva (procesor, grafična kartica...)

C-YA IN HELL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 14 let pozneje...

Ali se mogoče komu valja doma kakšna taka memorija ?

1GB-PC2-5300 DDR2 SDRAM ( 667 MHz ) ali mogoče dve isti memoriji po 1GB

memorija.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 10/28/2016 at 11:38, HD-Dyna pravi:

Ali se mogoče komu valja doma kakšna taka memorija ?

1GB-PC2-5300 DDR2 SDRAM ( 667 MHz ) ali mogoče dve isti memoriji po 1GB

memorija.jpg

Še rabiš? Mislim da še imam 2x 1GB nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arcanewater pravi:

Še rabiš? Mislim da še imam 2x 1GB nekje

Hvala, sem kupil v eni računalniški trgovini rabljenih delov ....

Sem sestavljal enega HPja za tajnico, pa je bila samo 1GB notri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!