Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Kmet, faj se jemajte.

Ne vrem vsega Kmetu...kam točno gremo vem sam jaz in glede na spakirano:

2 flaškona vina, Rakija od ujke Zareta....je čist možno da bomo zaglavili pod KRČKIM mostom :D,

pol bomo pa Kmeta mal slikat poslal , pa bodo slike iz Romunije, Bolgarije, Albanije 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bo dezevno. Lahko pa ze danes nardite fotosuting, ozadje pa zmontirate :-)

Zdej bo pa mal mrtvila v temi Zakaj ... Bmw :-)

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo pa mal mrtvila v temi Zakaj ... Bmw :-)

 

Sej to ... kaj bomo brali cez praznike ... en je sel na ladjo s prjatlom, eni grejo v Albanijo ... kdo bo zdaj pluval po bemflih?

Bo pa :spider:  vesela vtisev iz Albanije se bolj kot tistih iz Romunije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo potrudili, ablubm, da bom v vsakem lokalu, kjer bom pil kafe poiskal WIFI point in pluval po BMWjih. :D

 

p.s. Whiskey, ti boš vedu, a v Albaniji že majo internet?  :blush:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo potrudili, ablubm, da bom v vsakem lokalu, kjer bom pil kafe poiskal WIFI point in pluval po BMWjih. :D

 

p.s. Whiskey, ti boš vedu, a v Albaniji že majo internet?  :blush:

 

Imajo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo  :grim

se mi je zdel, da majo, k mam enga bukfejs frenda, pa je z Dhermija duma, pa ma en lep lokalček skor na plaži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdel, da majo, k mam enga bukfejs frenda, pa je z Dhermija duma, pa ma en lep lokalček skor na plaži :P

 

Sam ne pričakuj ga v tistih lesenih prodajalnah ob cesti  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boj se , tut Albanija je že pred nami...za samo 2 meseca.............https://www.facebook.com/pages/Bar-Restorant-Piceri-Hotel-Kolagji/241615035953884?fref=ts

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, mi je lani tale hotel tudi Snecer priporočal :)

aha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo potrudili, ablubm, da bom v vsakem lokalu, kjer bom pil kafe poiskal WIFI point in pluval po BMWjih. :D

 

p.s. Whiskey, ti boš vedu, a v Albaniji že majo internet?  :blush:

 

Vse si že v prvem stavku povedu. V skoraj vsaki burekđinici je open WiFi. Pa Sneciju eno razglednico pošlte :-)

 

p.s. Zdej mam cajt pisat tk kt Pajkica ...

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In KTM zapoje! :OK:

To je pa res :grim dokler kej z njega ne odpade :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kjer bmw obmolkne.

Pindi - Papingo - ej pa sej ta je lepa, nima kaj obmoknit. Pa tudi KTMa ne zruka, da bi kaj dol padal, saj je cela v asfaltu.

Bencin pa preklonka, to pa ja.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo kakšen predlog za hotel v Atenah?

 

Bil sem že mnogokrat v Atenah, pa nikoli spal v mestu tako, da ti ne morem priporočiti mesto nastanitve. Če bi sam iskal, bi se osredotočil na Plako. Del vzhodno od Akropole. Vse ti je dosegljivo pešaka. Od same Akropole pa do vseh sort restavracij in nočne zabave. Ogromno izbire imaš že v Garminovem City Navigatorju EU 2014, potem pa preveriš detalje na spletu. Lahko pa tudi direktno iz spleta na:  http://www.booking.com  ali pa http://www.tripadvisor.com  Če greš z motorjem, obvezno preveri ali imajo možnost varovanega parkinga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za letos poleti si nagledujem tudi cesto SH20 od Skadarja do Vermosha. Sicer se pripravljajo na asfaltiranje te ceste, ampak baje je še vedno cca 100km makadama, ponekod pošteno razrukanega. Videl sem, da je nekdo tukaj prevozil to cesto na GSA s TKC80. Jaz imam vstroma 650 in Metzeler Tourance Next, ki niso ravno najbolj off road gume. Zanima me ali je pametno it s temi gumami na to pot ali pa jo je bolje izpustit oziroma se odpravit na pot z drugimi gumami?

 

Izkušenj z offroadom tudi nimam ravno veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!