Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

pred 2 urami, u-r-o-s pravi:

Ma kir kake info, če je Durmitor prevozen? Berem neke info da naj bi v Srbiji zapadlo okrog 10cm snega v okolici Nove Varoš...

U Srbiji ima snega sam iznad 1000 m a Nova Varos mislim da je niza nadmorska visina a i ako ga ima brzo se topi jer temperatura je u porastu  .

Popravljeno . Popravil mlekar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To znam ali neznam, dali je put kroz Durmitor več prohodan, zbog snijega, imaš možda to informaciju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, u-r-o-s pravi:

To znam ali neznam, dali je put kroz Durmitor več prohodan, zbog snijega, imaš možda to informaciju?

Trenutno ima par santimetara snega na Zabljaku  ,   mogu samo iz iskustva da nagadjam to da je prohodan put Pljevlja-Zabljak-Niksic a preko Pluzina siguran sam da nije i nebih ti ga preporucio u ovom periodu . Mozda ti ovaj sajt znaci ; http://www.meteo.co.me/analiza.php                                         http://www.accuweather.com/sr/me/zabljak/301368/may-weather/301368

 

Popravljeno . Popravil mlekar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred prvim junijem je Durmitor redko kdaj prevozen. Lani so ga odprli točno 01.06. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Fantocci pravi:

 

IMG_2638.jpg

 

Kje je ta cesta (relacija)?

Šavnik-Žabljak, če me spomin ne vara, nova hitra :D

ups, mal preveč serpentin, zmotu sm se najbrž? (verjetno bo Abanija)

Še jaz bom vesel odgovora.

Sem že našel GRABOM Albanija

https://www.google.si/maps/place/Grabom,+Albanija/@42.4189496,19.4981253,15z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x134d8b3b0d153611:0x8cd0ef710891a817!8m2!3d42.4188808!4d19.5077185?hl=sl

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to cesta SH20 v Albaniji, "Prokletije"-Skadar, ki je delno asfaltirana ostalo pa makadam. 

Kapo dol majstru na HDju, da jo je prevozil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34:  "Šavnik-Žabljak, če me spomin ne vara, nova hitra :D"

(je Snecer uskočil, pa je malo nejasno...)

Hmmm, da bo ta? Sem vozil lani iz Podgorice preko Nikšića za Žabljak, pa se ne spomnim tega pogleda...

Mogoče je tunelski vid kriv :)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Fantocci pravi:

Hmmm, da bo ta? Sem vozil lani iz Podgorice preko Nikšića za Žabljak, pa se ne spomnim tega pogleda...

Mogoče je tunelski vid kriv :)

https://www.google.si/maps/place/Grabom,+Albanija/@42.4189496,19.4981253,15z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x134d8b3b0d153611:0x8cd0ef710891a817!8m2!3d42.4188808!4d19.5077185?hl=sl

sem se popravil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Fantocci pravi:

Nice...

Kje pa je potem tista nova AC v Albaniji, bližje CG?

pa to je to, čekajvem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, STAR pravi:

Grabom je od 122. fotke naprej   ;-)

.

no ja, grabom vpišeš, pa ti fukne slikce, mene so ovinki zrajcali, drgač pa ja se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

Po spominu bi mogla bit ta taprava. Zgoraj, kjer kaže puščica je parkirišče -razgledna točka z neko stavbo in prečudovitim razgledom na morje. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

ne bo držalo, je že STAR točno napisal.

pred 3 urami, ftp pravi:

nope, sem jo predlani prevozil. Sicer pa poglej fotko, kako bi videl plažo, kje je morje?

STAR je napisal točno.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DAMI34 said:

ne bo držalo, je že STAR točno napisal.

nope, sem jo predlani prevozil. Sicer pa poglej fotko, kako bi videl plažo, kje je morje?

STAR je napisal točno.

Fant, motiš se. V spodnjem linku je četrta slika ista cesta slikana v drugi smeri.

 

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Rey pravi:

Lani 30.5. smo bili čisto prvi ki smo prečkali Durmitor (Žabljak - Trsa). V Žabljaku so nam rekli, da je cesta zaprta zaradi zametov. Smo rekli, da gremo odvozit kolikor se bo dalo. No, na koncu smo prišli do Trse kjer nas je Danijel (Eko Selo Durmitor - priporočam, prenočišče skoraj zastonj) debelo gledal iz kje smo prišli :-) Zgleda, da so kakšno urco pred nami splužili zamete :-P 

DSC09629.JPG

DSC09631.JPG

Noro kakšni zameti!

No mislim da je letos podobna zgodba, CG bajkerji pišejo da še ni očiščeno... Lani smo bli 3 dni pre hitri, podobno bo zgleda tudi letos, edino upam da ne bo na Žabljaku samo 3°C

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!