Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

11 hours ago, pajkica said:

Burrel - Bulqize - Debar = nekoliko slabša, ampak slikovitejša

SH-6 - za masirat rit je super, pa oči na peclje, luknje, kamioni, pesek skale :) drugač pa zelo adrenalinska…. vsaj dolgcajt ni :) sam ne zdej hodit k bo cel teden scal v makedoniji…. ah ja

Ah no, južni del je malce slabši, drugače pa kar v redu. Kamionov ni dosti, pesek, skale kot povsod po južnem balkanu, adrenalinska pa sploh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.. Prelistal sem zadnja 3 leta te teme pa ne najdem nobenega načrta poti po Albaniji (samo slike). Julija se tam odpravljam na letni dopust pa bi rad krožno prevozil albanijo tako, da prevozim večino zanimivih odsekov in znamenitosti. Da ne berem cele teme, kaj, kje, kako.. Ima kdo kakšen link? (če se le da, se držim ceste ne makadama)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Albaniji je vedno manj makadama. Izberi si kraje za ogledat, poveži jih preko glavnih cest in ne bo težav.

Najprej si kraje za ogled - spanje izberi, potem pa ustrezno cesto hitro najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor vse ceste so prevozne tudi z mojim motorjem ... tko da .. brez panike ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Sorty said:

Zdravo.. Prelistal sem zadnja 3 leta te teme pa ne najdem nobenega načrta poti po Albaniji (samo slike). Julija se tam odpravljam na letni dopust pa bi rad krožno prevozil albanijo tako, da prevozim večino zanimivih odsekov in znamenitosti. Da ne berem cele teme, kaj, kje, kako.. Ima kdo kakšen link? (če se le da, se držim ceste ne makadama)

Hvala

https://www.transeurotrail.org/albania/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

skor vse ceste so prevozne tudi z mojim motorjem ... tko da .. brez panike ;)

 

S povdarkom na skoraj... Se pa odstotek asfaltiranih (na žalost) hitro veča. To pa ja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, maus said:

skor vse ceste so prevozne tudi z mojim motorjem ... tko da .. brez panike ;)

Kdaj lahko pridem po njega? :jezik:;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

S povdarkom na skoraj... Se pa odstotek asfaltiranih (na žalost) hitro veča. To pa ja...

tudi skor vse veste v Sloveniji so prevozne z mojim motorjem ... kar seveda pomeni glavne, regionalne in lokalne ceste ... po kakšnih vukojebinah mam tudi v Sloveniji velke težave :P

pred 2 urami, Tex pravi:

Kdaj lahko pridem po njega? :jezik:;)

 

in kaj boš z njim .. se zraven njega sliku :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎26‎.‎06‎.‎2018 ob 10:30, ftp pravi:

Ah no, južni del je malce slabši, drugače pa kar v redu. Kamionov ni dosti, pesek, skale kot povsod po južnem balkanu, adrenalinska pa sploh ne.

:O kje pa je južni del :O men je to adrenalin, če se kar naenkrat znajdeš v lukni :P  sicer pa cesta je cesta, prevozna kot vse druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, pajkica said:

tko nekak, kar precejšen del, fajn masaža :D20180625_141552.thumb.jpg.ce78f956e2a9a21bdf93f222564c9c8c.jpg

...kot pri nas :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎28‎.‎6‎.‎2018 ob 10:44, Sorty pravi:

Zdravo.. Prelistal sem zadnja 3 leta te teme pa ne najdem nobenega načrta poti po Albaniji (samo slike). Julija se tam odpravljam na letni dopust pa bi rad krožno prevozil albanijo tako, da prevozim večino zanimivih odsekov in znamenitosti. Da ne berem cele teme, kaj, kje, kako.. Ima kdo kakšen link? (če se le da, se držim ceste ne makadama)

Hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sem prišel iz 14 dnevnega potepanja od Ljubljane- Skadar-Ksamil -Igumenitsa-Krf.-Igumenitsa-Durres-Bar-Budva-Pag-Ljubljana.cca 2850 km

Kar se tiče samih cest-solidne- brez večjih lukenj-90% OK.Se pa gradijo nove, ter obnavljajo-posebej pri Durresu( 1 uro /10 km).Vozijo kot ovce-senzorje na vse strani-pozornost. Za moj način vožnje(potovalni) krasen dopust,brez večjih sitnosti ali manjših sitnosti.

Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Junija smo šli z motorjem do Albanije in ko je žena videla slike, je dobila idejo, da greva poleti z avtom po naši sledi, pa potem naprej do juga do Sarande. Tukaj pa nastopi vprašanje: kakšna je cesta Sarande - Gjirokaster - Tepelene - Kelcyre - Korce - Ohrid? Mi lahko kdo pomaga? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, amateur pravi:

Junija smo šli z motorjem do Albanije in ko je žena videla slike, je dobila idejo, da greva poleti z avtom po naši sledi, pa potem naprej do juga do Sarande. Tukaj pa nastopi vprašanje: kakšna je cesta Sarande - Gjirokaster - Tepelene - Kelcyre - Korce - Ohrid? Mi lahko kdo pomaga? Hvala.

Pet let nazaj je bila cesta čisto OK. Normalno prevozna tako z avtomobilom kot motorjem. Le v enem odseku (cca. 100m) je bila makadamska, ker je tam plaz odnesel cesto. V  glavem, z nobenega problema ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, amateur pravi:

Junija smo šli z motorjem do Albanije in ko je žena videla slike, je dobila idejo, da greva poleti z avtom po naši sledi, pa potem naprej do juga do Sarande. Tukaj pa nastopi vprašanje: kakšna je cesta Sarande - Gjirokaster - Tepelene - Kelcyre - Korce - Ohrid? Mi lahko kdo pomaga? Hvala.

sarande - ksamil-butrint - splav -sh97 -sh99- gjirokaster - permet (sh75) - leskovik - korce - ohrid

čist lepo za prevozit, hitrost povprečna, mogoče bi kje peš prej prišel, :P  normalno prevozna z avto. pač vzameš si mal več časa :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 7. 2018 ob 8:04, aders pravi:

Pet let nazaj je bila cesta čisto OK

Hvala za INFO. Avto je letnik 2003, 275 kkm, upam, da ga bo servis zrihtal tako, da bo zdržal. Če bo stvar vredu, bomo drugo leto naredili ta krog z motorjem. Do lani sva 9 let zaporedoma hodila kolesarit v Francijo na njihove prelaze, taborila, morje naju ne privlači, sedaj pa je čas, da na stara leta vidim še malce juge in še naprej od nje. Zadnji dve leti smo vsako leto naredili z motorji osem dnevno turo do SZ dela Albanije, mogoče drugo leto podaljšamo do Grčije in čez Bolgarijo nazaj. Ko si v penziji čas ni problem, penezi pa ob škrtno odmerjeni penziji pa lahko. Ampak vse se da urediti in speljati, če je volja, le skromen moraš biti.

Ob 6. 7. 2018 ob 8:10, pajkica pravi:

čist lepo za prevozit,

Ko si 60+, brzina ni več najbolj pomembna, tudi s prvo prestavo se da v enem dnevu veliko km narediti. Hvala za INFO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Katero cesto izbrati, za pot med Debrom in Burellom, sh 6 ali sh 36? Za sh 36 imam v spominu, da je delno makadamska, sh 6 je bila pred leti asfaltirana vendar luknjasta. 

Če ima kdo sveže informacije, hvala.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/23/2018 at 9:53 PM, FrigoFrops said:

Katero cesto izbrati, za pot med Debrom in Burellom, sh 6 ali sh 36? Za sh 36 imam v spominu, da je delno makadamska, sh 6 je bila pred leti asfaltirana vendar luknjasta. 

Če ima kdo sveže informacije, hvala.

Lp

Sem sel po sh6 mesec dni nazaj in je ne priporocam. Luknja za luknjo na luknji. Bi bil boljsi lep makadam. Vleklo se je veeeecno. Se domacini so me gledali v smislu 'wtf'? Seveda pa odvisno z kaksnim mopedom in kako natovorjen .. Sva bla 2, ful nalozena, tracer.

Za sh36 pa nimam svezih info ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/25/2018 at 8:35 AM, pajkica said:

kaj manjka sh6 :naughty: tiste lukne so super namest vibratorja :blush: pač vsake tolk te kaj presenet, pa res 150 ne morš letet :smoke:

https://www.dangerousroads.org/eastern-europe/albania/5920-sh-36.html

 

evo, sem jo vprašal, pa je rekla, da rajši kje/na čem drugem vibrira .. :ras:

takolele je nekak zgledala sh6, pa to niso najslabši deli .. domačinom se očitno že j*** in kar gasa vsepovprek .. predvsem z kombiji in minibusi prehitevajo .. :)

saj rečem, počasi gre, ni taaaka panika, ampak kaj, ko se pol nikamor ne premakneš, ure gredo, kilometri pa ....

20180822_153502.jpg

20180822_163331.jpg

20180822_162713.jpg

20180822_162649.jpg

20180822_160445.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tex pravi:

saj rečem, počasi gre, ni taaaka panika, ampak kaj, ko se pol nikamor ne premakneš, ure gredo, kilometri pa ....

nč tazga .. js sm se z ninđo po takem pelju .. ni panike ... če greš hitro preletiš vse lukne :P

Iz Vlore proti Beratu je ena taka fajn bližnica :P ... leta 2013

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!