Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

pred 11 urami, maus pravi:

nč tazga .. js sm se z ninđo po takem pelju .. ni panike ... če greš hitro preletiš vse lukne :P

Iz Vlore proti Beratu je ena taka fajn bližnica :P ... leta 2013

Misliš preko naftnih črpališč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tex pravi:

evo, sem jo vprašal, pa je rekla, da rajši kje/na čem drugem vibrira .. :ras:

takolele je nekak zgledala sh6, pa to niso najslabši deli .. domačinom se očitno že j*** in kar gasa vsepovprek .. predvsem z kombiji in minibusi prehitevajo .. :)

saj rečem, počasi gre, ni taaaka panika, ampak kaj, ko se pol nikamor ne premakneš, ure gredo, kilometri pa ....

 

ja vem :D :D nisi vseh tahudih lukenj slikal :D hahaha .... v glavnem če peleš 10 na uro lih vse avte prehitiš :P 

jaz že ne grem še enkrat ..je blo dost :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, xtzs pravi:

Misliš preko naftnih črpališč?

ja ... matkurba .. pa še vonj je bil grozn ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Naslednje leto septembra imam možnost iti v Ioanino v Grčijo pa me mika iti ob Jadranu in preko Albanije. Kot prvo vidim, da iz Ulcinja ni prehoda ob obali, ampak je potrebno iti proti Skadru. Kot drugo pa me zanima ali je to prevozno z enim čoperju podobnim motorjem brez ekstremnih naporov (šoder, skale, luknje na cesti). Google maps mi kaže Drač, Fier, Gjirokaster.

Nazaj bi šel preko Meteore, Makedonije in Srbije (ali se splača preko Kosova)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Naslednje leto septembra imam možnost iti v Ioanino v Grčijo pa me mika iti ob Jadranu in preko Albanije. Kot prvo vidim, da iz Ulcinja ni prehoda ob obali, ampak je potrebno iti proti Skadru. Kot drugo pa me zanima ali je to prevozno z enim čoperju podobnim motorjem brez ekstremnih naporov (šoder, skale, luknje na cesti). Google maps mi kaže Drač, Fier, Gjirokaster.

Nazaj bi šel preko Meteore, Makedonije in Srbije (ali se splača preko Kosova)

@STAR ti bo lahko iz prve roke povedal, da je lepo prevozno z motornim kolesom, tako da bo s čoperjem tudi šlo.

Greš pa potem Skader, Drač, Fier, nato pa Vlore in po obali do Grčije (lepše)

Preko Kosova sem tudi vozil nazaj, ni neko posebno doživetje, ali pač :) 

 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Darko3g pravi:

(šoder, skale, luknje na cesti)

Ubereš tole "traso", lahko, da ne boš naletel na nič od zgoraj zapisanega, lahko te pa tudi kaj preseneti. V SLO še nisi naletel na kaj podobnega?

Pazi edino na odsek AC (neplačljiva) od kraja Levan do Vlore, tam je vzporedna cesta polna tega česar te je strah :D. Prevoziš lepo v enem dnevu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planiram za prvomajske praznike in potrebujem info o prenočiščih na približno teh lokacijah

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (ČG), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planiram za prvomajske praznike in potrebujem info o prenočiščih na približno teh lokacijah

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (Mk), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

 

Vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, tomash pravi:

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (ČG), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

Ksamil hotel Mariksel: 35 eur nocitev z zajtrkom za 2. Zajtrk bolj svohoten, parking za zivo mejo pred hotelim ob glavni cesti, varovanje disck lock z alarmom+z verigo speta 2 motorja. Pa lahko recem, da brez potrebe. Sobe ogromne v primerjavi s hr sobicam. Osebje top.

Lahko povem se za Shëngjin Aragosta: ob glavni cesti, zatrk vec kot ksamil, vendar nic posebnega, vse ostslo isto kot v Ksamilu. Malo bodo morali narediti na languageju, vendar smo se vse zmenili. Sobe tut velike. Povsod se zelo splaca jesti po lokalih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, tomash said:

Planiram za prvomajske praznike in potrebujem info o prenočiščih na približno teh lokacijah

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (Mk), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

 

Vredu?

Saranda (Ksamil blizu) hotel Ilirija cca 35€ za dva z bogatim zajtrkom, motor ob hotelu nezaklenjen, brez disk locka,... 

Ohrid - Sobe Neim Kerimoski 10€ na osebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, tomash pravi:

Planiram za prvomajske praznike in potrebujem info o prenočiščih na približno teh lokacijah

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (Mk), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

 

Vredu?

Malo izven Kalabake https://goo.gl/maps/LJrqd94K9G22 . Zozas sobe.

Motorji so za objektom in ograjo. Sobe povprečne, klimatizirane. Hotel je opremljen zelo nenavadno - malo vtrgano. Zajtrk izredno bogat in raznolik. Rezerviral preko bookinga. Cena je bila 42€. Blizu tvoje lokacije, polno je možnosti za hrano. Zelo dobro izhodišče.

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sproti glej na Booking, ker se ponudba precej spreminja. Se da zelo ugodno in vredu dobit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Albaniji grem najprej na booking in potem osebno do hotela, ki sem ga izbral. Pregledam varnost za motor in sobo, potem se  zmenim za ceno na recepciji. Problem preko bookinga je, da ne več kje boš lahko imel motor in kaj dobiš. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Planiram za prvomajske praznike in potrebujem info o prenočiščih na približno teh lokacijah

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (Mk), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

 

Vredu?

Ejga, za prvomajske pa res ne rabiš iskat al pa planirat. Takrat se šele zbujajo z zimskega spanca. Placa koker hočeš.

pred eno uro, maxxa pravi:

Ksamil hotel Mariksel: 35 eur nocitev z zajtrkom za 2. Zajtrk bolj svohoten, parking za zivo mejo pred hotelim ob glavni cesti, varovanje disck lock z alarmom+z verigo speta 2 motorja. Pa lahko recem, da brez potrebe. Sobe ogromne v primerjavi s hr sobicam. Osebje top.

Lahko povem se za Shëngjin Aragosta: ob glavni cesti, zatrk vec kot ksamil, vendar nic posebnega, vse ostslo isto kot v Ksamilu. Malo bodo morali narediti na languageju, vendar smo se vse zmenili. Sobe tut velike. Povsod se zelo splaca jesti po lokalih. 

 

pred 47 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Malo izven Kalabake https://goo.gl/maps/LJrqd94K9G22 . Zozas sobe.

Motorji so za objektom in ograjo. Sobe povprečne, klimatizirane. Hotel je opremljen zelo nenavadno - malo vtrgano. Zajtrk izredno bogat in raznolik. Rezerviral preko bookinga. Cena je bila 42€. Blizu tvoje lokacije, polno je možnosti za hrano. Zelo dobro izhodišče.

 

pred 51 minutami, ftp pravi:

Saranda (Ksamil blizu) hotel Ilirija cca 35€ za dva z bogatim zajtrkom, motor ob hotelu nezaklenjen, brez disk locka,... 

Ohrid - Sobe Neim Kerimoski 10€ na osebo

Dejte tule v zemljevid označit te nastanitve, saj marsikomu lahko pridejo prav. Tenx

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, tomash pravi:

Planiram za prvomajske praznike in potrebujem info o prenočiščih na približno teh lokacijah

Zaton pred Dubrovnikom in Biograd na moru (Hr), Shkoder  in Ksamil (Al), Kalabaka (Gr), Ohrid (Mk), Višegrad (BiH).

Hvala za info.

 

Vredu?

 

Zaton pri Dubrovniku: Letos sva spala, sicer poleti, v Apartmajih Zanetić. Brez pripomb, gazdarica prijazna, je pa ob jadranski magistrali, do obale oz. "centra" je 2-3 minute hoje.

V Skadru toplo priporočam hotel "Shkodra L". V samem centru, 100m od pričetka korza, veliki apartmaji, motorji na zaklenjenem dvorišču. Cena je bila sredi poletja 30€ z zajtrkom, serviranim v apartma. Za dva seveda.

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla

tudi jaz sem bil letos preko hr, me, albanije, grčija in nazaj. spal sem v Zatonu pri apartment JELE , sekundovo 10 Zaton. dve leti zapored, gospa prijazna, sprejem  ni besede- fantastičen,,app z mini kuhinjico, čisti 100 m od morja _KRASNO,, Skodra L -TUDI JAZ PRIPOROČAM-noro lepo, zadovoljen z lastniki, ustrežljivi. Na ohridu  app JOCA  cca ( 20 EUR)1000 m od obale. Lastnik je profesor na šoli,

PRI VSEH SUPER ZADOVOLJEN-PRIPOROČAM VSEM

NASLEDNJE LETO GREM NA PODOBEN TRIP IN OBVEZNO NOČITEV PRI NJIH

 

LP

 

 

PRI JOCU : 20 EUR , CCA 1000 M OD OBALE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 12. 2018 ob 16:25, motolover pravi:

V Albaniji grem najprej na booking in potem osebno do hotela, ki sem ga izbral. Pregledam varnost za motor in sobo, potem se  zmenim za ceno na recepciji. Problem preko bookinga je, da ne več kje boš lahko imel motor in kaj dobiš. 

Bedarija, na bookingu imaš filter in pač dodaš garažo oz. varovano parkirišče.

Ne moreš vrjet kako hitro problem zbledi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Bedarija, na bookingu imaš filter in pač dodaš garažo oz. varovano parkirišče.

Ne moreš vrjet kako hitro problem zbledi.

Posebej, ker Albanci zelo pošteno vnašajo kaj ponujajo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, motolover pravi:

Posebej, ker Albanci zelo pošteno vnašajo kaj ponujajo. 

 

Nisem imel problemov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem imel samo dobre izkušnje  glede booking rezervacij. vedno rezerviral preko bookinga- vedno dobil garažo ali varovano.

nimam žal besede

 

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, motolover pravi:

Enkrat brez problemov, ne postavi pravila. Niso Albanci nobena izjema, cel Balkan je po istem kopitu. 

Je že dvakrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, BIF said:

V Alabaniji sem spal 14x...veliko bolj mirno, kot če bi moral eno samo noč prespat v Ljubljani in nekje parkirat motor.

Ljubljana je res ekstrem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!