Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

pred 1 minuto, Snecer pravi:

gume mi je škoda, da jo prebijem, bom asfalt počakal

al pa če si kupim kakšnega "pegasota"

Sem vedel, da bojo izgovori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Sem vedel, da bojo izgovori.

pred leti je bila sh20 tudi v grdem makadamu, za 50km je bilo potrebno kar nekaj ur :) danes je zgodba drugačna, no saj si sam videl.

nič takega ni na "cilju" v tethu, da bi bil "užitek" po šodru prebijat gumo ali metat po tleh...

pri vsaki stvari se je potrebno pripraviti...brez tega imamo znane prispevke na MSju...in so avanture, kjer jih sicer ni

zelo priporočam ogled od tega gospoda, praktično vse v nasprotju z doktrino MS

https://www.youtube.com/user/ramarvarna

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snecer pravi:

pred leti je bila sh20 tudi v grdem makadamu, za 50km je bilo potrebno kar nekaj ur :) danes je zgodba drugačna, no saj si sam videl.

nič takega ni na "cilju" v tethu, da bi bil "užitek" po šodru prebijat gumo ali metat po tleh...

pri vsaki stvari se je potrebno pripraviti...brez tega imamo znane prispevke na MSju...in so avanture, kjer jih sicer ni

zelo priporočam ogled od tega gospoda, praktično vse v nasprotju z doktrino MS

https://www.youtube.com/user/ramarvarna

 

 

 

Kaj zdej bluziš in se izgovarjaš in v pogovorno nit vlečeš vse, sam še mal pa bojo avioni tu.

Rekel si da je to prevozno skoraj z ss raketo, zato sem te lepo povabil kdaj greva, ker ta odsek se nisem prevozil bi ga pa rad.

In ti ki se znas tako dobro pripravit, ne bo problemov anede.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za povabilo, vendar bi (bom) šel brez tebe ... 

in ja tisti makadam lahko tudi s SS prevoziš, tako kot s harleyem itd.

zame ne bi bilo problemov, ja

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

hvala za povabilo, vendar bi (bom) šel brez tebe ... 

in ja tisti makadam lahko tudi s SS prevoziš, tako kot s harleyem itd.

zame ne bi bilo problemov, ja

 

 

A boš šel?  In ja seveda brez mene, nimam jaz tri tedne dopusta za 2kkm .

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

A boš šel?  In ja seveda brez mene, nimam jaz tri tedne dopusta za 2kkm .

@Kmet2, spregledal si, kaj je v oklepaju...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi z versačem se da, ja morda pa res grem, 20ko sem prevozil, do tetha pa je le še 15km makadama.

v treh tednih bi jaz na easy naredil 10k km, kvalitetnih

vidiš, to je tista priprava pri meni, ker se pozanimam, pripravim, da vem, kako je, ne pa da mislim da je 2000km makadama in da rabiš tri tedne

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

tudi z versačem se da, ja morda pa res grem, 20ko sem prevozil, do tetha pa je le še 15km makadama.

v treh tednih bi jaz na easy naredil 10k km, kvalitetnih

vidiš, to je tista priprava pri meni, ker se pozanimam, pripravim, da vem, kako je, ne pa da mislim da je 2000km makadama in da rabiš tri tedne

Ti in tvoj način je edino pravilen, vedno in povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

to je z vsakim motorjem prevozno :) če ti ni gume škoda

Na tvojem mestu bi me, bolj kot za gumo, skrbelo za auspuf...

 

pred 3 urami, Snecer pravi:

nič takega ni na "cilju" v tethu, da bi bil "užitek" po šodru prebijat gumo ali metat po tleh...

A veš da bi se tule celo strinjal s teboj z izjemo tega, da je za to treba motor metat po tleh in gume prebijat.

 

pred 2 urami, Snecer pravi:

in ja tisti makadam lahko tudi s SS prevoziš, tako kot s harleyem itd.

To bi pa res rad videl.

Da ne bo pomote: ni govora o SH21 do Thetha pač pa nadaljevanje čez Kir in Prekal do Skadra.  Ta "cesta" nima oznake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tam peljal še poleg sopotnico in se šel turista (najbrž s "tankom"), sedaj te pa skrbi za solo šoferja, da bi na cesti nasedel z izpuhom. Bodi resen. 

Vem, katero misliš, krog nazaj. 

 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snecer pravi:

Ti si tam peljal še poleg sopotnico in se šel turista (najbrž s "tankom"), sedaj te pa skrbi za solo šoferja, da bi na cesti nasedel z izpuhom. Bodi resen.

Sam jest sem dober...:lol1:

Sem pa napisal, da je bilo brez drame. Za nekoga drugega pa je pač življenjski dosežek. Vsakemu svoje.

Sicer je res brez veze iti tja, ko je pa imaš vse na YT...

 

Še vedno pa trdim, da bi te bolj kot gume, moral skrbeti Versačejev izpuh...  Da ne govorim o Harleyu!

PS: na tvojem zadnjem posnetku je manj kot četrtina poti. "Najlepše" šele pride... Pa nasprotna smer je občutno bolj zoprna. Pa ne povem zakaj...:)

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti si prva liga.

Youtube je super stvar ravno zaradi takšnih modelov, ko jim je življenjski dosežek prevozit ponekod slabši makadam, potem pa razlagat pravljice kot da je bil vzpon na K2.

Versačev izpuh ni takšna težava, poleg tega, da je motor precej kratek in visok, prej so sitne gume, če se pojavi kakšen globok šoder.

Bi se pač namatral in lepo počasi pol dneva in bi prišel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da sem. In to vem tudi sam. :whistle:

Profil v suhem sploh ni problem. Jaz sem bil s cestnimi. Napisal si, da te skrbi, da jo boš presekal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Joker pravi:

Itak da sem. In to vem tudi sam. :whistle:

Profil v suhem sploh ni problem. Jaz sem bil s cestnimi. Napisal si, da te skrbi, da jo boš presekal...

Nasplošno me to vedno "najbolj" skrbi, če je grob makadam in oster (izpuh me ne skrbi). Sicer vozim za tak primer set poleg, a mi ni do flikanja. Zato če ni neke "potrebe" in da je tam suho zlato na cilju, se v take zadeve ne podajam.

Za Harleya pa vem za enega, ki se je peljal po sh20 preden je bil asfalt.

 

 

 

 

đde2.jpg

đek1.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

Karta je ze domaimageproxy.php?img=&key=5332c111b103f9bfimageproxy.php?img=&key=5332c111b103f9bf:OK:imageproxy.php?img=&key=5332c111b103f9bf

 

Imaš to neko dobro karto. Jaz sem nabavil Reise Know-how v merilu 1:725000. Sicer je gor še ves zahodni Balkan, ampak neke natančnosti pa ni. Kje si ti to kupil? je pa zdajle že čas, da se pripravimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, tomash pravi:

Imaš to neko dobro karto. Jaz sem nabavil Reise Know-how v merilu 1:725000. Sicer je gor še ves zahodni Balkan, ampak neke natančnosti pa ni. Kje si ti to kupil? je pa zdajle že čas, da se pripravimo.

Ti vidiš samo glavne ceste...:hmm:

pred 34 minutami, motolover pravi:

merilo?

1:250.000:yea1:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!