Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Mika me izlet v Grčijo okoli 1.maja. Zanimajo me vaše izkušnje , kako je s prenočišči (motor v garaži, cene ), ali je dovolj bencinskih črpalk , ali se lahko sporazumeš z angleščino ? ? ?  :?

Planiram trajekt tja in nazaj, tam pa med 1500 in 2000 km v 5-6 dneh . Kaj je obvezno in kaj dobro obiskati  ???  :?

OBVEZNO JE OBISKATI VSE LOKALNE PUBE! Ti ti sigurno ostanejo v spominu:)GArfield je napovedal, da bo za 1.maja 1,5 m snega! Tudi v grčiji in glede na obstoječo zimo bi človek lahko rekel da bo temu res tako:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nenamirno tudi tebe nekaj mika! :lol1:  :lol1:

GRČIJO SEM LANI PREVOZIL :OK: LETOS NAPADAM OHRID,KOSOVO,ČRNO GORO ALI ŠE IMA GDO PODOBNE PLANE :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mika me izlet v Grčijo okoli 1.maja. Zanimajo me vaše izkušnje , kako je s prenočišči (motor v garaži, cene ), ali je dovolj bencinskih črpalk , ali se lahko sporazumeš z angleščino ? ? ?  :?

Planiram trajekt tja in nazaj, tam pa med 1500 in 2000 km v 5-6 dneh . Kaj je obvezno in kaj dobro obiskati  ???  :?

JAZ SEM SAMO KAMPIRAV, TO JE POCENI ampak v Grčiji se moraš povsod pogajat :nono: se SPLAČA :OK: .bencinskih je zadosti :blush: sporazumeš se lahko tudi z rokami :yea2: imajo tolk znamenitosti da se je teško odločit,vse pa ne moreš videt naenkrat :hmm: mislim da je trajekt zelo drag :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:hmm: mislim da je trajekt zelo drag

Motobičiklistek!

Albanija? Zato grem pa po cest.

Če boš priden te vzamem s seboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: mislim da je trajekt zelo drag

Motobičiklistek!

Albanija? Zato grem pa po cest.

Če boš priden te vzamem s seboj

Ne zastopim :hmm: katerega vzameš s sabo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zastopim :hmm: katerega vzameš s sabo :hmm:

Hoj!

Samo mal se zafrkavam. Dol bom šel, pa spremljam tole temo. Ne zameri!

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

A ima kdo podatek kdaj in kje je najvecji moto zbor v Grciji. Po mojih podatkih je v mesecu Juniju. Mislim da drugi vikend v juniju...

More info needed :afro1:

lp DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kje v ljubljani v centru se da kupit kkšn zmljevid od aten. Hvala

Pod nebotičnikom in na vogalu, ko zaviješ na kongresni trg iz Slovenske. Ne vem kako se reče. (Na desno bi šel pa za parlament). Se boš že najdu.

Kar pot pod noge.

Pa denarja ne pozabi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, hvala ti. Bom koj jutr šou tja. Sj to je tam zraven ˝Rio ham-ham˝ kjer se da na bone jest :naughty: .

Jebat ga, takale je študentska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zraven ˝Rio ham-ham˝ kjer se da na bone jest : .

Jebat ga, takale je študentska...

Boš že zdržal!

Tudi mi smo včasih dihali na škrge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zemljevid od Aten je biu 1.650 tolarjev, če koga zanima, kar je slabe 4 bone v emonski kleti :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm nabavu samo zemljevid od aten. Drgač mam pa enga starga še od cele evrope in že šparam za novega :whistle: Bom vzeu tazga d je za celo evropo in spiralna vezava, d ga mam lohk v tanktorbi in liste kr naokol obračam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cen trajekta, mislim da je vseeno bolje kot palubni potnik potovati cca 24 ur v eno smer (cene so cca 52 € za 1 osebo in cca 29 € za motor, povratna pa za 30 % cenejša), kot pa 2 dni porabit za vožnjo do dol in 1 x spat vmes. Potem rabiš za pot več kot 10 dni pa tudi zastonj ni - gorivo+spanje?.

Za študente je to že OK, ampak nekateri smo pa teško več kot teden odsotni.

Zemljevid Grčije 1: 500 000 sem kupil v Inter sp... za cca 1700 SIT. Pa ni najboljši. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjam še cene, tule je cenik ANEK v €, čakam pa še odgovor iz Komp.. . :slap:

Evo še KOMP.. KP INFO: ( a je reklama če izpišem cel naziv firme :? )

Cena povratne vozovnice za 1 osebo /palubni potnik = 80 €

za motor = 54 €

Plača se lahko s plačilnim nalogom, karto pošljejo po pošti. Odhodi iz Benetk so:

(iz Trsta ne vozijo več)

Pon.Tor.Sreda ob 19.00 prihod v Igom. 21.00 naslednji dan :BUA:

Pet.Sob.Ned ob 12.00 prihod v Igom. 13.00 naslednji dan. :OK:

Za povratek znotraj niske sezone ni problem datuma, če si palubni potnik, torej lahko potovanje raztegneš-skrajšaš po potrebi. :worship:

Tel št. zelo prijazne gospe iz K. KP je 05 6630 585 ali 584 na koncu. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Serbus Grki!

Jaz tudi nacrtujem letos pocitnice v grciji.

Plan je cca takšen:

Beograd - Makedonija - Thessaloniki, za pot dol.

Po Grciji standardno: Meteora, Atene, Delfi in nekaj dni za poležavat. Ker sem drugace vodic in sem že vse kar je v Grciji za videt, videl. Bi pa rad pokazal vsaj najlepše kraje še punci.

Povratek pa seveda s trajektom in obvezno kabina. Sem potoval z ladijo že neštetokrat in to na vse možne načine. Ina nikoli vec drugace ,kot v kabini. Imaš ves luksuz: Klima, TV... Gres normalno na vecerjo spiješ kaksno steklenico Ratsine ali Ouza in se lepo naspiš in stuširaš!!!

Problem bodo le hoteli. Kajti cena strmo naraste, ce prespis manj kot tri noci. Ce ti sploh dajo sobo za manj!

Planiram kadarkoli junija ali pa še prej. Cca 10 dni. Ce ima še kdo želje lahko nacrtujemo kaj skupnega. Ali pa vsaj srecanje doli!

LP Milko

post-3866-1108983144_thumb.jpg

post-3866-1108983159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imaš link: http://www.anek.gr/english/prices/low_venice_new.html

motor te stane 32€ dol in 22€ nazaj

kabina pa 112€ dol in 78€ nazaj v štiriposteljni kabini

torej seštevek 244€ (58kSit): to pomeni dve nocitvi v kabini in prevoz, Kajti ce se bos dol peljal z motorjem bos tudi moral nekje prespati:

cca 1600 km = 100 l goriva = 24 jurjev plus spanje. Kolikokrat boš spal pa je na tebi!

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!