Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

No saj jih niso dobili... :whistle:

hehehe, a misliš, da jih ne bi izterjali od tebe, če bi jih res moral plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstop v Albanijo (Ohrid). Taksa - 1 € - piše na oglasni deski pri šalteru!! Bilo na meji nekaj več avtomobilov, pa nas je PRIJAZEN policaj lepo poslal mimo vrste na čelo kolone. Vse BP!! Pri izhodu (Skader) prav tako vse BP. Uslužbenci na meji prijazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos, jaz sem tudi pri izhodu plačal 1e po osebi.lp

Ja sam bio sam na motoru pa sam platio 2 Eura, na drugom motoru su bili kolega + žena i oni su također platili 2 Eura (6. mjesec ove godine). :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pot iz Grčije, preko Albanije v Črno Goro in sicer: Igoumenitsa po E90 do Ioannina, nato na sever po cesti E90 do Kalpakion, nato levo po E853 do albanske meje mestece Kakavija. Nadaljevanje po Albaniji do Sarande,Vlore,preko Elbasane in Tirane do Skadarja, nato pa na Ulcinj in ne na Podgorico.

Če se je letos kdo vozu, me zanimajo najnovejše informacije kakšne so ceste po tej ruti v Albaniji, kakšna je obala, ali je OK prespati v Vlore in ostali vtisi. Če so dobre informacije, mogoče pade kakšna runda v zimskih časih, ki prihajajo. :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Za prvomajske praznike se mi2 odpravljava v Albanijo....Sla pa bova Preko Sarajeva in potem v Crno Goro preko Durmitorja.

Mi lahko kdo pove kje se splaca it. Prilagam zemljevid.

LP Bica

post-9567-1207550820_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvomajske praznike se mi2 odpravljava v Albanijo....Sla pa bova Preko Sarajeva in potem v Crno Goro preko Durmitorja.

Mi lahko kdo pove kje se splaca it. Prilagam zemljevid.

LP Bica

Evo moj RR sa iste rute:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=243240

Imam kompletan GPS log, javi ako ga trebaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js bom letos prvomajske preživel v Grčiji.

Računam, da bom v petek 25.4. proti večeru v Meteori, potem en krog okoli in v četrtek 1.5. na trajekt za nazaj.

Tako, da če kdo sreča belega Hyundai-a s CE tablico, naj se javi, pa dobi kako "prvo pomoč" B)

Moj GSM pa je v profilu.

Srečno pot!

M.

ufECD_BxQyG9fePO.jpg

9i9jkukhl_OoUvbU.jpg

0Cp17OMazepK6Wtd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js bom letos prvomajske preživel v Grčiji.

Računam, da bom v petek 25.4. proti večeru v Meteori, potem en krog okoli in v četrtek 1.5. na trajekt za nazaj.

Tako, da če kdo sreča belega Hyundai-a s CE tablico, naj se javi, pa dobi kako "prvo pomoč" B)

Moj GSM pa je v profilu.

Srečno pot!

M.

ufECD_BxQyG9fePO.jpg

9i9jkukhl_OoUvbU.jpg

0Cp17OMazepK6Wtd.jpg

Zakaj ne greš na Epidavros pa pol na Naplion in pol na Argos :worship: Pa fajn se imej... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne greš na Epidavros pa pol na Naplion in pol na Argos :worship: Pa fajn se imej... :yea1:

Hvala za popravek. :worship:

Bom imel v rezervi če bo dovolj časa. Pa tudi, če se mi bo še dalo gledat tisto kamenje ;)

Popravljeno . Popravil matjazek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za popravek. :worship:

Bom imel v rezervi če bo dovolj časa. Pa tudi, če se mi bo še dalo gledat tisto kamenje ;)

Je lepše kot Mikene... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos maja gremo spet v GR, :naughty: pa me zanimajo prenočišča,ker ne mislimo šotorit. :hmm: Ali mogoče gdo ve kakšne so cene:apartma,sobe ,moteli. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos maja gremo spet v GR, :naughty: pa me zanimajo prenočišča,ker ne mislimo šotorit. :hmm: Ali mogoče gdo ve kakšne so cene:apartma,sobe ,moteli. :kva1:

Ali mogoče gdo ve za prenočišče v AL-v okolici VLORE? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

letos imam namen potovati v Grčijo. Zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje s prenočišči? ali hodite po kampih in apartmajih, ali kdo tudi prenoči na kakšni divji plaži(je to spoloh dovoljeno). Že vnaprej se zahvaljujem

Hvala in lp,

kristian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

letos imam namen potovati v Grčijo. Zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje s prenočišči? ali hodite po kampih in apartmajih, ali kdo tudi prenoči na kakšni divji plaži(je to spoloh dovoljeno). Že vnaprej se zahvaljujem

Hvala in lp,

kristian

Nazadnje smo kampirali,kampov je dosti ampak sredi maja je še veliko zaprtih.Letos bomo iskali sobe-bungalove...Za divje kampiranje pa ne vem,čeprav so Grki izredno prijazni ljudje. Gdaj pa nameravaš odpotovat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo, js nazaj...če se sploh še lahko štejem med motoriste ;)

Več o mojem izletku po Grčiji na www.matjaz.tk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče gdo ve za prenočišče v AL-v okolici VLORE? :hmm:

Vlora - hotel Bologna - cisto na koncu glavne ulice, sobe s pogledom na morje, srednja varianta, ampak cisto, 30eur za sobo za 2 + zajtrk. Motor varen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlora - hotel Bologna - cisto na koncu glavne ulice, sobe s pogledom na morje, srednja varianta, ampak cisto, 30eur za sobo za 2 + zajtrk. Motor varen.

hvala za info :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info :beer2:

Ce bos v Vlori, se zapelji do Sarande...Prava avantura...80 km dolgo gradbisce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!