Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Škoda....kmalu se bo pričel masovni turizem in zadeva bo izgubila svoj čar.

 

Sicer pa berem tole... http://thethi-guide.com/disinformation-from-an-informal-tourist-info-point-in-thethi/... ta je očitno tudi mene nasral lani. Sem pisal o tem v svojem minipotopisu. Tip je spi*dil iz Albanije, ko so se odprle meje in do pred par leti živel v ZDA...zdaj pa prišel nazaj in v Thethu fura turizem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiri, ti boš vedel: cesta Koplik-Gusinje- Mojkovac, za prvo majske praznike se da prevozit? Zanima me višina, sneg itd. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojkovac-Gusinje brez težav lani konec aprila, tudi do Koplika je bilo prevoznom vendar se je zaradi makadama in deževja prejšnji dan obrnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moralo bi biti prevozno brez večjih težav....sploh zdaj, ko so prelaz Rrapsh asfaltirali. Najslabši del poti je tisti kmalu za mejnim prehodom, potem se stanje normalizira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiri, ti boš vedel: cesta Koplik-Gusinje- Mojkovac, za prvo majske praznike se da prevozit? Zanima me višina, sneg itd. 

 

Koplik -Tamare bi mislim mogla letos bit že asvaltirana, naprej do meje proti Gusinju bo pa še vedno zanimiva ..., naprej po ČG pa so ceste bp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

za 1. majske bo kdo dol?

Živjo.

 

Jaz startam danes, no jutri ponoči iz Trsta do Igumenitse, potem pa okoli po Grčiji, Makedoniji, Albaniji. Klasika pač. Če bo kdo na trajektu se vidimo.

 

lp Vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj

 

V soboto štart do Mostarja, potem pa dalje preko Trebinja,  Žabljaka v Albanijo (mogoče na ferry Koman - Fierze) sicer po kopnem na Kukes, Peshkopi,  Debar, Ohrid, Bitola, Meteora, do morja in po albanski obali v Črno goro. Sledi spet bolj ali manj klasika proti Lj.  Uživajte na polno in srečno!

 

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo verjetno tudi na tistih koncih a sele konec naslednjega tedna ker se bomo vracali back....ampak malo visje, Kosovo....bomo pa se videli, ce prvotni plan (Poljska) pade v vodo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poljska je razen Tater in Krakowa prilično dosadna.

Lep je še Gdansk (in baje Poznan, tam nisem bil) ampak pot do tja pa ni vredna truda. Varšava pa je bila takrat, ko sem bil tam (je že kar nekaj časa) nedvomno najgrše mesto kar sem jih videl.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

 

Jaz startam danes, no jutri ponoči iz Trsta do Igumenitse, potem pa okoli po Grčiji, Makedoniji, Albaniji. Klasika pač. Če bo kdo na trajektu se vidimo.

 

lp Vozi

jaz grem 27. po kopnem...

 

Mi bomo verjetno tudi na tistih koncih a sele konec naslednjega tedna ker se bomo vracali back....ampak malo visje, Kosovo....bomo pa se videli, ce prvotni plan (Poljska) pade v vodo....

 ti povem, če grete na Poljsko  vzemite smučke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

 

Jaz startam danes, no jutri ponoči iz Trsta do Igumenitse, potem pa okoli po Grčiji, Makedoniji, Albaniji. Klasika pač. Če bo kdo na trajektu se vidimo.

 

lp Vozi

A pol smo se mi srečal na trajektu? Bli z banditom in Hornetko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ.

Jaz sem bil un kreten, ki je čelade zaklenil in ob prihodu na cilj ugotovil, da je ključ od ključavnice ostal doma na ključih od drugega motorja.

Pol smo ša žagal zajlo z nožem.

Hvala ogu, da je bil to edini zaplet v celem tedni. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni,

prosil bi vas za kaksen dober nasvet. s punco zeliva z motorji priti do grcije, kaj priporocate se je treba izogniti albaniji in kosova. imate kaksne naslove apartmajev sob kjer bi se dalo prespati pa da je varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izogniš se albaniji pa Kosovu, ne pozabit na makedoniji, samo sranje.... torej v Grčijo lohka prideš edin še skozi Bolgarijo.... pismo jaz bi doma ostala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš, pa je... Ko si zaspan iščeš prenočišče, zjutraj pa greš itak dakoj dalje. Fino je edino, če imajo ograjen prostor za parkirat moped. 

 

Še vedno ti pa ostane trajekt do Grčije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

prosil bi vas za kaksen dober nasvet. s punco zeliva z motorji priti do grcije, kaj priporocate se je treba izogniti albaniji in kosova. imate kaksne naslove apartmajev sob kjer bi se dalo prespati pa da je varno.

 

 

prvo moraš imet neko načrtovano pot, pol boš videl po dneh kako dolge ture lahko delaš in si pol tu nekje zaželiš prespati. Če mogoče veš kaj se da lepega za videti, da imaš še kaj časa za ogled.  Tukaj si lahko vse najdeš:  http://www.booking.com/country/al.en-gb.html?aid=339530;label=1731_header_logo_v2-2AcA1wcDzgcAiwcA2QcB7AcAAggA5wcA6wcB_wcB4QcA;sid=a5ff3bf12dd89293b0d1cdf48aa92a35;dcid=1;hide_ss=1&

post-35938-0-04804300-1432101759_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izogniš se albaniji pa Kosovu, ne pozabit na makedoniji, samo sranje.... torej v Grčijo lohka prideš edin še skozi Bolgarijo.... pismo jaz bi doma ostala :P

Zakaj bi se morali izognit Albaniji ? A sm neinformiran o stanju v tej državi?

 

Trajekt ? Če bi se hotu vozit s trajektom bi si ga kupu namest motorja.

Drgač je pa čez Makedonijo tranzit povsem varen. Še bolj varen kot pred izgredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se morali izognit Albaniji ? A sm neinformiran o stanju v tej državi?

 

Trajekt ? Če bi se hotu vozit s trajektom bi si ga kupu namest motorja.

Drgač je pa čez Makedonijo tranzit povsem varen. Še bolj varen kot pred izgredi.

za sarkazem verjetn še nisi slišu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!