Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Kaj pa Skadar - Theth, je najbrž prevozna BP tam po 20.5 ali ne?

Je potem kakšna opcija iz Thetha naprej po asfaltu al ne? Namreč vsi smo bolj kot ne na cestnih gumah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koplik - Theth je cca. 15km makadama

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skadar- Theth je na cestnih no-go. Tudi koplik theth je no-go. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to imam v mislih Skadar - Koplik - Theth 

A je tak "hud" makedam ?

Popravljeno . Popravil u-r-o-s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre na cestnih gumah, brez večjih težav, če si sam na motorju, še toliko lažje. Jaz sem lani (dva na motorju) imel TKC70, ki niso kaj dosti več kot cestne gume iz Gusinja preko Tamare v Theth.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koplik - Theth sem jaz vozil julija 2014, pa so jo šele takrat sanirali po zimi. Na par odsekih je bila grdo narinjena zemlja, s katero so izravnavali teren, tako da sem kar malo ril tam čez. S cestnimi bi se verjetno kar preje*al. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prevozil junija 2015, za Theth šel takoj za nekim Offroad raid rallyjem ko so bile na cesti kar velike kolesnice od močnih tekmovalnih terencev, nasledni dan za gor pa že možje z lopatami metali zemljo in pesek po cesti da jo zravnajo, seveda nič utrjeno. Za dol sva šla v dveh gor se pa šel sam in ni bilo nikakršnih težav. Več straha pred potjo, kot med samo potjo.

Pa še to. Kiri, ko si bil ti, je verjetno iz Koplika na prelaz bil še makadam, lani pa že lep asfalt in makadam samo iz prelaza do Thetha dobrih 15km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, najbrž bomo kar do Gusinja šli, iz Thetha potem tako potem ni povezave v ČG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ftp said:

jaz prevozil junija 2015, za Theth šel takoj za nekim Offroad raid rallyjem ko so bile na cesti kar velike kolesnice od močnih tekmovalnih terencev, nasledni dan za gor pa že možje z lopatami metali zemljo in pesek po cesti da jo zravnajo, seveda nič utrjeno. Za dol sva šla v dveh gor se pa šel sam in ni bilo nikakršnih težav. Več straha pred potjo, kot med samo potjo.

Pa še to. Kiri, ko si bil ti, je verjetno iz Koplika na prelaz bil še makadam, lani pa že lep asfalt in makadam samo iz prelaza do Thetha dobrih 15km.

Potem sem jaz verjetno vozil čez delovišče. :) Se mi je zdelo malo pozno za sanacijo ceste po zimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 9:21, tonystx pravi:

Včeraj sem dobil sveže informacije kakšno je stanje na cestah proti Thethu. Zaradi padavin in topljenja snega imajo vsi potoki visok vodostaj, kar ni primerno za prečkanje z motorji. Temperature še čisto zimske. Od zime so ceste uničene in slabo prevozne.

Odločil sem se prestavit moj trip za kakšen mesec. Če že grem tja grem zaradi uživanja in ne na silo.

Evo, teh dveh Švedov ni ustavila niti slaba "cesta" niti slabo vreme ;) sta me kar presenetila, mi še slikat ni ratalo lepo

IMG_0194.JPG

IMG_0195.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, INK said:

Evo, teh dveh Švedov ni ustavila niti slaba "cesta" niti slabo vreme ;) sta me kar presenetila, mi še slikat ni ratalo lepo

IMG_0194.JPG

 

čak, a to si bil z mopedom al si bil del landrover birdwatching albania ekipe? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 11:36, Snecer pravi:

Mislim, da sem videl prispevek o Kreti tu na MS, bivši fant od kmet2@ jo je prevozil pred časom z neko ropotuljo (Nearrain)

 

Ne zganjej ljubosumja, sej mam tebe tud rad :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 5. 2016 at 9:54, ftp pravi:

jaz prevozil junija 2015, za Theth šel takoj za nekim Offroad raid rallyjem ko so bile na cesti kar velike kolesnice od močnih tekmovalnih terencev, nasledni dan za gor pa že možje z lopatami metali zemljo in pesek po cesti da jo zravnajo, seveda nič utrjeno. Za dol sva šla v dveh gor se pa šel sam in ni bilo nikakršnih težav. Več straha pred potjo, kot med samo potjo.

Pa še to. Kiri, ko si bil ti, je verjetno iz Koplika na prelaz bil še makadam, lani pa že lep asfalt in makadam samo iz prelaza do Thetha dobrih 15km.

Šel si tik za Rally-em Albanija 2015. Ta bo tudi letos v Juniju http://www.rallyalbania.org/

Če bom uspel v službi urediti si prost termin bom v tem obdobju šel dol (ladja Trst-Igoumenitza in nazaj)...že če se voziš po njihovih trasah je odlično doživetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 5. 2016 at 21:05, ftp pravi:

Gre na cestnih gumah, brez večjih težav, če si sam na motorju, še toliko lažje. Jaz sem lani (dva na motorju) imel TKC70, ki niso kaj dosti več kot cestne gume iz Gusinja preko Tamare v Theth.

In potem tudi naprej Theth-Lotaj-Prekal-Skadar v dvoje na motorju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, tonystx said:

In potem tudi naprej Theth-Lotaj-Prekal-Skadar v dvoje na motorju ?

Ne, nazaj za Koplik - Skadar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 21.5, štartamo 3je proti ČG, malo bomo "obliznili" tudi Albanije, potem pa nazaj v ČG, Bosno, upam da se vreme končno vnese!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kir kake info, če je Durmitor prevozen? Berem neke info da naj bi v Srbiji zapadlo okrog 10cm snega v okolici Nove Varoš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, u-r-o-s pravi:

Ma kir kake info, če je Durmitor prevozen? Berem neke info da naj bi v Srbiji zapadlo okrog 10cm snega v okolici Nove Varoš...

Najbolje je vprašat v Plužniah ali Žabljaku, odvisno s ktere strani greš. Načeloma pa ne plužijo, sej veš ČG ako bog da, bog če da uzme :P

Sicer pa jaz se ne bi preveč sekiral, dobrih 40km je, če se ne da obrneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani smo bli tak čas pa ni bla prevozna, sam so vsi govoril da je po navadi že tak čas prevozno in da je neobičajno mrzlo za tsti čas :) , Ok smo rekli pa drugo leto in evo dejavu! :)

Lani smo potm rinl proti Žabljaku iz Plužin po nekem obilazku jebenem čez Nedajno... Temperatura je bla pa tud okrog 3°C

 

Ravno berem danes sneg v Pljevljah

http://www.blic.rs/vesti/svet/beli-se-crna-gora-u-pljevljima-jutros-pada-sneg/xzkw1k1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!