Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

pred eno uro, ftp pravi:

Ja, res. Sem po pomoti gledal napačen post.:headbang:

Se opravičujem, sem tudi jaz povezal s fotkami naprej v albumu, se pa res ne spomnim tistega odseka, no ja je bila tut megla :D

 

DSCF2336.JPGDSCF2339.JPG

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat bi pa šel v Albanijo :P točno na tisto plažo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

priznam, da sem jaz tudi tam dobil precej neokusne lignje, mogoče celo v istem lokalu :) 

sej je sam en lokalček prav na plaži, ostalo je pa bilo še vse zaprto (prvomajski). Celo autocamp so z verigo zaklenili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč me ne vleče več dol , kljukica adijo ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

Nč me ne vleče več dol , kljukica adijo ....

mene vlečejo edin ceste, sploh pa ta, ki sem jo po pomoti eno stran nazaj linkal :P sam čez mejo skočiš :D

72020608.jpg

126986548.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja je za premislit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

No ja je za premislit :D

Podgorica, Grabom, pa nazaj v čg recimo v Gusinje je 100km :P (žal pa 2 meji :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Podgorica, Grabom, pa nazaj v čg recimo v Gusinje je 100km :P (žal pa 2 meji :( )

Navigator si ti .....časa pa itak mamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

Podgorica, Grabom, pa nazaj v čg recimo v Gusinje je 100km :P (žal pa 2 meji :( )

Pa tudi dobrih 30km zelo slabega makadama!

.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

mene vlečejo edin ceste, sploh pa ta, ki sem jo po pomoti eno stran nazaj linkal :P sam čez mejo skočiš :D

72020608.jpg

126986548.jpg

 

 

Upam da čez slab teden okusim tole :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 - ne vem kje si v lukni našel Grabom. Prelaz zgoraj je Rrapsh. Cesta se potem spusti do Tamare. Naprej je nekaj časa še soliden makadam, od Selce naprej pa je zoprn, šodrast, kamnit, razrit makadamski klanec. Scena Prokletij levo in desno je enkratna. Na disku imam še nezmontiran film s te trase, katero sva v dežju prevozila s FrigoFropsem. Krog do Gusinj, Plava, Andrijevice, naprej do Suve Reke in Podgorice brez problema narediš v enem dnevu. Midva sva štartala iz Koplika in ta krog podaljšala vse do Neuma.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Whiskey pravi:

@DAMI34 - ne vem kje si v lukni našel Grabom. Prelaz zgoraj je Rrapsh. Cesta se potem spusti do Tamare. Naprej je nekaj časa še soliden makadam, od Selce naprej pa je zoprn, šodrast, kamnit, razrit makadamski klanec. Scena Prokletij levo in desno je enkratna. Na disku imam še nezmontiran film s te trase, katero sva v dežju prevozila s FrigoFropsem. Krog do Gusinj, Plava, Andrijevice, naprej do Suve Reke in Podgorice brez problema narediš v enem dnevu. Midva sva štartala iz Koplika in ta krog podaljšala vse do Neuma.

Pa ne bit tok brihtn no, greš na 

GOOGLE ZEMLJEVIDI

v iskalnik vpišeš

GRABOM ALBANIA

pa ti vrže ven tele lepe ovinke. Simpl ku keks, a se imenujejo Pinko palinko al Mati terezija mi je čist vseen, jaz kliknem na navigaciji na wawinke in jebeš mi mater, da jih brez problema prevozim. Pol pa lahko grem naprej al nazaj al spet gori doli. Kapišiš?

evo sem ti slikal televizjo :P

IMG_20160519_092347.jpg

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

jp, na girice, al kaj je bilo tisto zažgano meso :P

 

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Ne vem , vem samo da ni blo ne vem kaj .....bolj bljak men ....

Takole se je v Albaniji (Shengjin)

DSC04687.JPG

Predjed...

DSC04689.JPG

in glavna jed.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 ti imenuj tistih par kvadratov v lukni Grabom (verjetn to pomeni grabn), jest pa serpentine s prelaza Rrapsh :ras: Črnogorci imajo kakih 200m zraven Crijevno. Zdej se pa znajd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 5. 2002 at 0:32, Noise pravi:

Rac:

grcijo sem prepotoval po dolgem in pocez. kasko zavarovanje je stvar osebne odlocitve. jaz ga nimam. se pa da zadeva na normalen nacin kontrolirati-> ne puscati motorja na osamljenih mestih, neosvetljenih itd., placas varovanje!! skratka - samozascita!

razen normalnih preventivnih ukrepov (zaklepanje+disk lock kljucavnica) obicajno ni problemov.vsaj jaz nisem imel negativnih izkusenj. opostevaj okolje in lokalne navade pa bo o.k.!

 

Dave:

Hvala za nasvet. Bom uposteval. Kje si se pa kaj vozil oz. kako pot si ubral? Si sel s trajektom v grcijo ali si se peljal do nje? Si se vozil po otokih? Kerih?

 

Rac:

trajekt iz Benetk v Patras in nazaj. tura je bila prilagojena mojemu potovalnemu nacrtu ob morju celotna obala + notranjost do Albanije in nazaj proti jugu na trajekt. sel sem cez prvomajske praznike in je bilo v hribih kar hladno.po otokih se nisem vozil.

lp!

 

 

Area_51:

 

Kaj mislite kak bi zgledala ta tura:

- Ljubljana - Reka - Split

- Dubrovnik - Tirana - Ohrid

- Patras - Peleponez - Atene

- Solun - Carigrad - Beograd

- Banja Luka - Reka - Ljubljana

 

Jaz si jo v mislih planiram za drugo leto. Je kaki zainteresiranec ki bi šel zraven? Pa na kolk delov bi blo to pametno razdelit po vaših izkušnjah?

 

 

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Mislim da bi si ohrid lahko zamislil nazaj iz Istanbula, dodaš mogoče iz Albanije meteroro, ajde greš do Korinta in se vračas  na Solun, preko Dardanel v Čanakale, od tam pa Istanbul pa Sofija in Ohrid.Sicer bi jaz spust Tirano, Istanbul, sem se vozu sam mimo Istanbula v 50 km koloni, da me je čist minilo it not.Tko da take variante so bolj avion,pogledaš pa naprej.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosta vise prepucavanja  , nego ko ide u Albaniju ...

Popravljeno . Popravil mlekar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 9:21, tonystx pravi:

Včeraj sem dobil sveže informacije kakšno je stanje na cestah proti Thethu. Zaradi padavin in topljenja snega imajo vsi potoki visok vodostaj, kar ni primerno za prečkanje z motorji. Temperature še čisto zimske. Od zime so ceste uničene in slabo prevozne.

Odločil sem se prestavit moj trip za kakšen mesec. Če že grem tja grem zaradi uživanja in ne na silo.

evo, dobra novica :winkiss: tonystx, ceste zrihtane :grupni: frišne slikce od včeraj

13238960_461013904096905_3844335926729616603_n.jpg

13221691_461013970763565_4380623012812264465_n.jpg

13245496_461013910763571_1161190788815349392_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, INK pravi:

evo, dobra novica :winkiss: tonystx, ceste zrihtane :grupni: frišne slikce od včeraj

 

 

 

Sej sm vedu, da bodo use asfaltiral preden se bom dol odpravu. Upam, da bo kakšno neurje spet ceste spremenilo v enduro progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, tonystx pravi:

Sej sm vedu, da bodo use asfaltiral preden se bom dol odpravu. Upam, da bo kakšno neurje spet ceste spremenilo v enduro progo.

no ajde, čakamo kakšno slikco :), oziroma še boljš, se pripelješ mim, saj do jezera ni tolk daleč:bike:

Popravljeno . Popravil INK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, mlekar pravi:

Dosta vise prepucavanja  , nego ko ide u Albaniju ...

Evo nas, pokret sutra u 8:00 iz Celja i onda preko CRO, ČG u Albanijo i zatim nazad u CG, BIH i onda Srbija :) 

Balkan trip 6 dana, here we go!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mlekar, fala na kafi ! ;)

V glavnem Rapsh in Gabron, done :)

Kr "lepo" razrito ampak gre, je pa ca 35 km blata, grobega nasutega makedama (kamenja). Bo pa po mojem v roku 2-3eh let komplet asfaltirano...

U glavnem z @mlekar smo se našli pri cestno zapori med Cetinjem in Budvo, naklučje strašno :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!