Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

16 minutes ago, Snecer said:

483m je makadama pred mejo z MNE

Še vedno? Iz vzhodne strani? Selce pa tam naprej? 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, govoriš o tiatih par M, ki jih je plaz gradil? Ok, drugače sem mislil, če je asfaltirana v celoti.. Trasa od Skadarja čez Prokletije.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kje so uni cajti, ko smo se po sh20 vozil po skalcah in razritem makadamu :dry: Nobene romantike več. Ostane samo še Teth, kak gulag in čez Lurska jezera.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

kaj si jo zgubu? :)

 

Sem jo vprašal, če grema še 1x, pa me je tak :eek:  pogledala. Sem reku, da grem pa sam in si je takoj oddahnila. :D Drugače pa cesta prava poezija. Nobenega prometa, par motoristov, nobene živine, peska za vzorec. Danes jo bom ziher sanjal. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, konec meseca greva z ženo  do Grčije.Ali ima kdo kakšen naslov hotela ali apartmaja v Atenah z garažo ( za 2 do 3 dni ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 5. 2018 ob 13:01, boca pravi:

Pozdravljeni, konec meseca greva z ženo  do Grčije.Ali ima kdo kakšen naslov hotela ali apartmaja v Atenah z garažo ( za 2 do 3 dni ).

Midva sva prejšnji teden rezervirala tule - Pines Hotel (preko bookinga):

Address: Chelidonous 78, Αθήνα 145 64, Greece
 
Z zelo ok zajtrkom sva za dve osebi plačala 32 eur na dan.Sicer je v predmestju Aten (cca slabih 20 km izven), a imajo varovano zasebno parkirišče brez doplačila (v centru sploh ni možnosti parkiranja večinoma ali pa na ulici oziroma kao privat ampak te za en motor za noč oskubejo za 10 eur). Do centra sva potem vzela taksi (imaš aplikacijo Beat - super zadeva), 18 eur za oba v eno smer, pa še živ prideš tja, ker promet je pa adijo pamet, en čez drugega, kaj so to znaki pa pojma nimajo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Atehah je tudi kakšen muzej, ki jim daleč naokoli ne sežejo do kolen vključno z slovenskimi.

:)

2081127979_ScreenShot2018-05-14at17_06_53.png.f83f06be2bef375b21864b55b482c519.png

...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do vhodnih vrat se pripelješ. Na to si sposodiš električni invalidski voziček :)

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Atenah je kar precej zanimivih stvari za oglede, je en dan skoraj malo malo: akropola in muzej pod njo (poleg še ogromno drugih muzejev), atenska glavna tržnica, Plaka, grški parlament z menjavo straže (zelo zanimiva zadeva ;), menjajo se vsake pol ure, komplet pa vsako uro), hrib Lycabettus (do gor pelje tudi žičnica, če se komu ne ljubi peš, je pa super razgled na Atene), Phanatenaic stadion (odtečeš en krog na prizorišču prvih modernih olimpijskih iger, tam je tudi olimpijski muzej)....malo ven iz Aten pa obvezno namakanje v jezeru Vouliagmeni  z malimi ribicami, ki te očistijo vse potovalne nesnage hahahaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Sharp za podatek, tiste dni, ko imava midva namen priti do Aten , imajo fraj samo dražjo sobo ( 120 eur 2 noći ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, boca pravi:

Hvala Sharp za podatek, tiste dni, ko imava midva namen priti do Aten , imajo fraj samo dražjo sobo ( 120 eur 2 noći ).

MAlenkost, ja zdajle bo počasi začetek sezone in zna bit malo večja gužva, midva sva od 21.4 do 8.5. imela super termin za Grčijo, nikjer gužve, plaže samo za naju, ceste prazne, razen par koz in ovc......milina. MAlo počekiraj na bookingu, se vedno kaj pametnega najde in povsod piše kje je privat parking (v ožjem izboru za Atene so bili še Sparta Team Hotel, Elikon in Exis Hotel).

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 5. 2018 ob 16:36, boca pravi:

Sta imela kakšno slabo izkušnjo ?

Ne prav nobene (moram potrkat), vse je štimalo  in šlo po planu (no edino trajekt za dol so nama 5x prestavili, tako da sva šla z enodnevno zamudo)....prav luštnih 5000 km sva naredila po Grčiji, videla ogromno, gužve nobene (z izjemo Aten, a za 4 mio mesto pač ni pričakovati drugega), ljudje zelo prijazni....je pa res, da sva se vozila kar se da stran od večjih mest, nočitve rezervirala izven večjih mest v nastanitvah z garažo, ograjo ali varovanim parkiriščem....no edino cena bencina je pa res malo huda, minimalno okoli 1,6 EUR, in kot so nama povedali, se bo konec meseca, ko se začne sezona še dvignila.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla

vem, da je bilo marsikaj napisanega o cestah V Albaniji, vendar ko berem  članke na forumu in poslušam  od ljudi kakšne so ceste, sem v dvomih. namreč 17.6.2018 potujem do Krfa preko Skadra- Sarande , pa me zanima sveža novička, kakšna je povezava SKADAR-SARANDE?

Hvala  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!