Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Ob 11. 3. 2019 ob 8:57, DAMI34 pravi:

A je kdo prevozil v Albaniji SH74 Terpan-Berat?

A je asfalt? po guglu ne najdem niti ene fotke, da bi lahko preveril. 

Jst. Če greš malo naprej od Tepelene desno, imaš asfalt celi klanec vse do Buz-a.

Če pa od Kelcyre imaš do Balabana asfalt, naprej v klanec pa makadam. V začetku je malo razrit (tam so neka plazišča), naprej pa gre.

Od Buz-a proti Beratu naprej je soliden makadam. Vzemi si samo več časa.

No, vsaj tako je bilo pred leti.

Nekaj fotk SH74 sm objavil tu na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, tomash pravi:

27.4. Če bo vreme korktolk. 28. bi padla Sh20. Recimo.

jaz sem dol 6.5.- malo prehitro :yea1: sem mislil, da bova kakšen pir skupaj spila. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

2 uri brez pavze. 5 ur s pavzami in fotografiranjem. Se splača, lušna cestica.

Lani smo se tam okrog zabavali, vmes je tudi SH20 (od tu dalje je lanski potep)

https://motosvet.com/tabla/topic/41110-epska-popotovanja-tria-čelos-potopisi/?do=findComment&comment=2456305

2 uri brez pavze za 60km prvovrstne ceste in to takšni razposajenci? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Joker pravi:

2 uri brez pavze za 60km prvovrstne ceste in to takšni razposajenci? :hmm:

mi vozmo po pravilih. Smo starejše osebe z raznoraznimi hendikepi, pa gremo vsak 10 ovinek scat, vmes se pa še zaciklamo na šodru :jezik:

 

pred 5 urami, Snecer pravi:

1. ura 35 minut turistično :)

 

ja ti ki diujaš, pa  k ti sune :P

mi smo morali še nevesto vmes oddat :D

FB_IMG_1534273539733.jpg.fba8fa7d78e8d6c386848d4992dc30d1.jpg.01bfc251424f4d3bd863c64d1b2b7c02.jpg

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj šele bo, ko boste v mojih letih! Boste rabili vsaj 3 tedne dopusta, da boste sploh prišli do Albanije in nazaj...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Joker pravi:

Kaj šele bo, ko boste v mojih letih! Boste rabili vsaj 3 tedne dopusta, da boste sploh prišli do Albanije in nazaj...:lol1:

smo že bili, kr nekajkrat...tako da ja, mal več pavz pa se pride :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, perry pravi:

A je SH 20 smiselno delati proti severu iz smeri Podgorice ali spodaj pri Skadru, oziroma iz Ulcinja? 

Ne. To je v bistvu cesta samo za v eno smer in sicer iz severa proti jugu. V nasprotno smer je to čisto druga cesta....praktično neprevozna. Po moje je najbolje, da se odpelješ iz Podgorice čez celo črno Goro do Gusinj in greš potem na SH20...vse ostalo je nesmiselno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Ne. To je v bistvu cesta samo za v eno smer in sicer iz severa proti jugu. V nasprotno smer je to čisto druga cesta....praktično neprevozna. Po moje je najbolje, da se odpelješ iz Podgorice čez celo črno Goro do Gusinj in greš potem na SH20...vse ostalo je nesmiselno.

sem jo prevozil v obe smeri že nekajkrat in vidim, da sem naredil napako...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

sem jo prevozil v obe smeri že nekajkrat in vidim, da sem naredil napako...

...hja vidiš....vprašal bi. Tu smo zato, da pomagamo....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, perry pravi:

A je SH 20 smiselno delati proti severu iz smeri Podgorice ali spodaj pri Skadru, oziroma iz Ulcinja? 

Vidim da je @BIFsicer narobe razumel a smešno zapisal.

Iz smeri Podgorice si skoraj takoj na nji, iz smeri Ulcinja moraš pač prej preko Skadra oziroma 40-50km po dolini. (pa nič kaj posebno zanimivega ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

Vidim da je @BIFsicer narobe razumel a smešno zapisal.

Iz smeri Podgorice si skoraj takoj na nji, iz smeri Ulcinja moraš pač prej preko Skadra oziroma 40-50km po dolini. (pa nič kaj posebno zanimivega ni)

Izgleda, da ti BIFa  nisi razumel ali pa si spregledal sarkazem v njegovem postu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že modrijanimo :) da omenim še nekaj koristnega, morda za koga...

1.

Kmalu bo mogoč dostop do sh20 še preko drugega mejnega prehoda iz smeri "Podgorice-Gusinje", v 2020 naj bi bil odprt. Pri tem se sicer izogneš obema prelazoma na sh20. 

Mejni prehod: Zatrijebaćka Cijevna - Grabon

1_a6jzwFEsjWTxPG0Fb3ECmQ.thumb.jpeg.c3d03c73d5921368f8f802c0837ae20e.jpeg

https://www.google.com/maps/@42.4242841,19.5005577,15.09z

2.

In še precej bolj zanimiv prehod Murino-Čakor-Peć (v Kosmet), ki je tam v okolici, ki bo omogočil lepo krožno pot.

https://www.google.com/maps/@42.6850209,20.0532574,17.17z

http://www.panacomp.net/planina-rugova-rugovska-klisura/

zdaj je prevozno, vendar ilegalno (protitankovske ovire)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je kdo zadnje čase peljal iz Srbije preko Kosova v Albanijo?

Kako je z mejno proceduro? Ali lahko greš čez obe meji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Izgleda, da ti BIFa  nisi razumel ali pa si spregledal sarkazem v njegovem postu:)

Delno ima Dami prav....ampak sem jaz dobro razumel vprašanje...sem pa "šaljivo" odgovoril.

....no...najpomembneje je, da ne glede iz katere smeri prideš in pod katerimkoli kotom...pri hitrosti na ovinku med 30-40 km/h lahko zdrsneš...zaradi gum, geometrije, hladnega vozišča....razen zaradi sebe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Izgleda, da ti BIFa  nisi razumel ali pa si spregledal sarkazem v njegovem postu:)

človek ne sprašuje v kateri smeri je SH20 bolj zanimiva, ampak od kje naj štarta, če gre v smeri proti severu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

človek ne sprašuje v kateri smeri je SH20 bolj zanimiva, ampak od kje naj štarta, če gre v smeri proti severu.

če se komplicira pol lahko tudi, kje se priklopi nekje na sredini :P ... to je vse odvisno od načrta potovanja, ki si ga vsak vsaj okvirno naredi, preden kam gre ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

če se komplicira pol lahko tudi, kje se priklopi nekje na sredini :P ... to je vse odvisno od načrta potovanja, ki si ga vsak vsaj okvirno naredi, preden kam gre ;)

 

tut na sredini se da :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

če se komplicira pol lahko tudi, kje se priklopi nekje na sredini :P ... to je vse odvisno od načrta potovanja, ki si ga vsak vsaj okvirno naredi, preden kam gre ;)

 

rešitev je tudi youtube :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, tomash pravi:

image.thumb.png.430997777fdffc15ac79aa9e5958583a.pngTole imam v planu za en dan.  Cca 40 km.

Je mogoče prehuda?

40Km...ni dosti za en dan.  Vem da si se zmotil...mislil si 400km. Ne...ta ni prehuda. vse te ceste so lepo prevozne....da se fino potegnit....pa tudi če boš vozil uživaško po predpisih ne bo nobenega problema. Fajn turca.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!