Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Danes spim v Kotorju. Jutri pa z trajektom cez Kotorski zaliv in ob obali v Zadar. @DAMI34 bom spil pir v Zadru namesto tebe. Iz Albanije sem ga urezal preko Skadarja v Podgorico, nato Cetinje, Njegoši in po panoramski cesti P1 v Kotor. Fenomenalen razgled. Priporocam vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, IZTOK pravi:

Danes spim v Kotorju. Jutri pa z trajektom cez Kotorski zaliv in ob obali v Zadar. @DAMI34 bom spil pir v Zadru namesto tebe. Iz Albanije sem ga urezal preko Skadarja v Podgorico, nato Cetinje, Njegoši in po panoramski cesti P1 v Kotor. Fenomenalen razgled. Priporocam vsem.

končno en k ga bo našel :P

Uživaj, pa nikar ne hiti domol, tule je zima :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa dez.:( ne vem, ce ne bom podaljsal in v petek napadel Jadranko. Ne ljubi se mi po dezju po AC. Moram se malo gume pobrusit na okroglo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Bostjan L pravi:

Za deževne dni je fino izkoristit trajekt Trst-Drač :)

Sam omenim, da obstaja :)

95693254_ScreenShot2019-05-08at21_52_05.thumb.png.029707b3366aa3371e51ee21cb66de4c.png

Koliko pa to cca stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Bostjan L pravi:

Za deževne dni je fino izkoristit trajekt Trst-Drač :)

Sam omenim, da obstaja :)

95693254_ScreenShot2019-05-08at21_52_05.thumb.png.029707b3366aa3371e51ee21cb66de4c.png

Ja, ce ti je cilj prispet na destinacijo cim prej. Meni je vedno cilj nekaj odnesti od potovanja. Si ogledati kraje, pokrajino, popeglat ovinke. Sicer pa me je opralo v devetih dneh samo dvakrat na gorskih prelazih. Ostalo sem imel suho in toplo vreme, pravzaprav idealno, tam med 18 in 22 stopinj. Danes je pac dezevno in bom en dan pocakal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota zna biti lepa na jadranki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil petek kar idealen. Suho, soncno in 22 stopinj. Pa prazna cesta, prehitel sem morda tri avte in dva tovornjaka. To je bila uzivancija, ko lahko vozis svoj tempo. Skozj naselja seveda po omejitvah, v ovinke pa sem se omejitvam samo smejal. Iz Zadra do odcepa za Delnice dve in pol urce ? s tem da po ravninah nisem sel cez 100.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Se opravičujem, če sem spregledal!

Nameravam iz Skadra po celi SH20 v Črno Goro- Gusinje,Plav in naprej Berane,Mojkovac....

Kako je z mejnim prehodom med Albanijo in Črno Goro? Je vmes kaj makedama, nekje sem zasledil slike makedamske ceste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ssmiran pravi:

Se opravičujem, če sem spregledal!

Nameravam iz Skadra po celi SH20 v Črno Goro- Gusinje,Plav in naprej Berane,Mojkovac....

Kako je z mejnim prehodom med Albanijo in Črno Goro? Je vmes kaj makedama, nekje sem zasledil slike makedamske ceste?

500 m je makadama na Albanski strani, ampak nič dramatičnega ... s sportakom sem dokaj varno prišel preko ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

500 m je makadama na Albanski strani, ampak nič dramatičnega ... s sportakom sem dokaj varno prišel preko ;) 

Pa on ima Yamaho ti pa Kawo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sh20 je kr uredu, prejsn tedn 3x cez letel, makedama je pred mejo par 100m ja... Nobene krize. Tok da si reces oooo Albanija, sam pol je sh20 supr asfalt, ostalo po albaniji pa vse usran pa zlizan. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Pa on ima Yamaho ti pa Kawo :lol1:

za yamo ni pot niti 1cm daljša, za kawo pa 100m, ostalo ludnica. Paziti mora samo na pesek in živalice na cesti, ampak to moraš tak al tak povsod. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

za yamo ni pot niti 1cm daljša, za kawo pa 100m, ostalo ludnica. Paziti mora samo na pesek in živalice na cesti, ampak to moraš tak al tak povsod. 

Mora pazit tudi na drek in kakšen plaz. Bo pa Miran to obvladal :OK:

pred 57 minutami, DinDiin pravi:

Sh20 je kr uredu, prejsn tedn 3x cez letel, makedama je pred mejo par 100m ja... Nobene krize. Tok da si reces oooo Albanija, sam pol je sh20 supr asfalt, ostalo po albaniji pa vse usran pa zlizan. ?

Ti si pa motor kupi in ne govori, da so ceste zlizane... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Mora pazit tudi na drek in kakšen plaz. Bo pa Miran to obvladal :OK:

paz blato, kjeee wuššš.......bam...o šit :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni res? :) Zvali, pusran vse, kamni, zlizan.... Sej normalno gre vse cez ? Pa ob mestih taka guzva, da si vec na nasprotnem pasu k svojem, se dobr, da se vsi umikajo ? Pulcajev k prodajalcev lubenic, ni da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ssmiran pravi:

Se opravičujem, če sem spregledal!

Nameravam iz Skadra po celi SH20 v Črno Goro- Gusinje,Plav in naprej Berane,Mojkovac....

Kako je z mejnim prehodom med Albanijo in Črno Goro? Je vmes kaj makedama, nekje sem zasledil slike makedamske ceste?

Plav...samo.poglej in pici dalje...ne it jest tukaj se posebej v eno vecjo ostarijo ob cesti k te bodo ful olupl...so ful pretkani tam. Sem pa pozabila ime gostilne. Med Plav in mejo je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo sli dol prvo na skadar cez mejo nazaj grede pa iz kosova na SH20 in potem cez mejo na Podgorico- gorih je nekaj makedama ampak ni ravno omembe vredno se da lepo peljati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!