Skoči na vsebino

NORDKAPP


Sanda7

Priporočene objave

eko ena fotka za spomin :rolleyes:

Drugič naj bo malo manjša...
Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zame bi bil tud saj je že 7let mimo odkar sem bila prvič in zadnič tam z motorjem.In ostale so samo besede o ponovitvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kdo rabi kaksne konkretne informacije o Oslu, naj mi poslje PM. Sem bil prejsnji mesec par tednov tam in sem imel ogromno prostega casa za raziskovanje. Zal sem do Norveske prisel z avionom (zal ne s svojim B), Oslo pa vecinoma raziskoval z javnim prevozom L-D-1-2.

Upam, da se mi bo kdaj uspelo vrniti tja z mopedom. Who knows?! (Life is like a box of chocolate, you never know what you gonna get!)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče potopisa... še vedno urejam. Tega je kar 30 strani, kar znese za cca. 10 normalnih člankov... za znort veliko dela. Samo napisano je pa res super in bo kmalu objavljeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je ta potopis že kje objavljen, ali ga še urejaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Da spet oživim temo.

Nordkapp se že bliža. Še salabe tri mesece do odhoda. Karte za trajekt iz Stockholma do Turkuja so doma, termo perilo je že v omari, pot je razdelana, kaj si bomo ogledal tudi že vemo.

Hvala Sandi in Sebi za informacije, so kar prav prišle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pod obvezno opremo uvrsti še priročen sušilec za lase, s katrerim boš v primeru dežja sušil opremo :wacko: pot traja kar nekaj dni :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z komarji tam gor? Baje jih je en par taužent miljard in te hočjo živga požret ko sonce dol pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš fena,če maš s seboj turbo maksimus si lahko kar z polnilcem posušiš lase.

pa ne sam lase,pa čelado,obleko,rokavice,čevlje,,no ja upajmo da ne bo preveč dežja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z komarji tam gor? Baje jih je en par taužent miljard in te hočjo živga požret ko sonce dol pade.

Gor si kupiš kak sprej (ipd.) proti komarjem in je. Baje da so imuni na tele, ki delujejo pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne sam lase,pa čelado,obleko,rokavice,čevlje,,no ja upajmo da ne bo preveč dežja :D

Ja nam so v Kopenhagnu ko smo čakali trajek in je lilo kot iz škafa,valda je blo vse mokro tud v čeladah ker je not zatekalo.So nam prijazni golstinci sušili čelade,rokavice,rute in kar sodi zraven kar v kuhinji nad šporgetom,tako da so nam pogreli in lepo odišavli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z komarji tam gor? Baje jih je en par taužent miljard in te hočjo živga požret ko sonce dol pade.

Ja vsi govorijo o teh komarjih(pičkomar .) ) ampak jaz jih nisem nič vidla tud piču me ni noben,pa še kopala sem se v Inariju no da ne bom pretiravala skočila not nardila 10 zamahov spustila noge v blatnata tla in skočila brž na toplih 12 stopin.Kolk je mela pa voda pa ne povem da me ne boste imeli za ubrisano.

No mogoče je blo pač glih to leto ko je komarjem zmankalo viagre in se niso nič razmnoževali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

še razglednica :D

post-6-1084858435.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se še enkrat zahvaljujem Branku :yea2: za izvrsten plan poti, katerega mi je posredoval, še preden je sam odrinil na pot :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... tudi jaz sem mal študiral za NK, pa se po pogovorih s tistimi ki so tam že bili, pojavljajo naslednje ugotovitve:

1. NK ni nič posebnega. Prideš obrnit.

2. Sam vem da NK ni najsevernejša točka Evrope.... to je bolj vzhodni Rt Nordkynhalvoya

3. Lofoti so precej lepši in poseljeni, hkrati prišparaš nekaj km... cca 1000.

4. Na norveški strani ob obali praktično ni komarjev , ker tam stalno piha veter z Atlantika in jih pač odnaša.... Čim pa prideš v notranjost pa pikajo...

no toliko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO BRANE :OK: zdej k sem tole mal na hitr spet preletela me je spet zagrablo da bi šla še enkrat gor.Sam veš res pa nisem vedla da se lahko na Nordkappu tud poročiš.Škoda kajti bila bi bi zdejle že žena in imela bi moža,evo midva sva tud že zravn za drugo rundo z mal drugačnimi nameni.

Marjan a že kej črvički delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!