Skoči na vsebino

NORDKAPP


Sanda7

Priporočene objave

pred 48 minutami, kate pravi:

Super. Mi tudi štartamo z Dunaja z vlakom.. 27. junij.  Potem pa čez Švedsko gor in na izi dol po Norveški. 20 dni

Srečno vsem, se vidimo :-)

koliko je pršla karta na osebo za vlak?

a to prek oebb rezervacija?

thx

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čau pajkica...

Sori, smo mal potovali naokoli pa nism šla na forum.

Vlak sva plačala 215 eur, ma mi je kolegica na Dunaju šla na glavno postajo kupit karte, ker so prenovili spletno stran od železnic in se nisem dosti znajdla...

Hitrii, vi kmalu štartate! Srečno pot.

Pravkar, kate pravi:

Čau pajkica...

Sori, smo mal potovali naokoli pa nism šla na forum.

Vlak sva plačala 215 eur, ma mi je kolegica na Dunaju šla na glavno postajo kupit karte, ker so prenovili spletno stran od železnic in se nisem dosti znajdla...

Hitrii, vi kmalu štartate! Srečno pot.

Torej 215 € za motor (53 €) in dve osebi v spalnem vagonu za 6 oseb, vključen zajtrk ... Dunaj - Hamburg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kate pravi:

Čau pajkica...

Sori, smo mal potovali naokoli pa nism šla na forum.

Vlak sva plačala 215 eur, ma mi je kolegica na Dunaju šla na glavno postajo kupit karte, ker so prenovili spletno stran od železnic in se nisem dosti znajdla...

Hitrii, vi kmalu štartate! Srečno pot.

žal smo doma

prijatelj ima smrt v družini

drugo leto nasvidenje

žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, kate pravi:

Čau pajkica...

Sori, smo mal potovali naokoli pa nism šla na forum.

Vlak sva plačala 215 eur, ma mi je kolegica na Dunaju šla na glavno postajo kupit karte, ker so prenovili spletno stran od železnic in se nisem dosti znajdla...

Hitrii, vi kmalu štartate! Srečno pot.

Torej 215 € za motor (53 €) in dve osebi v spalnem vagonu za 6 oseb, vključen zajtrk ... Dunaj - Hamburg.

ja, jaz tudi nikakor ne pridem do cen na netu :( zato sprašujem...bomo pa klical  ;) verjetn pa ni treba prej rezervacije, glede na pogostost vožnje, tako da predvidevam da lahko kar prideš pa kupiš ......

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, pajkica pravi:

ja, jaz tudi nikakor ne pridem do cen na netu :( zato sprašujem...bomo pa klical  ;) verjetn pa ni treba prej rezervacije, glede na pogostost vožnje, tako da predvidevam da lahko kar prideš pa kupiš ......

 

Joj, ne bi točno vedla kako je z rezervacijami.. edino baje čez vikende je gužva pa višje cene, zato greva midva v ponedeljek, No, lahko pa kaj presenetijo...

pred 5 urami, hitrii pravi:

žal smo doma

prijatelj ima smrt v družini

drugo leto nasvidenje

žal

Razumem, žal zna bit vedno kaj nepredvidenega.. No pa drugo leto... upam, da nam uspe in javim kako se bo izteklo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, kate pravi:

 

Torej 215 € za motor (53 €) in dve osebi v spalnem vagonu za 6 oseb, vključen zajtrk ... Dunaj - Hamburg.

Enkrat smo imeli s kolegom skupno sobo. On je oči sklopil in smrčal celo noč, jaz pa bedel. Komaj sem čakal jutro, nikoli več.:)

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Scarabeo 500 pravi:

Enkrat smo imeli s kolegom skupno sobo. On je oči sklopil in smrčal celo noč, jaz pa bedel. Komaj sem čakal jutro, nikoli več.:)

Scarabeo

Jes, se zavedam tega.. Ma upam, da bomo te sreče, da ne bo gužve in nas ne bo 6 noter :-) Ma za šoferja se ni bat - on zaspi ku nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Scarabeo 500 pravi:

Enkrat smo imeli s kolegom skupno sobo. On je oči sklopil in smrčal celo noč, jaz pa bedel. Komaj sem čakal jutro, nikoli več.:)

Scarabeo

Ma to mu zvečer lubčka prsloniš in šepneš "takoj ko vsi zaspijo se bova mal crkljala",verjemi ,da bo celo noč pokonci k se bo bal da ga naskočiš in ti lahko v miru spiš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Beljak-Hamburg 318 eur. (motor, dve osebi), kupili na vlaku z gotovino. Sicer so nas malo čudno gledali in niso bili preveč zadovoljni. (spalnik za 4 (6) z zajtrkom). Če bi bila gužva pa nas verjetno ne bi vzeli, kljub temu da na odpravnem peronu v Beljaku dela zelo prijazna gospa s Slovenskimi koreninami.

Pa srečno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, gtgs pravi:

Beljak-Hamburg 318 eur. (motor, dve osebi), kupili na vlaku z gotovino. Sicer so nas malo čudno gledali in niso bili preveč zadovoljni. (spalnik za 4 (6) z zajtrkom). Če bi bila gužva pa nas verjetno ne bi vzeli, kljub temu da na odpravnem peronu v Beljaku dela zelo prijazna gospa s Slovenskimi koreninami.

Pa srečno

 

A lahko tole mal konkretiziraš, namreč po mojih pridobljenih informacijah letos ni avtovlaka iz Villacha. Bi mi bilo pa všeč, da se motim.

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, mac pravi:

A lahko tole mal konkretiziraš, namreč po mojih pridobljenih informacijah letos ni avtovlaka iz Villacha. Bi mi bilo pa všeč, da se motim.

Mac

jaz tudi nič ne najdem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis na motorju narejen, nove gume tudi namontirane, plan poti poštiman, hrana nabavljena, cunje na kupu, vreme naročen.  Vse zgleda, da letos bo pa le šlo.  Odštevanje se je začelo. Se še kdo v prihodnjih dneh odpravlja proti severu?

Srečno

Mac

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 5 minutami, kate pravi:

V ponedeljek 27.6.2016 sva startala ... Danes na cilju!

Lepo. Vidim, da vaju malo namaka. Kako je bilo s smrčanjem na vlaku? :D Pošiljam vama govejo juho in pražen krompir, ga že verjetno pogrešata. :). Uživajta in lepo se imejta.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva uspela prit in se poslikat brez kaplje dezja :-) zdaj lahko pada.

Na vlaku je blo kul, nas je bilo 6, ma brez smrcanja ali kaksnih drugih problemov..

Hvala za kosilo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ponoči???- misliš 24.00 :D.

lahko tudi ureo prej ali pozneje... ni nobene razlike, le sonce je ob 24h najbližje obzorju

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 7. 2016 at 16:41, BolhA^ pravi:

Vlaga s slik mi povzroča bolečine!

@ZEKKONa forum bi moral zalepiti sončne fotke, da bi si potem vsi mislili kako je fajn na severu :P

IMG_4434.JPG

Pol bi bilo preveč kičast :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!