Skoči na vsebino

NORDKAPP


Sanda7

Priporočene objave

OZZIE, saj ravno zato gremo pa čez Norveško domov in načrtujemo na Lofotih malo daljši postanek.

SANDA, črvički praviš. So že črvi postali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bi si lahko vzel 10 dni, da skocim gor pa dol. Ze dolgo mi je NK zelja.

Do Norveske bi sel bolj na hitro, potem pa bolj zmerno.

Ali je kdo za taksno varianto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 dni je glih za korziko.Za tako pot pa definitivno ne vsaj 20 dni za normalno pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo jaz sem s casom bolj na kratko. Mislim, da bi bilo 10 dni lahko dovolj, se bi vsaj enkrat navozil in bi potem lazje delal. Kaksno ruto bi svetovali ce bi nekdo hotel to opraviti v 10 dneh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ampak jaz sem še vedno mišlenja da to ni to,če bi se rad samo navozil,je stvar predraga,poleg tega da je bencin nesramno drag se k temu pridružuje še hrana in pijača ter spanje.Tako da ti za samo furanje rajši predlagam kakšno cenejšo državo kot je na primer češka,slovaška,poljska,..Še za naše potovanje sedajle razmišljam da smo tudi mi preveč vozili namesto da bi uživali še bolj v naravi oziroma v tem kar je skandinavija nudila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem debatiral o ceni, ampak o voznji.

Tudi Route 66 je bolj dolgocasna pa si vsi zelijo tja.

Zdaj tako ne vem ce si bom casovno lahko privoscil na NK, samo zanima me pa vseeno.

Cez dva tedna grem sluzbeno do Amsterdama za dva dni z motorjem. Malo se bom ze navozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko narediš krajšo pot. Direkt po Švedski gor in dol. Mi ki bomo naredil okoli 9200 km gremo čez Dansko, Švedsko, skoraj celo Finsko, Norveško, pa spet na Švedsko, pa Dansko, no pol smo pa že skoraj doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo razmišljal, da bi šel "okrog" Skandinavije...gor recimo preko Nemčije, Danske...nazaj pa preko Baltiških držav?

LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo razmišljal, da bi šel "okrog" Skandinavije...gor recimo preko Nemčije, Danske...nazaj pa preko Baltiških držav?

LP, M.

Jaz v prvem trenutku, sam se ugotovil da bi rabil 4 tedne dopusta. Bodo pa baltiške države za drugo turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A skoraj isto, če se vrneš nazaj preko Norveške ali pa če greš dol preko Litve in naprej?

Tak na uč, je do nordapa 3600 km, po drugi strani nazaj pa nekaj podobnega.

nordkap.gif

Saj ne, da hočem bit pameten, samo zanima me, ker se tudi meni lušta tja gor, ampak ker je tako prekleto daleč, ne bi ravno vozil 2x.

LP, Matjaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta varianta se mi zdi se boljsa. Samo nisem siguren, da je samo toliko km.

Koliko casa pa bi si ti vzel za tako rundo? Mogoce bi tudi ICE sel zraven za zlato IBA znacko ce bis li za en teden? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo šli za gor in dol do Helsinkov po isti poti v tem tvojem planu samo smo šli potem na Stockholm in nazaj dol,pa se mi je po glavi rojila rajš ta varjanta da bi šli za nazaj Helsinki Talin trajekt baje vozi čez uro in pol,sam kaj ko potem nebi videli Stochkolma in spodnji del Švedske,ker bi mi blo pa spet hudo,tako da je bolš varjanta da so ostale te baltske države za drugo turo.Od glavnih mest Oslo,Kopenhagen,Helsinki,Stochkolm pa mi je bila prestolnica Švedske najbolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ha še malo, pa start v hladne kraje. Danes teden zgodaj zjutraj odrinemo na pot. :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ha še malo, pa start v hladne kraje. Danes teden zgodaj zjutraj odrinemo na pot. :yea2: :yea2: :yea2:

Marja sporoča da so v nedeljo 27.6.04 osvojili NORDKAPP in da se vračajo po Norveški nazaj proti domu ob zasneženih cestah.

ČESTITKE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bilo je enkratno. Od vremena sonce, dež in mrzel veter, na Norveškem pa še sneg ob cestah in to na višinah samo 300 m nad morjem. Domov prišli v četrtek 8. julija po 20 dneh in prevoženih 9500 km. Pot je minila brez problemov in kakršnih kolih okvar in brez kakršnekoli bolečine. Razen v denarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: slikce :notworthy:

Ja tam okoli 650 slik in ene 3 ure na kameri. Moram še urediti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da uletiva v petek proti večeru na vaš zbor da kakšno rečemo in seveda kakšno zvrnemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še moje čestitke... :OK:

zanima me pa, kako takšna pot udari finančno?!

če je možno me zanimajo dejanski stroški...

kje ste spali (šotori, sobice...)?!

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke!(Edota bom pa tak še zaslišou, k se vidva:D ) Kak se je kaj guma obnesla?(metzeller z6)

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :notworthy:

Čestitke tud iz moje strani........ker je tud moja življenska želja.....no ,če se boste kje dobival za kakšne informacije.......pa prosim bi bil zelo rad zraven!!!!

Svaka čast

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!