Skoči na vsebino

NORDKAPP


Sanda7

Priporočene objave

Glede gume bom napisal v temi o gunah. Poglej.

Odgovor Netopirju : spali smo v šotoru in na severu v hišicah, saj je bilo za šotor premraz. Mene osebno in ženo je to koštalo okoli 2300 E ( zajeti stroški bencina, spanja, nekaj piva in kave, nekajkrat smo jedli zunaj - se splača mal njihovo hrano sprobat, imeli smo 8 trajektov, nekaj denarja je šlo za spominke, majice itd., pa mostnina......). Ker smo bili trije smo imeli hišice za štiri, po večini kempov pa tako računajo samp prostor. Imeli smo šotor 5,2 m X 2,5 m z dvema spalnicama in težo 10 kg.

Sanda zdaj vem, kaj je mislil Branko, ko je napisal: "Kaj boš govoril, saj nisi bil na Nordkappu." V petek pa kar prid, bomo kakšno rekli o poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gume bom napisal v temi o gunah. Poglej.

Odgovor Netopirju : spali smo v šotoru in na severu v hišicah, saj je bilo za šotor premraz. Mene osebno in ženo je to koštalo okoli 2300 E ( zajeti stroški bencina, spanja, nekaj piva in kave, nekajkrat smo jedli zunaj - se splača mal njihovo hrano sprobat, imeli smo 8 trajektov, nekaj denarja je šlo za spominke, majice itd., pa mostnina......). Ker smo bili trije smo imeli hišice za štiri, po večini kempov pa tako računajo samp prostor. Imeli smo šotor 5,2 m X 2,5 m z dvema spalnicama in težo 10 kg.

Sanda zdaj vem, kaj je mislil Branko, ko je napisal: "Kaj boš govoril, saj nisi bil na Nordkappu." V petek pa kar prid, bomo kakšno rekli o poti.

najlepša hvala... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gume bom napisal v temi o gunah. Poglej.

Odgovor Netopirju : spali smo v šotoru in na severu v hišicah, saj je bilo za šotor premraz. Mene osebno in ženo je to koštalo okoli 2300 E ( zajeti stroški bencina, spanja, nekaj piva in kave, nekajkrat smo jedli zunaj - se splača mal njihovo hrano sprobat, imeli smo 8 trajektov, nekaj denarja je šlo za spominke, majice itd., pa mostnina......). Ker smo bili trije smo imeli hišice za štiri, po večini kempov pa tako računajo samp prostor. Imeli smo šotor 5,2 m X 2,5 m z dvema spalnicama in težo 10 kg.

Sanda zdaj vem, kaj je mislil Branko, ko je napisal: "Kaj boš govoril, saj nisi bil na Nordkappu." V petek pa kar prid, bomo kakšno rekli o poti.

Vsekakor obcutno drazje, kot je prislo nas po rom. in bolg. ko smo porabili cca 400E na osebo :) z bencinom, mostninami, avtocestami, spanjem, hrano in pijaco vsak vecer - jedli smo vedno zunaj.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

:OK: :OK: tudi jaz čestitam ob takšnem podvigu.. :worship:

nestrpno pričakujemo komentarje ob slikcah :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja..........

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ti pa nekaj zamerim......le kako si lahko dopustil,da je bil Triumph taku umazan.......ma to se puca......pa čeprav vsakih 10km...... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA moj Seba ga je skor vsak konec dneva vožnje pucal,sej drgač je katastrofa da se voziš cele dneve v dežu pol pa posije mal sonce motor pa usran k svina,te je kar sram.

sicer pa po skandinaviji kjer je full dežja ne moreš pričakovati glih spucanega motorja tako da ti ostane dvoje ali se sprijazniš z usranim al pa ga vsak dan mal drgneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA moj Seba ga je skor vsak konec dneva vožnje pucal,sej drgač je katastrofa da se voziš cele dneve v dežu pol pa posije mal sonce motor pa usran k svina,te je kar sram.

sicer pa po skandinaviji kjer je full dežja ne moreš pričakovati glih spucanega motorja tako da ti ostane dvoje ali se sprijazniš z usranim al pa ga vsak dan mal drgneš.

Jaz sem se sprijaznil z usranim motorjem, saj po vožnji ni bilo volje za pucanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ojla!Tudi sam bi zelel letos po 20.7 osvojiti Nordkapp .Povspel bi se po vshodni in sestopil po zahodni strani Evrope-predlog.Vozim F650 Gs in sem pristas taborjenja.Iscem sorodno duso ali skupino kateri bi se pridruzil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Marja!Hvala ti za ponujeno pomoc,ki jo bom z veseljem izkoristil,ce bom stvar realiziral.Upam ,da je ostal se kak motorist z prasniki,ki mi bo pomagal uresniciiti zeljo.Jaz sem zacel z motorizmom pred dvema letoma ,zato sem tako pozen.Vseeno cakam na tvoj potopis lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da osvežim temo.

Pips je danes zjutraj krenil na Nordkap - sam .

Pips, želim ti srečno pot, pa čimboljše vreme . Car si Pips :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast :OK:

Upam, da se bo kaj javljal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je ta možakar k je mislu s Pajerjem v Sibirijo :hmm:

no ja srečno pot,zgleda da si je zbral tapravo vreme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sever je odlična tura, sploh pa Skandinavija. :OK:

Mora bit kot v raju tam gor. :yes:

Se mi že nekaj časa cedijo sline po severnih lokacijah, kajti zakaj le bi trpel

v tropskih razmerah, če obstaja izbira. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips je danes zjutraj krenil na Nordkap - sam .

Pips, želim ti srečno pot, pa čimboljše vreme . Car si Pips :worship:

PIPS!

Zate ni problem, ker boš lahko komarje šprical s "Pipsom" po močvirjih Finske!

Želim Ti srečno pot!!! :yea1: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da osvežim temo.

Pips je danes zjutraj krenil na Nordkap - sam .

Pips, želim ti srečno pot, pa čimboljše vreme . Car si Pips :worship:

To mi deli PIPS :OK: :worship: . Upam, da boš imel boljše vreme, kot sem ga imel jaz.

Tudi jaz bom še šel, čeprav sem že bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips se javlja iz okolice Rige. Po mojih računih cca 1600 km v 2 dneh. Vreme telo in tehnika b.p.

Kar tko naprej Pips . Mi smo s teboj (vsaj v mislih :blush: ) :worship:

Pips se javlja iz okolice Rige. Po mojih računih cca 1600 km v 2 dneh. Vreme telo in tehnika b.p.

Kar tko naprej Pips . Mi smo s teboj (vsaj v mislih :blush: ) :worship:

Se kar popravljam, ker sporoča da ima že 1942 km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Pips kampira 60 km SZ od Lahitja. Trajekti vozijo iz Talina le do 22. ure, zato je včeraj spal v Talinu.

:OK:

Gremo Pips.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips je tik pred Nordkapom- Ima težave z viharnim vetrom in dežjem. Trenutno vedri .

Upam, da se kmalu jevi z vrha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips je tik pred Nordkapom- Ima težave z viharnim vetrom in dežjem. Trenutno vedri .

Upam, da se kmalu jevi z vrha :OK:

Tik pred Norkapom :?

To pomeni da je v dobrih petih dneh prišel gor.

Kakorkoli že, Pips srečno pa čimmanj zajebanega vremena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!