Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

quote:

In tudi, ce dobis motoristko....je se vedno motor na prvem mestu, kar je (nimam pojma zakaj) se tezje razumljivo.

Zarja

Res je težje razumljiva...........AMPAK NORO RAJCLIH!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sovražim take igrice in igranje ljubosumja in se mi zdijo totalno otročje. Če človeku nisi zanimiv tak kot si (seveda to ne pomeni da se ne rabiš pretegnit) pol pa nič. Jaz bi jo posadil na motor in bi skup šla na neko turo in se v miru posvetila en drugemu, obenem pa bi mel pod sabo še mašino...volk sit in koza cela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej spice girl, samo malo se potrpi, kmalu ne bo vec tako zainteresiran za svoj motor. Cez dobrih dvajset dni ga po postavil v kot in se 100% posvetil........ .... ... NOGOMETU

Dej pa se ena resna ... Moje skromno mnenje je, da punca ni dost vredna, če si ne zna zrihtat "some quality time" s fantom in mu izbit presneto enosledno vozilo iz glave , pa brez zamere

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sovražim take igrice in igranje ljubosumja in se mi zdijo totalno otročje. Če človeku nisi zanimiv tak kot si (seveda to ne pomeni da se ne rabiš pretegnit) pol pa nič. Jaz bi jo posadil na motor in bi skup šla na neko turo in se v miru posvetila en drugemu, obenem pa bi mel pod sabo še mašino...volk sit in koza cela

Pri igricah igranja ljubosumja gre samo zato, da vidiš, če mu (ji) zadeva sploh še funkcionira. Saj ni nujno, da gre za klasično lubosumje, lahko gre tudi za fovšijo, da se lahko s kom drugim ima bolje kot s tabo. A sem zafilozofirou? Upam, da je vseeno razumljivo, ker, če je tud na take igrice imun (-a), pol ga nima smisla prepičevat v karkoli drugega.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš kak vsak po svoje razmišlja...jaz vsekakor ne bi bil imun ampak iz principa ne bi odreagiral in pol bi ona misla da mi nič ni do nje...no sam niti nimam takih "problemov" ker se mi prej zgodi to kar opisuje SpaceGirl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidiš kak vsak po svoje razmišlja...jaz vsekakor ne bi bil imun ampak iz principa ne bi odreagiral in pol bi ona misla da mi nič ni do nje...no sam niti nimam takih "problemov" ker se mi prej zgodi to kar opisuje SpaceGirl..

Po daljšem stažu....letih demokratičnega življenja v dvoje.....boš ugotovil,da so principi ....hahahhahahahahahahaaaaa....bog ti naj pomaga,saj si sam ne moreš "ŠE".

sorry.....upam da ne peče

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, .... Space... vprašanje "civila", ko boš ena od nas, boš vedela kje je catch. Sej nima veze (Zarja, se strinjam da nima veze a govorimo o motoristih ali motoristkah) motor je pač na prvem mestu in tega ne moreš spremeniti, lahko samo sprejmeš ali menjaš, ...simpl' ko pasulj.

Zoolo the Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

In tudi, ce dobis motoristko....je se vedno motor na prvem mestu, kar je (nimam pojma zakaj) se tezje razumljivo.

Zarja

Popravil/a - zarja dne 16/05/2002 ob 12:28:29

Ma to je en tak tros notr u bencinu, potlej pa gre čez mašino in auspuh u luft, kjer ga prizadeti motorist vdahne. V času 2 do 3 tednov potuje po telesu in se razvija. V končni fazi ze prisesa na črevesje in se imenuje Paramhistomum motoristica. Namen in bistvo tega zajedalca je opisan na vrhu tega topica.

Naj omenim, da je bolezen neozdravljiva.

V primeru poizkusa kirurškega posega, motoristični vampov sesač sprošča strup, ki vpliva na živčevje in se izkaže kot nenadna zardelost, pomanjkanje sape, tresavica in napadi besa, podobni onim pri steklini!

Obolelega je nujno potrebno pustiti pri miru in mu zaželeti tople gume, potlej pa fura dokler pač fura.

Jebi ga, tako je to!

LP HHV

BRAVO!!!!!!!!!

prava definicija motoristčne bolezni........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra:

1. Že zdaj prakticiram svoja načela, to pomeni da se v določenih specifičnih situacijah nikomur ne podrejam (niti nadrejenim) in zadeva klapa odlično.

2. Velika večina ljudi tega ni zmožna (ali pa ne upa?) in na tak način ne funkcionira "normalno" v dvoje, meni uspeva. To ne pomeni, da brezkompromisno uveljavljam svoje mnenje in voljo ampak, kot pravim, v določenih situacijah. Včasih je dobro met "hrbtenico" veš...probaj!

3. Zarad takšnega mišljenja kot ga imaš ti (pa brez zamere) razpade dosti zakonov...na tvojo izrecno željo lahko to mnenje obsežno komentiram.

4. Demokracija ja...o tem bi tud lahko. Ko najdeš pravo osebo se vse zdi demokratično...ampak kako dolgo če sma realna?

2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spacegirl: he he revica a je to tvoj prvi motorist??????

1. motor je vedno prvi, ker ti diktiras kaj je "quality time" in koliko.

2. zanimivost zenske zgine po nasem orgazmu, kar je navadno dosti prej kot bi si ve zelele (pa ne sam orgazem ampak mi ne rabimo "cartanja" po tem). takrat nas ze vlece tisti parazit iz zgornje definicije.

3. sprijazni se z motorjem, ne mu tezit in pokazi svoje razumevanje z lepo nalepko za motor na kateri pise:

MOJA DRUGA IGRACA IMA JOSKE

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. je blo ful odziva, tko da bom mal dolg odgovor napisala.. mal so me ubili eni odg., k rec sm ubistvu mal iz heca napisala.. in eni ste mi dali feeling kt da sm prow en kup gnoja.. lahk pa vzamem tolk resno kt ste vi vse skupi in vam situacijo pol mal globje opisem..

s tipom sva skupi 2 leti in 5 mescev.. tisti k ste meli že dolge ljubezenske staže, veste da.. se ponavad (beri 95%) situacija mal spremeni.. nisi več tolk ušlatan k vidš partnerja, kt si bil prvih 6 mescev.. (kar ne pomeni da se ne ljubita tedva parterja, ne narobe razumt!!).. no.. izpit za motor je naredu lani.. mel je.. (hm.. zarad osebnih razlogov noče prevč identifikacije v forumu - čez 1 mesc vam bova pojasnla če boste hotli zvedet :)) tko da mel je en.. pač 250 kubičn motor.. ena "mal starejša zadevca".. neč posebnga.. letos.. ga je prodal in si kupu eno ZLO FINO zadevscno.. :) sportno seveda.. in ga ma - ubistvu ne vem tocno.. se mi zdi da ene 2 mesca.. ma se manj se mi zdi - mesc in pou.. torej je zadeva z vecjo kubituro in lepso obliko in bolj sirokimi gumami dost frisna... - KDO.. ampak KDO ne bi bil uslatan prve mesce k bi si nabavu tak motor... se jst bi bla!! tko da recimo da ga tud jst razumem - zato sm rekla da je bla tema mal za se zezat k sm bla vcir dore volje, ne bom pa rekla da mi kdaj mal ne presede cela situacija.. ima pupo s kjro hodi dve leti in pou in frisno zvaw parkirano pred hiso... mislm da bi vsi vi, se posebi zagrizeni motoristi, tud pr vasih supermodelkah isto reagiral..

brez zamere, sam eni ste me mal hudo ok***al.. in sm mnenja da več kt tolk ne morš povedat človeku čigar situacije ne poznaš mal boljš.. drugo bi blo če bi hodila 3 mesce, pa bi se človk čudu zakaj ga kr naenkrat motor bl zanima, k bi moru mislt o meni podnevi in ponoci.. no zdej pa se dodajte, da sjora k je zanimiva, tipa vedno enako močno zanima - tud 10 let, stalno misli o njej cele dneve in noci.. KARNEKI..

kar se tice tega da bi si pa motor nabavla - ja fajn je povedat.. in tud jst vam povem da bi ga mela najrajs na svetu.. sam kko lohk 18-letna sjora v 1 mescu zasluzi za izpit in motor (k nej ne bi bil lih thomos..) !?! sej mam v profilu napisano - 1x k bom velika in bogata.. MAGARI!!..

torej kar se tice mojga odnosa do motorjev - mislm da je lahko se vesel, k me zanimajo tolko, da mi frendice kdaj ze povejo da sm pleh zenska, k se obrnem za recimo Ninjo, k gre mim mene.. pa tud pr nakupu sm stala ob strani in navijala za motor (k je blo: "al avto, al motor"... tko da glede privrzenosti motorjem ni treba nc povedat, lih tko da mam kej proti motoristom - MA HALO!? :) obratno.. tko da tud jst rada hodm na motozbore, moj primer je bil bolj tko.. mal grotesken prikaz..lih k sm bla na volji za se zezat.. in tud zdej studirava ce cva it na motozbor ta vikend.. pa tud sama sm ze sla.. tko da..

se pa zavedam da bo motor vedno zlo pomembna stvar v zivljenju motorista, tko da nism prcakvala da boste napisali da je motorist cudn k mu je do motorja.. sam z enmi recmi ste glede na to da ne poznate ozadja nekateri mal kruto zadeli mojga srcka au

p.s.: PEPE: 1x mi je reku: "bod vesela da sm tolk nor na motorje, se vsaj ne obracam za sjorami ampak za motorji!!" ni lih primer tipa kt si ga ti opisu, je pa tud res da ni tak da bi se za vsemi oprsji obracu.. se raj obraca za vsemi vrstami motorjev - pa nej se jst mal przadanem moski ego: ni namrec tip kt vas je vecina.. kot jim sjore povemo: "kak prasc..", k bi se za vsemi k so mal boljs obdarjene gor, al pa dol obracu.. al pa sploh za bilokakimi.. niti tak, da bi se ko ma pred sabo sjoro k nosi 4ko menu z njenim oprsjem, namesto z njo... prej se je sposobn, ce bi bla sjora na motorju, menit z motorjem namesto z njo.. sej veste.. predn vi pogledate vse malenkosti na motorju..

lp, SpaceGirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SpaceGirl, eni so te res mal na trdo prijel ampak ne se sekirat. Do poroke bo že vse dobr.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: "dej sva sama, greva akcijo.." - "ja samo d pogledam na motosvet.."PEČE!!!!!

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:))

peče ja.. ma sej sm rekla da ne tolk resno jemat no.. to je blo sam tko mal.. črni humor k leti na zagretga motorista.. sej vsaj pr taksnih in drgacnih "akcijah" se stekava 100% :)

lp, SpaceGirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja vesoljcica,kaj ti naj napisem,ko pa je bilo ze vse povedano - nekaj v zajebanciji,nekaj iskreno....v obeh pa je vsaj kancek resnice.kot vedno v zivljenju je vse skupaj nek kompromis; najdita ga in obema bo lepo.

pa de ti zaj nos ne pade v kewder.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj je kewder?

Klet.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šjora, dajva se nekaj zmenit: jaz nisem nikogar opisal. Svojega modela si opisala sama, kolikor in kakor si hotela, ko si predstavila svoj "problem", zafrkancijo, provokacijo, kar pač hočeš. Izjava, da ga bolj zanimajo mopedini kot šjore je sumljiva. Vzemimo, teoretično seveda, da se komurkoli od nas marsovcev priziblje pred učke recimo... kaj jaz vem.... Salma Hayek (ali kaka živalca podobnega ranga) in mu nedvoumno ponudi some quality time. Tipson, ki bi raje še naprej prav skulirano poliral svoj moped, je lahko samo:

1.)Slep ali slaboviden

2.)Glup ko točak

3.)Impotenten

4.)Gay

5.)Mu že raste deteljica iz riti

6.)Ima še boljšo šjoro na zalogi (rariteta!!!!)

Ergo, če bi bil jaz ti in bi mi model prijavljal take izjave, bi me skrbelo.

Vendar, ob tem ne gre pozabiti nečesa drugega, kar sem že nakazal:nemorešIMETIpartnerja100%24urnadanceloživljenje

Že (žal) pokojni Nejc Zaplotnik (Manuela bo gotovo več vedela o tem) je povedal nekako takole: ko sem s svojo partnerko, sem z njo 100%, toda že hipec zatem (recimo temu post coitem, za lažje razumevanje) krožim po svoji orbiti, v svojem vesolju. To sem seveda ful poenostavil, mogoče malce priredil, malce poPEPIL, ampak srčika je tu. Vsako nebesno telo ima svojo pot, po kateri MORA krožiti, srečanja so naključna itd itd, ne morem več, sem se že preveč zagozdil, še malo pa pride na vrsto kismet/fatum/moira/heimarmene, pa logos in kaos, naj me nekdo ustavi.....

Kakorkoli že, Spacemačka, želim ti veliko uspehov in veselja s tvojim modelom, katerimkoli že....

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustmo stat tvoje mnenje od tipov, k.. moja mama tud misli da mislijo prow samo tisti k mislijo kt ona.. ostali so pa u ibr cudni

kar se tice tipa 24urnadancelozivljenje - sm rekla da se vidva 1x al pa SLUCAJNO 2x na tedn - a ti deluje to 24nadancelozivljenje? mislm da kar se tega tice ima cajta zase ne na pretek.. ampak NA PRETEK!!

lp, SpaceGirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spejsika, umiri konje, jest se dons ne grem več, pa tud nisem tvoja mama, pa jetra mi ne delajo več tko kot bi blo treba, pa se čitava jutri, po moje si kul bejba pri 18tih, na stuj se nervozirat, grem mal med svilo, ti pa anche, če si pametna.

PEPPINO Cavallo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, KONCNO!!!!!

Koncno sem spet nekaj koristnega branja od tebe zasledil...

prav pogresal sem globokoumne misli...

quote:

Salma Hayek (ali kaka živalca podobnega ranga) in mu nedvoumno ponudi some quality time. Tipson, ki bi raje še naprej prav skulirano poliral svoj moped, je lahko samo:

6.)Ima še boljšo šjoro na zalogi (rariteta!!!!)

UUuuuuuu.... da dojde Salma kod mene... samo tocka 6. me ustavi...

quote:

3.)Želja IMETI partnerja namesto BITI Z NJIM je klasična napaka in največji strup za odnos.

4.)Nevarnost tiči v izjavi: trudim se biti zanimiva. No go!!!! Potrudi se biti TI, taka kot si, na ta način boš zadovoljna, izpolnjena in avtomatsko zanimiva, če ne za aktualnega modela, pa za kakega drugega. Izbira je bogata.

Ej, tocka 3. je pa takooooooooo resnicna... da bi si jo vsi mlajsi (in tudi malo mlajsi) bralci zapomnili, jo negovali vsak dan, se z njo pogovarjali, jo pedenali, na koncu pa pridno in hvalezno pobrali sadeze...

Pa tudi stirica je takooooooo resnicna.... da bi si jo moral vsak posameznik zapomniti in jo imeti v zavesti vsak dan...

Dojemati, cutiti, ljubiti, se spreminjati... in najbolj srecno ziveti... to je pravi namen...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MY MAN!!!!

Ej, dobis za pijaco,ko se enkrat srecamo (samo spomni me, sem bolj pozabljive narave)....

Kako bo nekatere bolelo, ko bodo to brali... (pa ne mene o.p. )... pa kako bi sele bolelo tiste, ki tega ne bodo prebrali... pa bi morali...

Lepo, zelo lepo spisano....

quote:

1. Že zdaj prakticiram svoja načela, to pomeni da se v določenih specifičnih situacijah nikomur ne podrejam (niti nadrejenim) in zadeva klapa odlično.

2. Velika večina ljudi tega ni zmožna (ali pa ne upa?) in na tak način ne funkcionira "normalno" v dvoje, meni uspeva. To ne pomeni, da brezkompromisno uveljavljam svoje mnenje in voljo ampak, kot pravim, v določenih situacijah. Včasih je dobro met "hrbtenico" veš...probaj!

3. Zarad takšnega mišljenja kot ga imaš ti (pa brez zamere) razpade dosti zakonov...na tvojo izrecno željo lahko to mnenje obsežno komentiram.

4. Demokracija ja...o tem bi tud lahko. Ko najdeš pravo osebo se vse zdi demokratično...ampak kako dolgo če sma realna?

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da je to na koncu zvodenelo v splošno življensko filozofijo, ker ko sem bral prve strani, je pričel v meni tleti dvom, ali sem motorčiklista ali ne, ker mi nekako ne uspeva spraviti praskanja crknjenih mušic iz motorcikla pred maltretiranje žene in pretepanje otrok. Ko pa je ProstorskaDeklica na MotorpredvseDečke zlila lavor hladne vode, ker da ni mislila tako čisto zares, ker je včasih malo dolgčas in od vrtanja po nosu tudi še ni povsem odvisna in ko je Pepe hrabro razprl srajco in na kosmate prsi prestregel pljusk je tudi v meni naredilo pšššššš in dvom je šel v maloro in sem zopet motorista pravi, no tak od 125ccm

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PEPE, KONCNO!!!!!

Koncno sem spet nekaj koristnega branja od tebe zasledil...

prav pogresal sem globokoumne misli

Gregs, se bojim, da je z globokoumnimi mislimi enako kot z orgazmi - moški ima v življenju na voljo omejeno število šusov, vštevši tiste, ki mu v roki eksplodirajo, ergo

PEPE

PS: šjore so zgleda v prednosti

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!