Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

quote:

... se bojim, da je z globokoumnimi mislimi enako kot z orgazmi - moški ima v življenju na voljo omejeno število šusov ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

klimbra:

1. Že zdaj prakticiram svoja načela, to pomeni da se v določenih specifičnih situacijah nikomur ne podrejam (niti nadrejenim) in zadeva klapa odlično.

2. Velika večina ljudi tega ni zmožna (ali pa ne upa?) in na tak način ne funkcionira "normalno" v dvoje, meni uspeva. To ne pomeni, da brezkompromisno uveljavljam svoje mnenje in voljo ampak, kot pravim, v določenih situacijah. Včasih je dobro met "hrbtenico" veš...probaj!

3. Zarad takšnega mišljenja kot ga imaš ti (pa brez zamere) razpade dosti zakonov...na tvojo izrecno željo lahko to mnenje obsežno komentiram.

4. Demokracija ja...o tem bi tud lahko. Ko najdeš pravo osebo se vse zdi demokratično...ampak kako dolgo če sma realna?

2.

Area....ne bit hud......sam v dodatno pojasnilo.......MENI STVAR ŽE 20 LET ODLIČNO FUNKCIONIRA......torej sklepam,da sem merodajn za podajanje takšnih in podobnih dejstev.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, Klimbra, men pa ni..... pa veš zakaj.... KER MORATA BITI DVA ZA TO. Torej.... matr človk, maš ti srečo v življenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Manuela to je to. In še nekaj...dva morata bit to kar sta in se obenem znat prilagajat en drugemu. To pomeni včasih tud obdržat svoja načela in principe. Ko pa en zavoljo drugega zgubi svoj jaz drugi to s pridom izrabi in vsi vemo kak se stvar nadaljuje..."moj ata je pa copata" po domače rečeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti pa lahk sam povem, kaj se zgodi ko postane motor bolj pomemben od fanta...

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jst ti pa lahk sam povem, kaj se zgodi ko postane motor bolj pomemben od fanta...

Live free, ride free, die free!

...ce bi te "ta prav" navitlal bi se motor prodala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jst ti pa lahk sam povem, kaj se zgodi ko postane motor bolj pomemben od fanta...

Live free, ride free, die free!

To W.T. heh, enakopravnost do fundamenta

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jst ti pa lahk sam povem, kaj se zgodi ko postane motor bolj pomemben od fanta...

Live free, ride free, die free!

KAJ PA? prodas motor da si lahko vec z njim!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PS: šjore so zgleda v prednosti

E, to pa... na zalost... Kaj bi dal, da bi jaz imel neomejeno stevilo susov, tako, kot sjore...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, moja izkusnja (heh, tamala lustkana motoristka jaz pa "navaden neizobrazen nezaposlen avtomobilist"):

- se mi zdi, da motor ni bolj pomemben od mene :) (juhuhu, yeeee-haaa Tejksas!)

- tut moj motor (oz. avto) ni bolj pomemben od nje -- pa to bolj zato, ker ona itak tekmuje izven konkurence

Kar se mi zdi v razmerju pomembno - pusti drugega, da dela kaj hoce, a mu povej, katere stvari so ti pomembne in pocakaj, da ti izkaze svojo naklonjenost. Zakolicis svoj teren, markiras in narises nacrt, potem pa pokazes, do kod sega tvoja parcela, in partnerja - "sopohodnika skozi zivljenje", "svoj najljubse bioloski eksperiment", "tisto izjemno bitje, ki te lahko, ce hoce, tudi zgecka po podplatih" - pocakas, da pokaze, ali mu je tvoja parcela vsec ali ne, in ali hoce na njej pomagati postaviti za zacetek kak sotor, potem pa morda se kaksno leseno lopo za motorje in hlev za konja, pa zbetonirat kaksno klet in gori nardit se spalnico in kopalnico :). Partner naj pove, ali so drvesa posajena na pravih mestih, ali je njiva dovolj preorana, pa tko...

Ufff, ruralna varianta epske sirine, bukolicna predstavitev preproste, moderno-dobne tematike, ki se ji rece usklajevanje lastnih egotripov oziroma vzporedna primerjava individuuma kot temeljnega skeleta osebnosti.

Na tem mestu rad poudarim - ljudje se spreminjamo. Kdor nam je v nekem trenutku vsec, nam je lahko ze v drugem trenutku popolnoma antipaticen. Zato, ker se lahko zelo spremeni, mi pa smo se hoteli navaditi na tisto konstantno pojavo... Partnerja zato ne pridobimo v neki tocki nasega zivljenja - pa je pol nas -, ampak ga pridobivamo celo zivljenje, v vsakem trenutku.

Zato v zivljenju ne iscemo zoglj nekoga, ki bo spremenljivka z trenutno ustrezno vrednostjo, ali kar ustrezna konstanta --> poiscimo si sebi ustrezno matematicno funkcijo. Seveda je problematicno, ce nekdo, ki je tangens, poisce nekoga, ki je neumen polinom, ali kosinusoida recimo :)

Poleg tega - odkritost velja. Ce se ti zdi, da je drugemu naenkrat motor, pleh, racunalnik, karkoli - prevec oz. bolj pomembno od tebe, mu ta svoj dvom oznanimo in povejmo, da je zoga v njegovih rokah --> da lahko zabije gol, jo poslje v aut, ali malce dribla in ne naredi nic pametnega. Ce se z zogo nekaj casa nic ne zgodi, pokazimo svojo strategijo --> moznosti seveda vec: lahko takoj napadamo gol, nabijemo v aut, driblamo do onemoglosti ali pretepemo sodnika :) in tako popolnoma spremenimo pravila igre.

Pa se nasvet za SpaceGirl (temelji na neki drugi, ne gornji filozofiji):

1) Ce oni tako pogresa svoj motor, ga daj (kot kak japonski samuraj, hladno kot spricer, ...) za kake tri tedne na hladno, pa bos videla: ce ga bos se pogresala, ga spet povabi k sebi, ce ga ne bos, pa mu samo se vrni vse stvari, ki jih ima pri tebi :)

2) Lahko pa se lepo v miru pogovorita, ...

Koliko pa je fantich star bytheway?

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič na faxu vidim na sotrpinu dobro majico:

My girlfriend said if I'm going on another ride she's gonna leave me.

I'll miss her.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi izbral 2. varjanto in če ne bi blo napredka bi jo dal kar direkt na hladno brez 3 tedneske "poskusne" dobe. Če človek ne more ali noče skapirat situacije pol pač žal...no evo to je že en princip katerega se držim in o katerem sem govoril, se spomniš klimbra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko malo berem to temo sem ugotovila, da še obstaja upanje za moški svet..

Le tako naprej...

lp alena

p.s. čeprav še vedno razumem, kaj motor pomeni že npr. meni osebno...

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride dan, ko clovek rece: "Jaz grem na furo, ti pa gres lahko z mano ali pa ne."

Potem pa pride dan, ko clovek rece "A greva s cimerkoli kamorkoli? Ne, ok, potem pa ne. Kaj zelis delati, draga?!"

Evo, malo kompromisa...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam rad da tud naše drage dajo kdaj kako pobudo...mislim da bi blo na tak način lažje sprejemat kompromise Ampak samo pobude in ne sprejemat odločitve kar se ponavadi rado dogaja v kasnejših letih...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vcir sm spoznala nekoga od vas.. in se ta oseba ne ve tega, k ne ve kdo sem jaz.. uglavnem nek mi je postalo v zivo se dost bolj jasno kt tko - vse skupi je bil en VELIK missunderstanding.. vi ste vse tko vzeli kt da jst tipu ne pustim se vozit z motorjem.. ma karneki..

1. sm ga podpirala pri nakupu (je razimsljal med avtom in motorjem)

2. sm hodila z njim na oglede in sva skupi zbirala kerga bova..

3. sm mu kupla wind stopper za kolena in rutko za okol vrata..

4. k pridem h njemu greva OBVEZNO se vozit z motorjem - cim vec in cim dlje

5. pocitnce misliva prezvet na motorju..

6. rada hodim z njim na motozbore.. (dokler on ni hodu, sm sla kar s frendicami)

7. vcir sva bla na motozboru in se mi ni dalo in sm rekla: pejd greva se vozit.. in pole valda nazaj..

NIKOLI.. ampak nikoli ga nism omejevala pri voznji z motorjem, kvecjemu spodbujala.. nikoli mu nc zatezila.. ko se vozva je filing ORGAZMICEN, tko da se zdej nism prsla h sebi da so se mi sanje polovicno izpovnle - sanjala sm o tem da bi jst mela eno sportivo in izpit enkrat, tega nimam, se pa vozm na njej in sm skor 100% hepi - uno kar je manj od 100% je zato, da ne zgubim zelje po delanju izpita za motor..

tko da.. vsem vam.. mislm.. ne, VEM (ker je blo ocitno v vcerajsnjem pogovoru) da ste dobili TOTALNO napacno predstavo o vsem skupi.. tko kt vi za finto pisete poste, sm tud jst napisala mojo temo - k jo zdej obzalujem, k nismo bli na isti valovni.. ubistvu sm tipa zezala cel cajt in mu rekla, da bom prow en dan sla na motosvet in napisala tako temo in mi je reku: "ej dej res, k me ful zanima kaj bojo napisali".. in pol en dan - sm z OBILO smeskotov (da ne boste dojeli vsega tko resno) napisala post.. in vi ste dojeli lih tko kt jst nism hotla..

jst bi sam ta nesporazum rada zgladla, k filing je skifo..

ajde lepo se mejte, cawcaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Šjora!!

Sem šla še enkrat brat tvoj prvi post. In ne da smo mi narobe razumeli, ampak si nam ti tako predstavila. Če je bila zajebancija.. super.. zagrabli smo v kost... in ti povedali, kako mi gledamo na to... pa saj to je bil tvoj namen, kajne??

Torej.... vse kar smo povedali, mislimo resno (vsaj zase govorim), če to ni bil tvoj namen, da se zjasnimo, potem si nam zadevo narobe prestavila....

to je to.... lp...

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesoljcica,kaj vzemas to temo smrtno resno? kaj,ce in kako vidva (kaj) delata (ali ne) je vajin problem; zdaj pa nehaj tezit,se spakiraj z pjebom na bike in kilometre stepat.....drgace bo se kdo pomislil,da rabis pomoc in nasvete v ljubezenskih zadevah.

sicer ti pa povem eno kruto resnico: moji motorji me niso se nikdar,ampak res nikdar,na cedilu pustili; ljudje pa ze preveckrat.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Syorra, dej še enkrat preber, kako si temo zastavila in na prvih par postov odgovorila, pol pa premisl, al je zgledal saj mal resno al ne. Pa brez zamere prosim. Me je že mel da bi kej ''modro svetoval'', pa možgane napenjal, še dobr da nisem, hehe. Sicer pa MOTTERATORJI, kaj ko bi tole v tist topic ko so vici prestavl? Al ap kr v kakšen peskovnik?

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema sucks, saj je vse jasno!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasprotno, Pervy, tema je izvrstna: šjora se je zezala pa mi budale tega nismo zakapiral, pa mi smo se zezal, pa šjora (ne bom reku budala, ker sem vzgojen) tega tudi ni zakapirala, sam bog ve če njen model kej kapira... Boy, I love this game

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK imam idejo. Mislim, da ste bogo šjoro zadosti okurcali zato prosim, da zdej malo poveste kako je pa pr vsa doma oziroma v družini urejena stvar "motor - boljša polovička". Bomo mi malo pokomentirali še v tej smeri.

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno dal prednost boljši polovički čeprav je kljub vsemu zaželena neka mera razumevanja - če človek nečesa ne dobi si pač sam vzame - it`s time to ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Jaz sem vedno dal prednost boljši polovički čeprav je kljub vsemu zaželena neka mera razumevanja - če človek nečesa ne dobi si pač sam vzame - it`s time to ride

Evo! TO! Točno tko je pri meni. Boljše ne bi mogel povedat. Vedno je polovička na prvem mestu tudi če v "hudih" cajtih ne zgleda. No če je polovička na prvem mestu je potem motor na prvem in pol.

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Prednost lepša polovicka , hitrejša polovicka se pa z lepšo ne razume najbolj, tko, da si me izmenicno obedve delita!!

Ya, sm u zapletenem ljubezenskem trikotniku......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!