Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

a to jih ima isti(tip) k je mel te za 150eur?

lp kavka

ja isti...splača se poklicat pa uprašat... (03) 490 90 54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa gledam tele (199€):

post-1190-1206472897.jpg

post-1190-1206472908_thumb.jpg

Prevod iz nemščine by google:

BIKE TEK Reifenwärmersatz for racing:

A must for all race tracks enthusiasts. This "Sockenwärmer" is easy to use, robust quality and unbeatable value for money. The integrated thermostat always reliably prevents overheating of the tires. The achievement of the maximum temperature (80 ° C) is a control lamp (LED). The Aufheizdauer amounts depending on the outside temperature about 30 minutes. The elastic side panels allow for quick set-up and pulling, fummeliges adjustment on clamping cords are now part of the past. Feuchtigkeitsabweisendes dirt and upper material. Suitable for the following tire sizes: 120/70-17 front, 180/55 rear up 190/50-17 "(16.5"). Note: Only for slick tyres. For non-commercial road tires and rain tires. Delivery in a practical transport bags. 230 V supply. cable length about 160cm.

Color: black with white and blue logo lettering.

kaj mislite, se splača? Priporoča jih nemška revija PS, prav tako pa so bili to uradni grelci pri enem angleškem tekmovanju, če se prav spomnim (zasledil na interentu).

Sem premišljeval tudi o TTSL pri Čarmanu, ampak tu 100eur več za boljšo stvar, pri lap timerju 100 več, pri eni tretji stvari 100 več in se nabere že malo preveč za moj študentski budget.. Tako, da gledam malo bolj ugodne variante, ne bi pa rad kupil sranja.. Aja, tile grelci imajo 2 leti garancije.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Danes prejel iz Anglije digitalno nastavljive grelce znamke Motogp s poštnino za 250€. Ima kdo izkušnje z njimi?

Koliko te je pršla poštnina iz UK?

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Danes prejel iz Anglije digitalno nastavljive grelce znamke Motogp s poštnino za 250€. Ima kdo izkušnje z njimi?

Jaz imam iste, samo da niso digitalno nastavljive. Zadnjič sem jih sprobal na Grobniku in lahko rečem samo :worship:

Dober nakup :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem pa sklepaš, da so dobri? Pri grelcih je namreč najbolj važno, da gumo enakomerno ogrejejo na vsej površini in da jo ne pregrevajo. To pa lahko vidiš samo s toplotnim posnetkom gume. Se mi zdi, da je celo v tej temi link do enega hrvaškega testa. Ker gumo ogreje vsak grelec, vprašanje je kako in koliko.. TTSL so nekako najboljši kar se tiče enakomernega gretja gume in nepregrevanja na določenih mestih, so pa bolj počasni oziroma rabijo dlje časa, da ogrejejo.

Drugače pa verjetno so ok. Sem že večkrat zasledil tele grelce na internetu, so kar uveljavljeni zgleda :OK:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel eno ugodno varianto za grelce:

Biketek Tyre Warmers. Price: £99.99 ali 128EUR (Louis in drugje na netu 200eur)

post-1190-1206524986.jpg

The official tyre warmer supplier to the Virgin Media British Superbike team, the team will be using BIKETEK tyre warmers for the rest of the 2007 season. We are pleased to release a range of the same BIKETEK warmers as used by the BSB team, available in superbike size as well as two smaller versions for smaller tyres. Each warmer is thermostat controlled, using a dual led red/green indicator to display heating and readiness. Elasticated sides are featured for ease and accuracy of fitment. Full instructions supplied.

Možnost dimenzij za 125ccm (90/70 in 125/55), Supermoto (120/70 in 160/60) in Superbike (120/70 in 180/55 ali 190/55)

Moto GP Digital Tyre Warmers. Price: £169.95 ali 218EUR

post-1190-1206525108.jpg

Features:

- LCD display for easy reading

- Power indicator light

- Temperature setting from 40-99 degree Celsius

- Real time temperature reading during heating.

Moto GP Tyre Warmers. Price: £120.00 ali 154EUR

post-1190-1206525181.jpg

- Official MotoGP tyre warmer set, includes front and rear warmers.

- Self fitting elasticated sides offer a snug fit and uniform heat distribution.

- Warmers heat to a thermostatically controlled 80C for optimum tyre temperature, and retain that setting until warmers are removed or switched off.

- LED indicators clearly show when the warmers are heating and ready for use.

- Supplied with storage bag.

- The track day essential.

Skratka cene so napram drugim na internetu zelo ugodne, predvem za BIKETEK. Poštnina je 22,5 funtov oziroma 28,8 eur in je isto za 1 ali 2 para.. Torej če je kakšen junak, ki bi tudi naročil naj me noktaktira pa si delimo naročnino, ki bo po osebi torej samo 14,4 eur.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabit da en set gum, katere nameravate greti, stane 250€ in naprej ...

Novih ja...kdo pa prav da je treba nove gume vozt...rabljene so pa zastonj ali skoraj zastonj :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam da na to opcijo tudi pomislil nisem :xx:

ampak bistvo se je vseeno skrivalo nekje drugje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prejel iz Anglije digitalno nastavljive grelce znamke Motogp s poštnino za 250€. Ima kdo izkušnje z njimi?

Jaz... ;)

So pa iz ZDA, tako da imam pretvornik. Zadeva deluje, verjamem pa, da bodo te, ki so za 220V, delovale boljše... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz... ;)

So pa iz ZDA, tako da imam pretvornik. Zadeva deluje, verjamem pa, da bodo te, ki so za 220V, delovale boljše... :D

Ja saj ti iz UK tudi niso brez muh. Imajo tripolne UK vtikače, ampak problem že rešen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIKE TEK Reifenwärmersatz for racing:

.......... Note: Only for slick tyres. For non-commercial road tires and rain tires.

Kaj naj bi to pomenilo? Da ne smeš greti recimo cestnih SS gum (kot so M3, Qualifier) ali to velja tudi za D209GP in Supercorso? Verjetno je finta v temperaturi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grelci vzdržujejo temperaturo na fiksnih 80°C, tako kot večina vseh ostalih, tako da se jih uporablja pač normalno za tiste gume, ki so primerne za gretje.

Tisto opozorilo je pomoje namenjeno zgolj osveščanju kupcev, da ne bi šel kdo navadnih cestnih gum gret (to velja za vse grelce ne samo za te), ker je 80°C že preveč za navadno cestno gumo. Supercorso pro, 209gp racer,ipd, ki so pa gume namenjene tudi uporabi na progi pa komot greješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

SLICK GUME :?

:hmm:

A za slajke nujno rabš grelce gum,

Al jih lahko hitr ogreješ na pisti, recimo na marofu al pa na grobniku,

Kok krogov rabš da jih ogreješ ?

Sploh zdj k je zuni samo cca 20stopinj ?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Če koga slučajno zanimajo grelci, prodam TTSL grelce, imajo opcijo gretja na 60 ali 80 stopinjah. Rabljeni so 1x na 30 motohappeningu. Grelci so vrhunski in grejejo res odlično. Kupljeni pa so bli pri čarmanu letos in so še v garanciji. Prodajam zaradi financ.

Več info na 041/572-446

LP Speed

Popravljeno . Popravil speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga slučajno zanimajo grelci, prodam TTSL grelce, imajo opcijo gretja na 60 ali 80 stopinjah. Rabljeni so 1x na 30 motohappeningu. Grelci so vrhunski in grejejo res odlično. Kupljeni pa so bli pri čarmanu letos in so še v garanciji. Prodajam zaradi financ.

Več info na 041/572-446

LP Speed

cena????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lahko kdo poda še kako mnenje o grelcih? Na e-bayu si ogledujem rabljene TTSL, Biketek, ki jih je Dex omenjal na prejšnji strani se tudi dobi dokaj ugodno. Rabim neko študentsko varjanto. Če ne jih bom doma naredil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba, šlauh iz rezervoarja pa vžigalce pa bo :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da ne odprem nove teme.. Me zanima kje bi lahko dibil grelce gum za skuter ? Našel sem http://scooter-center.com/catalog/product_...cPath=7_73_6132 ampak dvomim o kvaliteti in nevem, če bi lahko pustil gumo ves dan pod to prevleko (da bi ogrevalo)... Ma kdo kakšno idejo oz ve kje dobit grelce takšne dimenzije ?? Hvala že v naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!