Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

Jst sm dobu nove G.P.T. grelce prek e-baya za 270€ s poštnino vred. Nekje pa sem zasledil da jih je nekdo ali neka SLO trgovina prodajal/a za 475€. Paste se teh slovenskih voluharjev:). Dobu sem zraven tudi kovček kamor jih enostavno zložim. So pa kvalitetno izdelani in imajo 2 leti garancije, aja pa made in Italy not China, kokr sm slišal za MotoGP-znamko grelcev. Biketek je mene tud zlo zanimal sam sm se pol odločil da dam vseeno malo več kokr najcenej kar se najde na e-bayu. Probam na marofu drug vikend pa sporočim kako grejejo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa so za kaj ti grelci.

Če ma kdo izkušnje s temi grelci bi ga prosil za odgovor, ker res nebi rad kupu slabe grelce. Mel sem TTSL-ove grelce in vem da so super, sam je neki pršlo lani umes pa sem jih prodal. Zdej pa spet kupujem pa razmišljam, da bi jih spet kupu, sam so 300€, polotovi so pa pol cenej. Sicer načeloma to ni tak problem, ker je to dolgotrajna naložba in ker vem da so TTSL grelci super, sam če pa lahko za manj denarja (POLO GRELCI) dobim isto (ČE???) ali pa saj približno dobre grelce, bi pa raje to izkoristu.

LP SPEED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nimam izkušenj z polo-tovimi grelci, sem pa kupil louis-ove ko so bili še v akciji (iz 200 na 150€), glede kvalitete ne morem nič reči, uporabljeni so bili trikrat, do zdaj še vse dela tako kot mora, gumo segrejejo precej hitro, 180 gumo na 80st.C v dobrih 20 minutah, na otip je bila segreta cela površina gume (od roba do roba) nisem pa je dajal pod IR kamero da bi videl ali je res povsod segreta tako kot bi morala bit, tako da za amatersko uporabo so čist super, vsekakor pa veliko boljše kot nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odveč so TTSL grelci,kupljeni pri Čarmanu za 300€, uporabljeni zelo malo, jih dam za 200€, so kt novi uglavnem,prodam ker jih ne rabim več...ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo pripravljen posoditi grelce gum za en dan? Rabil bi pa to nedeljo.

Dam 150€ kavcije.

Jst ti za 170€ prodam nove z garancijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti za 170€ prodam nove z garancijo!

Kva, pa ne boš reku, da greš že u "penzijo"? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo pripravljen posoditi grelce gum za en dan? Rabil bi pa to nedeljo.

Dam 150€ kavcije.

Tole je dvorezni meč jaz sem jih posodu bivšem prijatlu ki je taprvega skuru po se je pa delal budalo no pa jih je =strokovnjaku =dal popravit pa je obljubil da jih bo prodal nakar jih njegova mama pripeljala k meni domov ko me ni bilo doma in tukaj se je zgodba zaključila :rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je dvorezni meč jaz sem jih posodu bivšem prijatlu ki je taprvega skuru po se je pa delal budalo no pa jih je =strokovnjaku =dal popravit pa je obljubil da jih bo prodal nakar jih njegova mama pripeljala k meni domov ko me ni bilo doma in tukaj se je zgodba zaključila :rolleyes::rolleyes:

ne govori o takih prijatlih jih je prevec.....pa ne sam za grelce za gume za use stvari je isto......pridejo mame umes in pol se je brez veze prickat raj pokimas in je.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

kolega kupuje grelce pa me zanima če je zdej kje kakšna akcija al pa če gdo tu gor prodaja kakšne rabljene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odveč so TTSL grelci,kupljeni pri Čarmanu za 300€, uporabljeni 5x, jih dam za 200€, so kt novi uglavnem,prodam ker jih ne rabim več...

Za kaksno dimenzijo gum pa so ti grelci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Je kdo naletel na kakšne ugodne grelce zadnje čase....kakšna akcija ali kaj podobnega.....

Linki dobrodošli, če kdo kaj ve.... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom tele v kratkem naroču:

http://www.holroydtyrewarmers.co.uk/our-warmers.asp

Lahko izberaš barvo(rdeča,črna,modra),z evro konektorjem ne tistim iz UK-ja.Bli so že pohvaljeni v Superbike magazine-u in tut na pair foumih sm najdu pohvale. Za cirka 120€ mislm da trenutno ni novih grelcev. Polo je mel lani za 160 svoje...Če te zanima bi se lahko mrbit zmenl za combined shipping.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno gledam na US ebayu. Glede na to, da je dolar 0,74 evra, bom najbrž nabavil nekaj čez lužo.

210$ + 45$ poštnine je 255$ = 188 evrov. Če bo pokazalo link "http://cgi.ebay.com/ebaymotors/240V-DIGITAL-Tyre-Tire-Warmers-for-Racing-Track-days_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem518c793154QQitemZ350249103700QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories" - odstrani narekovaje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno gledam na US ebayu. Glede na to, da je dolar 0,74 evra, bom najbrž nabavil nekaj čez lužo.

210$ + 45$ poštnine je 255$ = 188 evrov. Če bo pokazalo link "http://cgi.ebay.com/ebaymotors/240V-DIGITAL-Tyre-Tire-Warmers-for-Racing-Track-days_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem518c793154QQitemZ350249103700QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories" - odstrani narekovaje

Plus carina + ddv, pa ne bo več tako poceni.Raje najdi kakšne v EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups. Na to sem pa čisto pozabil. Še sreča za motosvetovce :). Taj pa EU.

Glede na to, da je zadnji mesec bil obup glede izdatkov, bom pa tedaj te nabavil. "http://cgi.ebay.de/Race-Tech-Tyre-Warmers-89-95_W0QQitemZ160385339176QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item2557b60f28". Bodo pa že greli menda :P.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej mal na angleški Ebay. Maš dve kar fajn ponudbe:

Racetech grelci 118 funtov komplet z poštnino v Slo

Biketek grelci 138 funtov komplet z poštnino v Slo

Moraš pa vedet da to ni lih TTSL, Capit, KLS, Bandit kvaliteta.

Ampak pomoje za nas budžet racerje bo kar v redu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom tele v kratkem naroču:

http://www.holroydtyrewarmers.co.uk/our-warmers.asp

Lahko izberaš barvo(rdeča,črna,modra),z evro konektorjem ne tistim iz UK-ja.Bli so že pohvaljeni v Superbike magazine-u in tut na pair foumih sm najdu pohvale. Za cirka 120€ mislm da trenutno ni novih grelcev. Polo je mel lani za 160 svoje...Če te zanima bi se lahko mrbit zmenl za combined shipping.

Matr...za to ceno.....so videti več kot jupiiiii.....

javi mi na PM več podrobnosti....bi bil za skupno naročilo....še prej pa na PM dorečeva fiksno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!