Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

http://www.carpimoto.it/en-SI/41866_CMTERMOPITXLN-Thermal-Technology-Performance-SE-Motorcycle-Tyre-Warmers.htm

Res da ni v rangu 200€, vendar jih imam in so super. Edina graja gre na lučko za vklop/izklop, je samo zelena ko greje, ko ne greje je izklopljena. Ko sem imel TTSL grelce je svetila rdeča za ogrevanje in zelena, ko je bilo ogreto. TT grelci so mi tudi zakon zato, ker ob robovih ne pride samo čez rob gume, ampak pride konkretno čez gumo, tako da se tudi feltna lepo segreje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za race tech sem uspel nekaj najt da naj bi bli kar ok. Kako dolgo pa se ti segrevajo gume prvic? Greje enakomerno?si jih dobil z eu vticnico ali si moral predelati?

Biketech, za te nisem najbolj nekje sem slisal da so se ze vzgali nekomu ampak ne vem ce je res.

Našel sem še Racefoxx na nemškem ebayu, ima kdo te?

Lp

Ti nvm nism lih meru z laserskim merilcem temp. sam se mi zdi kr ok, je pa res da tm kjer zategnes vezalke guma ni pokrita, no ce prevec zategnes. Ampak meni so super, gumo segrejejo v cca 45min, men kul :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko rabljeni ter kako ohranjeni?

po mojem so čist Okey

enkrat sem jih imel na grobniku in enkrat na marofu.

Ti jih komot priesem na ride pokazati in sprobati, če Ti prneseš agregat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sprašujem za kolega, jaz jih imam, ravno tako TTSL in so super. Si kupil nove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Lep pozdrav zanimam se za nakup grelcev pa me zanima sledeče.... grelci ki so brez regulatorja temperature in ti gume segrejejo na temp 80  ter primerjava grelcev ki imajo regulator 60-80.   zakaj so slednje bolše??  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!