Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

Ne bi rad preveč pametoval, a vseeno... Prvič, ko sem kupoval grelce, sem jih naročil preko ebay, saj sem želel nekaj privarčevati. No, to so bili daleč najdražji grelci (MotoGP), kar sem jih kupil. Dokler so bili zapakirani so bili super, potem, ko sem jih prvič uporabil, sem skoraj zažgal motor! Kljub temu, da sem naročil grelce za evropski trg, so zapakirali 110V grelce (navodila in vse je bilo označeno, kot da so 220V!). Zatem sem vedno uporabljal pretvornik (110V na 220V). Grelci tudi po tem niso enakomerno greli. Po nekajkratni uporabi, se je strgala še elastika, tako da se zadnji grelec ni več tesno prilagal zadnji gumi.

Zatem sem imel tega dovolj in sem kupil rabljene grelce Bandit in še nove TTLS (Čarman motosport) v Sloveniji! Oboji po nekaj letih še vedno delajo brezhibno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo zagovarjam e-bay in njihove grelce. Nabavil sem racetech-ove za 135 evrov s poštnino. Poslali so mi jih 3 dan od naročila. Ne morem kaj povedati glede vzdržljivosti, samo da izgledajo kvalitetno narejeni. Sprobal sem jih v garaži in ni bilo kakšnega problema. Imel sem prižgane kakšne pol ure in so bile gume že fajn tople. Kaj več povem pa v soboto, če bo vreme za Marof :D. Tako kot je povedal Bizixxx "Ampak pomoje za nas budžet racerje bo kar v redu" :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam eno sezono rabljene grelce TTSL PRO, ki imajo nastavitev dveh nivojev gretja (60 in 80 stopinj). Kupljeni so bili novi pri Čarman motosport.

Kontakt 041979415 Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam eno sezono rabljene grelce TTSL PRO, ki imajo nastavitev dveh nivojev gretja (60 in 80 stopinj). Kupljeni so bili novi pri Čarman motosport.

Kontakt 041979415 Gašper

Grelci prodani! Upam, da bodo tudi novemu lastniku tako dobro služili, kot so meni.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še komu hodijo lepo ohranjeni grelci viška, bi jaz rabila ene rabljene.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še komu hodijo lepo ohranjeni grelci viška, bi jaz rabila ene rabljene.

jest ti svojih niti ponudim ne glede na to da ti nesrečo prinašajo :D

škoda no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti svojih niti ponudim ne glede na to da ti nesrečo prinašajo :D

škoda no..

eh, sej revčki niso bili nič krivi, da so gume presegle zmogljivosti mojega mopeda (in mene), vem za naprej. Je pa res fajn, k že s toplimi gumami štartaš :P

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče so grelci vredni vsakega centa.. Res je dober občutek, ko gume že prvi ovinek na polno limajo.. Dobro, saj ne pomeni, da moraš zato pa že prvi krog "u smrt" it, se je treba tut mal ogret, ampak kljub temu je zakon :D

Pa tut gume mal šparaš na tak način, tako da sami plusi :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj kakšen link do kakšne ugodne ponudbe grelcev?Prosim na PM, da ne bo skenslano s strani administratorjev zaradi reklame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo...

jaz bi tud mel grelce ce bo kdo vedel za kaksne poceni....

Poklič 041 520 026,so novi pa zelo ugodno,sam jih uporabljam in sem zelo zadovoljen!trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič 041 520 026,so novi pa zelo ugodno,sam jih uporabljam in sem zelo zadovoljen!trance_27_notworthy.gif

To je št. zatopnika kakšne trgovine al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je št. zatopnika kakšne trgovine al...

To je št. fanta ki prodaja te grelce,ime mu je Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Takšne grelce prav od tega prodajalca sem na začetku imel jaz... Pa sem moral kmalu nabavit druge (Hein Gericke, ki delajo še zdaj).

Je pa res, da sem grel gume na Hyosungu, kjer je zadnja precej manjša od 'običajnih' in se je grelec bolj 'prekrival'...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne grelce prav od tega prodajalca sem na začetku imel jaz... Pa sem moral kmalu nabavit druge (Hein Gericke, ki delajo še zdaj).

Je pa res, da sem grel gume na Hyosungu, kjer je zadnja precej manjša od 'običajnih' in se je grelec bolj 'prekrival'...

D.

hm, vredno razmisleka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

hm, vredno razmisleka..

Igor, si potem kupil te, ki si jih kazal z ebaya? Če si jih, kako se obnesejo?

Ali pa če kdo ve za rabljene, skoraj nove, za ful nizko ceno, da jih nekdo skoraj šenka...:lol: No, resno, za kako kulturno ponudbo kar na PM.

Ker sem zadnjič v drugem krogu iz reškega odpeljal počez, pa tega ne bi več počel(vsaj nenamerno ne), ker tankslapper boli, pa kaka tahitra črta lahko rata...:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor, si potem kupil te, ki si jih kazal z ebaya? Če si jih, kako se obnesejo?

Nisem še.. bo pa treba za naslednjo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!