Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

brez skrbi, ti vsaj veš kaj boš kupil hahah....kaj če mi dvoji grelci, bolj da tistega za 20€ prodam kot da doma gnije, pošlji mi naslov na PM pa dobiš, sem škatlo od zadnjič že stran vrgel da bi pogledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki pa se tudi lahko prežge kljub temu, da lepo ravnaš z njim. Na žalost osebno preverjeno...

Tudi moj je danes v zadnjem čekiranju pred jutrišnjim odhodom na Brno ugotovil, da prednji Capit grelec ne dela, grelci pa brezhibni in stari manj kot eno leto :headbang:. Grrr, itak, je mogu crknit v "višku" sezone, sreča v nesreči le ta, da je bil nekdo tako temeljit :wub: in šel preverit grelce pred odhodom, če ne bi to ugotovila šele na dirkališču.

Glede na to, da imajo 3 leta garancije, poročam, kako uveljavljanje le-te pri nas funkcionira v praksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj je danes v zadnjem čekiranju pred jutrišnjim odhodom na Brno ugotovil, da prednji Capit grelec ne dela, grelci pa brezhibni in stari manj kot eno leto :headbang:. Grrr, itak, je mogu crknit v "višku" sezone, sreča v nesreči le ta, da je bil nekdo tako temeljit :wub: in šel preverit grelce pred odhodom, če ne bi to ugotovila šele na dirkališču.

Glede na to, da imajo 3 leta garancije, poročam, kako uveljavljanje le-te pri nas funkcionira v praksi.

Evo obljubljeno poročanje:

Danes zjutraj sem grelec odnesla nazaj k Čarmanu, ki ni popolnoma nič kompliciral, čeprav sem uspela celo tisti garancijski kartonček pozabit doma. Grelec je vzel, in mi obljubil, da se bodo potrudili, da ga bodo poslali dol takoj, da bo z naslednjo pošiljko grelcev nazaj, tako da bi ga morala dobiti nazaj čez cca. 14 dni. Za piko na i, pa mi je ponudil še uporabo njegovih grelcev za ta čas. Lahko rečem samo: :worship: :worship: :worship: . Ste mi polepšali dan že takoj v štartu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mam kyoto grelce k jih rabm sam ene 3-4x na leto, tko da razmišlam da bi jih lahko rentam komu...da nebo kupu za tist 1x na leto :) tko da ce je kdo zainteresiran mi lahk sporoči na 030 619 396 sm pa iz oklice lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam TTSL grelce z dvojno stopnjo gretja. Grelci so bili uporabljeni trikrat. Delujejo BP, so lepo očuvani in v original torbi.

Cena:200€

tel: 041/572-446

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim grelce. Če ma kdo kaj naj napiše na mail: nejcsikman@gmail.com

Naj bodo dobro ohranjeni!

Lp, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v louisu jih prodajajo za 150€

U hvala, nisem niti gledal, sem bil ziher da so za 200e.

Čeprav sem sicer mel v mislih bol rabljene TTSL za podobno ceno..

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Kupim grelce rabljene ili nove.

Zasledil sem v rubriki priprava motorja za dirkališče , da tudi  r1polzek  prodaja grelce .  

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če gdo kupuje grelce mam ene biketeh za 150. Rabljen so bli samo lansko leto 3krat. 

Nej 051635967

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasledil sem v rubriki priprava motorja za dirkališče , da tudi  r1polzek  prodaja grelce .  

Nič več. Mi jih v ponedeljek pripelje v ljubljano. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več. Mi jih v ponedeljek pripelje v ljubljano. :kva2:

 

Znači ti si mi ih kupio ispred nosa.   :hmm:

Ali ništa zato, kupio sam ja druge.  :OK:

 

72837397.jpg

 

Kakva su vam iskustva sa ovim grejačima?

Popravljeno . Popravil tmrki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Racetech grelce. Po moji oceni gumo segrejejo kar enakomerno, jih je pa treba pustit kar enih 45 min do 1 ure. Kolikor sem jih rabil so delali perfektno, rabil sem jih približno 10 krat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ravno danes, mi je v Lojzovem katalogo padlo v uč, da so znižal grelce. Če koga zanima, klik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes, mi je v Lojzovem katalogo padlo v uč, da so znižal grelce. Če koga zanima, klik.

Hvala, so pa bli lani že tudi ceneje za okoli 150eur.. če bo gdo mogoče počakal, se zna zgodit da spustijo ceno.. ali pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!