Skoči na vsebino

Vsi motorji s 34 KM


PRiMoZ

Priporočene objave

No zanima me, ce bi prišel nov zakon, kateri motorji se dajo vse dobit z vec kot 350 ccm in 34 KM.

Zaenkrat sem našel:

Cagiva Canyon

KLE 500

KLR 650

XJ 600 S Div

535 Virago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v motorrad-katalog za leto 2001,lahko tudi v starejse.tam najdes vse modele,katere dobis "zadusene" na 27 KW.za vecino starejsih (2-5 let starih) pa se dobijo kiti,s katerimi jih lahko "zapres" na 27 KW.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bos lahko vozil tudi mocnejse. npr 300 kg coper, ki ima 65 ali manj KM. lepo pise da velja ali 34 KM ali razmerje 0,16 kW/ kg motorja.

ni problema z tehtnico v trgovino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

najboljse se mi zdi GSX-R 1100 s 27 KW....hehehe

best

Ice

a si videl hayabuso ha ha ha, al pa predstavljaj si kakega velikega enduro ala R 1150 GS z 27 kw, ha ha ha za umret od smeha. to ja ni dovolj da motor sploh spelje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a si videl hayabuso ha ha ha, al pa predstavljaj si kakega velikega enduro ala R 1150 GS z 27 kw, ha ha ha za umret od smeha. to ja ni dovolj da motor sploh spelje....

R850R ali GS s 27 KW.tja pades. bremmm.moooo....zzzz....zzzzzzzz..zzzzzzzzzzz

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zdaj to narobe razumeti,kaj sva gor pisala s pervyjem.po moje je boljse,da eno,dve leti "trpis" s 34 KM,in si naberes izkusnje in znanje,kot pa da imas dva tedna hiter motor in si potem na kaksni intezivni naslednjih par mesecev,ali se huje.

sam sem zacel s shadow 600,ki je bila takrat zame pre vse.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj to je res bolje, kot pa da se cez 2 dni na asfalt nalimaš. No motor tako lahko bol odblokiraš pa je.

Drgac bom pa tako zacel na kakmu enduru al pa kakem bol švoh nakedu. Vsaj upam da bo tako, ce ne bom pa še kako leto pocaku, da bom 20 star. :)

Edited by - PRiMoZ on 18/06/2001 18:56:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primoz ti si zelo razumen decko, upam da te ne bo na cesti prevzelo, ker moje izkusnje kazejo da so vsi motoristi zelo preudarni in "pametni" (sem stejem tudi sebe) ko so na tleh. tisto sekundo ko so na motorju pa je druga zgodba. tudi sam sem z istim razlogom prvic kupil coperja ker sem trdil da mam to dovolj in da hitrost ubija, jaz nisem tak, .... bla bla. po dveh mescih sem ze gledal cestake ampak si nisem priznal da mi je to vsec. zdaj sem preprican da moj naslednji motor ne bo imal manj kot vsaj 120 KM ker mi je vse enostavno premalo.

kako ze gre: zarecenega kruha se najvec poje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je to cisto OK motor!!

So mi pa res ze govorili, da ce enkrat cestaka probas, potem se tezko z drugim motorjem zadovoljis.

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 15 let pozneje...

Lepo od tebe, da po petih letih obudiš temo nazaj med žive :)

Maxi skuterji so precej napredovali v razvoju in uporabnosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luka11 pravi:

Imam par frendov, ki so šli s cestakov na skuterje. Ja, skuterje, 500, 650 kubične. Pravjo, da je to ful uporaben motor zdaj, včasih ni bil tolk uravnotežen baje. Je pa tud res, da leta nardijo svoje...

 

_________________________________

vedeževanje | digitalni marketingizdelava spletnih strani

najprej - en velik :topic: .. :rtfm:  .. potem pa http://motosvet.com/tabla/forum/51-maksi-skuterji-in-vse-okoli-njih/ .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!