Skoči na vsebino

Airoh čelade


Sanda7

Priporočene objave

Jaz sem pred leti naročil rezervne dele za Airoh čelado, pri podjetju Velo. Če se ne motim, je uvoznik nekje v Kopru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bankir pravi:

ojla

sem bil v torek v KMC-ju, nimajo na zalogi, čakam pa na klic, če se da naročiti. cca 50 eur. sem misll, da obstaja kakšen link, kjer se da dobiti kaj ceneje

 

Lp

FC-MOTO, 10% spletni popust majo vedno, občasno 25%. Ob nakupu ti ponavadi dajo zraven še voucher za 5€,10€,5%, za naslednji nakup...pozanimaj se če je kdo kaj nabavljal pa ti ga mogoče odstopi.

Kar nimajo na zalogi ponavadi dobavijo v 7-10 dni, tudi če ti dajo tam oceno da bo trajalo 1 mesec.

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem na odgovorih. hvala tebi Dami. Poklical sem  Koper, imajo in mi bodo poslali, pa še ceno so mi spustili

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2018 ob 13:19, bankir pravi:

hvala vsem na odgovorih. hvala tebi Dami. Poklical sem  Koper, imajo in mi bodo poslali, pa še ceno so mi spustili

Lp

pravkar sem montiral vizir. 

Rad bi se pa javno zahvalil za izredno profesionalen odnos in prisrčnost firmi AUROS iz Kopra.V petek naročil , danes dobil, montiral in ČUDOVITO.

 

Hvala vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!