Skoči na vsebino

Za in proti


YZFgeorge

Priporočene objave

quote:

quote:

Vsaka umetnina ima svojo ceno in nima vsak ljubitelj umetnine toliko "denarja"(pa ne mislim tu dejansko denarja), za imeti to lastnino!! Izbranec je lahko le eden!!

I want some more!!!!

Aja, pol je blo tisto "s pol forumaši sm se dala dol" le iskanje taprauga lastnika oz. izbranca-ampak "umetninam" ni treba iskat lastnika ali pač?

BTW.... če ti mozak ne dela v pravi smeri... tist je bil joke!

Kot si sam pogruntal, iskanje lastnika umetnini ni potrebno, lastnik najde umetnino... tudi meni je ni bilo potrebno!!

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa dne 22/05/2002 ob 10:13:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HI, hi, ha, ha, misliš, da jih Pupa sama ima?

Brrrm

Za svoja leta imam prekleto veliko stvari razčiščenih, in imam osnovne pojme o sebi... žal za nekatere, hvala bogu zame!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:a ma to kej veze iz glagola umetnuti

ima, ima....

- moški razmišljajo kako bi ga 'umetnuli'

- ženske kako bi bilo, če bi bile 'umetnute'

pač verbalni koitus (coitus če vam je ljubše)

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablabla...

Huh? Da ni v kontekstu, pavite?! Ma je.....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Vsaka umetnina ima svojo ceno in nima vsak ljubitelj umetnine toliko "denarja"(pa ne mislim tu dejansko denarja), za imeti to lastnino!! Izbranec je lahko le eden!!

I want some more!!!!

Aja, pol je blo tisto "s pol forumaši sm se dala dol" le iskanje taprauga lastnika oz. izbranca-ampak "umetninam" ni treba iskat lastnika ali pač?

BTW.... če ti mozak ne dela v pravi smeri... tist je bil joke!

Kot si sam pogruntal, iskanje lastnika umetnini ni potrebno, lastnik najde umetnino... tudi meni je ni bilo potrebno!!

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa dne 22/05/2002 ob 10:13:57

življenski nasvet; Pupa plezaj dalje, pot je še dolga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh.. kak naj ti to razložim. Več ali manj vsi plezamo, nekateri hitreje, nekateri počasneje, nekateri sploh ne pogruntajo, da bi morali plezati. Res je.. pot je dolga, tako zame, kot zate.. odvisno kako si dojemljiv za plezanje. Mogoče je tvoja pot celo daljša od moje, ne glede na to, da si 3 leta starejši od mene......

Zatorej, dragi Samo tudi tebi, čeprav mi nisi prinesel nobenega veselja in zadovoljstva nad poznavanjem tebe, vseeno želim uspešno, čimkrajše in čimbogatejše plezanje... mogoče.. enkrat, nekoč, nekdaj se na kaki točki celo srečava.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, Samo in TC, naj bo eden tako dober in mi razloži, ali ima vsa ta gomila citatov, podcitatov in ostalih jajc kak globji namen ali se enostavno igrate slovenski parlament Samo toliko, da bom vedel, nič drugega.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da tudi sama nimam pojma, kaj se tu točno dogaja in kaj se pravzaprav gremo, predvidevam, da se gremo slovenski parlament.....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede na to, da tudi sama nimam pojma, kaj se tu točno dogaja in kaj se pravzaprav gremo, predvidevam, da se gremo slovenski parlament.....

I want some more!!!!

Spostovana kolegica poslanka, spostovani kolegi poslanci, dragi gledalci in drage gledalke.

Jaz bi na to izvajo repliciral kajti zdi se mi, da o temi se ni bilo dovolj povedano in da bi lahko predsednik povedal zakaj je sploh prislo do te razprave in zakaj trosimo davkoplacevalski denar za to razpravo in s tem posledicno repliciranja.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahtevam klarifikacijo na repliko o predlogu za neformalno obstrukcijo repliciranja katero so nepremisljeno rektalno insertirali preobremenjenim suficientom postnatalnega stresa.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zahtevam klarifikacijo na repliko o predlogu za neformalno obstrukcijo repliciranja katero so nepremisljeno rektalno insertirali preobremenjenim suficientom postnatalnega stresa.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Se opravičujem, ne morem podati, sem pripadnik SLSa!

(Glupkotočakpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahtevam klarifikacijo na repliko o predlogu za neformalno obstrukcijo repliciranja katero so nepremisljeno rektalno insertirali

Se opravičujem, ne morem podati, sem pripadnik SLSa!

(Glupkotočakpress)

yes,kmetje in proletarci moramo držat skupaj...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....aha, se mi je kar zdelo. Poglejte, vse opcije so še odprte. S tem v zvezi bi omenil, da je kolega Kekec III, minister za ovce, pred nedavnim praznoval 1001.rojstni dan. Čestitam

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da padem v prvotni kontekst!!!

Vsi tle neki od Boga govorite pa kaj ne veste da so se ženske iz OPIC razvile!hec!!!

No jst pa mislim da ni lepše, boljše, stvaritve ki se je po stoletjih evolucije razvila iz opice kot pa je ŽENSKA!!!

Sam poglejte koliko dedcov je podobnih gorilam!

A ste kdaj videli Žensko v Tangicah podobno orangutanu!

I rest my case!

Go girl power, Go PUPA!

Thundercat

Popravil/a - thundercat dne 23/05/2002 ob 21:08:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani vsi......

Glede na to,da se pojavlja problem sklepčnosti,saj so se nekateri kolegi odločili za z ustavo jim dovoljen sistem nestrinjanja in to je OBSTRUKCIJO zahtevam ,oziroma odločno zahtevam,da se o vprašanju OPICE,GORILE,ali kakšnem drugem PRIMATU razpiše referendum.

Predlagam 25.05.2002(dan motoristov) za prvi dan zbiranja podpisov.Spoštovani poslanci.....in seveda kolegice poslanke....v majkrajšem času pričakujem z ustavo nam predpisano število podpisov(za nepoučene 40).

Seveda pa pričakujem tudi konkretne predloge za referendumsko vprašanje,ki naj bo v skladu z visokimi civilizacijskimi normami in pridobitvami Motosvet.com parlamenta kar najbolj konkretno in nedvoumno.

S spoštovanjem!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zgleda najdu 8 čudo na tem svetu.

Žal pa čudes ni za vse!

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....aha, se mi je kar zdelo. Poglejte, vse opcije so še odprte. S tem v zvezi bi omenil, da je kolega Kekec III, minister za ovce, pred nedavnim praznoval 1001.rojstni dan. Čestitam

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

OOOOOOOOOOHOOHOOOO, že šibam na topic "Čestitke"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj iz naslovne teme.

Razmerje dečko-pupa.

Najbolji je sex nakon žestoke svaĐe.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za) baba te kdaj tudi kušne tko kot treba

proti) lahko te tudi tako kušne, da s čelom pribiješ v asfalt

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

quote:

proti) lahko te tudi tako kušne, da s čelom pribiješ v asfalt

Pozdrav, Sym

Lahko te kušne tud tak, da ti spodnje gačice v rit potegne...

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!