Skoči na vsebino

Za in proti


YZFgeorge

Priporočene objave

kakšni pogovori... o usodah postov :twisted:

...pa kolk smeškov!! Pravi smiley attack!!! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda zajebantska!!!!

Motoratorji so vsi posvedrani, potem pa po njih udrihate!!! Banda nehvalezna!!! Boste ze videli hudica.... Mularija..... Zbit use zobe vn, pa cez kolen dat.... pa vse poste zbrisat.... (tole zadnje prihaja od moje drage Allice....) :wink: :lol: :twisted: :evil: :twisted: :twisted: :shock: :D :) :o :cry: :lol: :shock: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motorator, k se razburjas.... za vsak moj zbrisan post si prisluziš 10 minuten footmassage... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bolš bit priden..... :wink: :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motorator, k se razburjas.... za vsak moj zbrisan post si prisluziš 10 minuten footmassage...

Bolš bit priden.....

Ce bo po desni nogi, potem ni panike.... ampak te zgodbe jaz ne bom videl... ali pac?! :o :twisted: :D

A boze nekaj, da pipas levo nogo!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ja ja ja... bit pridna, to bo to.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motorator, k se razburjas.... za vsak moj zbrisan post si prisluziš 10 minuten footmassage...

Bolš bit priden.....

Ce bo po desni nogi, potem ni panike.... ampak te zgodbe jaz ne bom videl... ali pac?! :o :twisted: :D

A boze nekaj, da pipas levo nogo!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ja ja ja... bit pridna, to bo to.... :wink: :D

Hej, jasno da pade masaža leve noge, saj z desno ni nič narobe?! :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D

Pa tisto o pridnosti še enkrat preberi, pa se malo pri spolu ustavi (mendajetvojamamaučitlcaslovenščinepress) :wink: :D :D :D :D :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, jasno da pade masaža leve noge, saj z desno ni nič narobe?!  

Pa tisto o pridnosti še enkrat preberi, pa se malo pri spolu ustavi (mendajetvojamamaučitlcaslovenščinepress)

AD1: hmnjaaaa.... kdo pa je rekel, da mora biti z nogo kaj narobe, da se jo masira?! Mah, ti bom enkrat pokazal.... :wink:

AD2: hmnjaaaaa-aaaaa-aaaaa-aaa-aaaa....... res sem bolj slabo prebral.... :oops: Ampak mislil sem pa vseeno pravilno.... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še omenim, da več ali manj (kot čustven invalid) srečujem ženske, ki ne vedo kaj same s sabo oziroma, ki nimajo čistih pojmov kdo in kaj so...

Ma, ko boš pri sebi pošlihtal, pol boš pa kako tako srečal, ki ve kva je in kva hoče..... :D :D :D

Alla

yeah,right......pol pa svizec naredi tisto stvar z čokolado.........

kratko in jasno Top Cat: welcome to the club......

Somišljenik!

:mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.... kaj pa vem... vcasih se tudi zgodi, da se najde kje kaksna, ki ima vsaj priblizno ali zelo poslihtano v glavi...  :wink:  :twisted:  :lol:

Redkost je lepa čednost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, nima te smisla tepst....... Boš že prišel k pameti..... :wink: :D :D

Sploh pa, sem že napisala, da mlajših od sebe ne tepem.... (škoda)..... :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, nima te smisla tepst.......  Boš že prišel k pameti.....  

Sploh pa, sem že napisala, da mlajših od sebe ne tepem.... (škoda)..... :D

Eheheh... pamet?! Je to spet nekaj novega za na kruh namazat?! :o :wink: :D

Sicer pa: lahko, samo na palca na rokah pazi... Jebiga, necem bit spet invalid... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pazlia kar na tebe celega, da boš čimprej spet na mofi in boš spet mel vse koze doma, pol boš pa spet srečen....

Hja, ko bom lahko spet mofo vozil, bom res boljse volje... precej boljse... zdaj sem res tecne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pazlia kar na tebe celega, da boš čimprej spet na mofi in boš spet mel vse koze doma, pol boš pa spet srečen....

Hja, ko bom lahko spet mofo vozil, bom res boljse volje... precej boljse... zdaj sem res tecne... :D

Joooojjjjjjjjj pa ja ne že spet....pa sej ni več nedelja........pa zuni itaq dežuje,tko d se noben ne vozi........PLIZZZZZZZZZ GREGSSSSSSSS not again!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :? :o :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooojjjjjjjjj pa ja ne že spet....pa sej ni več nedelja........pa zuni itaq dežuje,tko d se noben ne vozi........PLIZZZZZZZZZ  GREGSSSSSSSS not again!!!!!!!!!!!!!!!

A ni panike, klimbra, ni panike... samo malo nabijam.. prevec casa ima clovek na tej bolniski.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!