Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

:P bo tudi še pista padla v kratkem. Sej konec koncev si si tudi ti najdu nek brezvezen izgovor :devil:

Res je brezvezen, ker sem te na grobniku pričakoval najmanj v povojih če že ne v gipsu :P .. potem pa nič. Jah, kolesarstvo je nevaren šport :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :kva2: brezvezen?? :fight1:

še danes imam odprto rano premera slabih 5 cm na kolku, tam kjer je pač najbolj zažgalo - do mesa.

Kolesarjenje ali pa motorizem v kratkih hlačah, zagovornikom zadnjega lahko organiziram kakšen voden ogled posledic :D

Se bomo pa kmalu videli na pisti ;) ablubm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija... še bicikla ne zna vozit pa bi rad na pisti dirkal :blink: :P

BTW misty a si še zmer na bolniški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ma tole tvoje klobasanje veze z objestnostjo na cesti?

@Lowrenc: Lepo povedano, ni kaj dosti za dodat.

Govora je bilo o tem da nekateri divjajo kljub temu da imajo zadaj sopotnico .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :kva2: brezvezen?? :fight1:

še danes imam odprto rano premera slabih 5 cm na kolku, tam kjer je pač najbolj zažgalo - do mesa.

Kolesarjenje ali pa motorizem v kratkih hlačah, zagovornikom zadnjega lahko organiziram kakšen voden ogled posledic :D

Se bomo pa kmalu videli na pisti ;) ablubm

Bla bla bla, sami izgovori :grrr, smo vidl kako lahkotno si po parkirišču laufu :P, bo treba kako slikco na forum prlimat ... da mi strokovno ovrednotimo tvojo nedejavnost :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: , kje se najprej pride na Grobnik O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: , kje se najprej pride na Grobnik O:-)

LJ -------->Postojna-------->Ilirska--------> MP Jelšane - Rupa ----------> po avtocesti tako dolgo, dokler se pogled na levi strani ne ustavi na Avtomotodromu Grobnik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ -------->Postojna-------->Ilirska--------> MP Jelšane - Rupa ----------> po avtocesti tako dolgo, dokler se pogled na levi strani ne ustavi na Avtomotodromu Grobnik .)

Pripravi si en Ojro nekam, ker centov ne sprejemajo. Ali kune. Za plačat pa je 0.69€

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ -------->Postojna-------->Ilirska--------> MP Jelšane - Rupa ----------> po avtocesti tako dolgo, dokler se pogled na levi strani ne ustavi na Avtomotodromu Grobnik .)

po AC glej smer Zagreb če slučajno spegledaš pisto greš dol pred cestninsko postajo :P, manjšo pristojbino pa plačaš takoj za Rupo (5 kun = 0,69 €)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ... uu ... lepo!

Caca je dal super intervju!

Trenutki slave:

6:14 - Pintar poriva motor v obratni smeri kot je izhod iz boksev :devil: . Padel je pa točno pred mano. Pomoje je sprva clo mislu, da sem ga jest podru na izvozu iz boksev :wacko: ... drgač mu je pa blokirala zadnja guma. Mogoče kdo ve zakaj :?

4:20 - najbolj prijazen "redni" redar na grobniku :D

6:24 - številka 56 se iz sence prebija po zunanji strani mimo počasnejših :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač mu je pa blokirala zadnja guma. Mogoče kdo ve zakaj :?

Ne bi vedu zakaj, sem pa stal točno na drugi strani ograje kjer se je to dogajalo. Videl sem čudno opletanje zadnjega konca, potem pa voznikov manjši polet prek motorja. V naslednjem trenutku, ga je že pobiral s tal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm glih hotu prlimat link sm gor....pa ste me prehitel...

najs :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jože Golob je v kategoriji do 600 zasluženo osvojil peto mesto zato naj se javi, da mu predamo pokal in nagrado. carman.motosport@siol.net ali na tel. 041 516 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!