Skoči na vsebino

MOTO oprema - dežna


alone

Priporočene objave

ali naj kupim enodelnega ali dvodelnega in kje ste jih nabavljali...

na kaj moram bit še pozoren pri kupovanju le tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš kupil je čisto od tebe odvisno- cene niso visoke.

jaz imam enodelnega. ko lije ga hitro oblečem čez pa je, dvodelni pa isto, razen med hlačami in jakno ti lahko voda pricurlja ha ha

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dvodelnega. Meni to soebno bolj odgovarja, ker lahko smo hlace nataknem, recimo, ko je bolj svoh dez, pa zgornja jakna brez tezav drzi vodo. Pa bolj prakticen se mi zdi....

Konkretno imam oboje od Louisa, kupil lani za cca. 4000 SIT oboje (se mi zdi).

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisegam na dvodelnega!

Ko neha deževati, posije sonce in je še mokra cesta se vozim samo s spodnjim delom.

Ko splezam dol z motorja se sprehajam okoli ( če rahlo dežuje ali pa samo piha veter) samo z zgornjim delom.

Ko pa dežuje in se vozim, imam oblečena oba dela in me še ni razočaral, da bi mi v kako luknjo pritekel dež.

Mislim, da sem gledala cene in sem dala malo več za dvodelni kombinezon, ampak mi ni žal.

Lp R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam od IXS-a plastičnega za preko obleke in moram rečt, da dobr vodo drži zunaj. Samo vsake toliko časa preventivno vstanem, da mi iz kanala ob zadrgi odteče voda, ker se mi je enkrat v nalivu nabrala lužica in tik pred ciljem skozi zadrgo stekla med noge ... brrrrr ...

Sicer se pa vozi, ko bo sonce, pa ga sploh ne rabiš .

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enodelni je za chopperje/cruiserje bolj primeren,dvodelni pa za vecino ostalih motorjev.drza telesa pri prvi kategoriji je bolj nazaj,voda se rada nabira med nogami in se s pritiskom vetra prerine noter.pri dvodelnih na npr. turerjih ali sportnikih teh problemov ni (ali pa ne toliko).ce hoces biti siguren glede tega si kupi hlace,ki ti segajo cez trebuh.

enodelni:

- a pain in the ass to get into

- se prej strgajo

- ko je strgan moras celega zamenjati

dvodelni:

- vecino pomanjkljivosti enodelnega nima

- voda lahko pride noter,kjer se jakna in hlace pokrivata

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wintex dvodelni,se lahko zmišljuješ kukr hočeš,kaj boš mel gor.Ponavadi samo zgornji del,ker mam hlače nepremočljive.

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam enodelnega....se mi zdi da je bolj "ziher".

Na kaj paziti?

Ko boš kupoval pazi na to, da ima znotraj podlogo (ponavadi je mrežica), ki ti bistveno olajša oblačenje "polivinila" čez mokro usnje. Ko boš kupoval, čisto iz varnostnih razlogov, ne kupi črnega, kajti vidljivost npr. rdečega ali rumenega je bistveno večja. Cena mojega je bila okoli 600 bivših ATS.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z deklico imava enodelne kombinezone od Pola. Sva povsem zadovoljna z njima, tesnita 100 %. Kombinezona imata oba zadrgo potegnjeno malo na desno hlačnico, zato da se res razpre kolikor je mogoče. Spodaj je hlačnica zelo široka, da gre vsak škorenj skozi, nato pa se jo zategne s sponkami. Ni se problema not spravit, razen če si ze prej oblečen kot medved in ti je malo tesen. Izgledaš pa v njem zanesljivo kot medo. Stala sta 10 in 14 tisočakov (predlani).

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kam te hudičeve kombinezone spravite? Jaz imam dežnega od Luisa a je, ko je zložen, tako velik, da ga sploh ne vozim s sabo...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki me poznate, tako ali tako veste, da zmeraj nekaj trogam s sabo... Ali v kovcku, se najraje pa v malem nahrbtniku, privezanega na zadnji sedez z mrezo. No, in tam se vedno nahaja nekaj proti dezju, za vsak slucaj. Ali pa kaksen sendvic, pijaca, izvijac (sraufenciger po domace), ena-stvar-ki-ji-Ice-rece-ne-vem-kako-ze, ima pa vec stvari na sebi (klesce, noz, pila...)... skratka, da ko kdo kaj zajamra, da mu fali, samo se Gregs lahko pomaga....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: In kam te hudičeve kombinezone spravite? Jaz imam dežnega od Luisa a je, ko je zložen, tako velik, da ga sploh ne vozim s sabo...

N0iSe DaTa

Osebno prisegam na dvodelnega - drugače pa imam (poleg drugih) Polotovo vodotesno jakno (za poletno vročino ni najbolj primerna), dežne hlače in gamaše mi gredo pa pod sedež (poleg prve pomoči in originalnega orodja), drugače pa tudi dežna jakna ne predstavlja nobenega problema, če imaš s sabo zadnji kovček ali tank torbo. Z enodelnim imam zelo slabe izkušnje - na avtocesti nisem prišel do denarnice (saj v nalivu je le pametno iti čimbolj naravnost domov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ena-stvar-ki-ji-Ice-rece-ne-vem-kako-ze

leatherman,gregs.leatherman supertool je vedno z menoj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pucher v graz-u.ze 10 let kupujem tam in mi je vedno zelo dobro svetovala (zenskesamvozijopress).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

leatherman,gregs.leatherman supertool je vedno z menoj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Z menoj tudi vedno in povsod.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pucher v graz-u.ze 10 let kupujem tam in mi je vedno zelo dobro svetovala (zenskesamvozijopress).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Ali si tako dober in bolj natančno opišeš to trgovino (kako se točno imenuje in kje v Graz-u se nahaja. Mislim, da ti bo marsikdo hvaležen. Ali imaš morda tudi internet naslov?

Vnaprej hvala za odgovor. Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pucher,elisabethinergasse nekaj.

http://intern.sime.com/stadtplan/stadtplan...ssen&1229123345

net-naslova nima.dobi se vse mogoce vrste oblek (usnje in tekstil),celad,skornjev itd.v glavnem vse kar je za oblecti.tehnicne robe za motorje nima (sveck,olja itd.)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je naslednja stvar ki si jo bom kupu!

Mislim da je to dobra stvar, predvsem če je dž!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enodelnega od Louis-a(15 ex dem).Vsako leto kupim novega pa je.

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In kam te hudičeve kombinezone spravite? Jaz imam dežnega od Luisa a je, ko je zložen, tako velik, da ga sploh ne vozim s sabo...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Jaz vozim oba kombinezona ves čas s seboj. Ena stranska torba na viragecu je sicer ves čas polna, pa me ne moti. Itak je ne rabim kaj dosti.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dežni kombinezon (enodelni) od Dainese-ja.Kupil sem ga

pred 10-imi leti,pa je še vedno brez napake.In ko ga zložim,ga lahko dam pod sedež.

Pozdrav

Dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ženo imava IXS-ovga. Preiskušeno je zdržal 12 ur dežja. Spodaj sem bil popolnoma suh, pa še na malo se ga da zložit. Je pa enodelen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!