Skoči na vsebino

MOTO oprema - dežna


alone

Priporočene objave

No, zadnji čas je, da si tud jaz končno nabavim dežni kombinezon. Zanimajo pa me predvsem dvodelni. Zaenkrat je bilo povedanih nekaj izkustev, sam fajn bi bilo, če bi jih bilo še več. Pa če bi zraven še navedli kje, pa kolko ste dal za kombinezon, bi bil pa še bolj srečen. Da bi bolje vedel, kje iskat kaj pametnega. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pucher,elisabethinergasse nekaj.

http://intern.sime.com/stadtplan/stadtplan...ssen&1229123345

net-naslova nima.dobi se vse mogoce vrste oblek (usnje in tekstil),celad,skornjev itd.v glavnem vse kar je za oblecti.tehnicne robe za motorje nima (sveck,olja itd.)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

eliminator,moj post zgoraj.dvodelnega bos tezko nasel pod € 45.-,ker so vsi nekaj podlozeni in ojacani.

tudi gericke ima dobre; je lady tam nabavla in najbrz bom tam kupil tudi mojega novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...kakšna pa je razlika v enodelnih in dvodelnih...razen v ceni in kompliciranosti oblačenja...a so enodelni kaj bolj vzdržljivi glede na to da nimajo zadrg in ostalega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P.

Jaz imam enodelnega od Luis-a.

Je malo bolj zakompliciran za obleči,drugače pa skoz ne pride noben dež ;)

Še nisem bil moker pa sem dosti po dežju vozil.

Vozim ga pa stalno s sabo v kovčku.Ne zasede dosti prostora,pa še moker nisi če te dež preseneti :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P.

Jaz imam enodelnega od Luis-a.

Je malo bolj zakompliciran za obleči,drugače pa skoz ne pride noben dež ;)

Še nisem bil moker pa sem dosti po dežju vozil.

Vozim ga pa stalno s sabo v kovčku.Ne zasede dosti prostora,pa še moker nisi če te dež preseneti :D B)

cena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

da malo oživim temo....torej glede dežnih kombinezonov....nameravam letos kupit pa me zanima kaj predlagate in kje kupit....izkušnje s posameznimi modeli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malo oživim temo....torej glede dežnih kombinezonov....nameravam letos kupit pa me zanima kaj predlagate in kje kupit....izkušnje s posameznimi modeli?

graški Louis ima v trgovini vedno neke akcije.. svojega sem dobil znižanega iz 40€ na 17€..

firma sicer noname oz ima na hrbtu napisa "louis.de", a tiste glavne vodotesne finte preverjeno delujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

graški Louis ima v trgovini vedno neke akcije.. svojega sem dobil znižanega iz 40€ na 17€..

firma sicer noname oz ima na hrbtu napisa "louis.de", a tiste glavne vodotesne finte preverjeno delujejo...

Potrjujem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

graški Louis ima v trgovini vedno neke akcije.. svojega sem dobil znižanega iz 40€ na 17€..

firma sicer noname oz ima na hrbtu napisa "louis.de", a tiste glavne vodotesne finte preverjeno delujejo...

Ja, drži, res,... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope.. mislim, da je bil takrat nekaj takšnega http://louis9.louis.de/katalog2005/pages/188.pdf

tile rumeni so sila tanki, ta rdeči pa so malce z nečim (neka bela mrežica) podloženi..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm.. plastika je plastika.. pod vsakim boš švical ko pes in za tistih nekaj dežnih voženj se mi ne zdi vredno dat tistih nekaj prešernov več..

naj še drugi kaj napišejo, vendar menim, da sem za 4k SIT dobil dobro varianto, ki se je v dežju izkazala za povsem uporabno zadevo, ki izpolnjuje svoje poslanstvo..

tisto razliko 9k SIT (oz 18k, še za nts) lahko v mene investiraš.. ti bom posredoval TRR.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope.. mislim, da je bil takrat nekaj takšnega http://louis9.louis.de/katalog2005/pages/188.pdf

tile rumeni so sila tanki, ta rdeči pa so malce z nečim (neka bela mrežica) podloženi..

Ja, js tudi imam tega.

Prezivel je ze kar nekaj ur dezja, pa se ni spustil.

Edino tezko ga je gor dobit, se posebej del pri rokavicah, ker ima kao dvojno gumico, da ti res nic ne pride noter.

Razmisljam, da bi kar odrezal tisto mrezico na hrbtu in rokavih, da ga bom lazje dobil gor.

Ceprav glede na povprecno stevilo kilometrov slo motoristv po dezju bi bil tisti najcenejsi za 7€ iz Luisa cisto dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zato pa imam XXXL velikost.. in je ravno prav, čeprav se še tako zelo hecno sliši.. ostala bojna oprema požere kar nekaj kubičnih centi(deci)metrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam dvodelni model. iz izkusenj.

samo kaj pa jaz vem (dodanes65.000+kmpodezjupress) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni kombinezon iz Luisa (5 eur) se je moji :wub: strgal ob prvi uporabi ( spodnji del hlačnic ) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tarumeni dežni kombinezoni (Luis) so mišljeni bol kot izhod v sili za enkratno oz.kvečjemu nekajkratno uporabo tako, da ne čudežev pričakovat :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!