Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
alone

MOTO oprema - dežna

Recommended Posts

eliminator

No, zadnji čas je, da si tud jaz končno nabavim dežni kombinezon. Zanimajo pa me predvsem dvodelni. Zaenkrat je bilo povedanih nekaj izkustev, sam fajn bi bilo, če bi jih bilo še več. Pa če bi zraven še navedli kje, pa kolko ste dal za kombinezon, bi bil pa še bolj srečen. Da bi bolje vedel, kje iskat kaj pametnega. :)

lp

Ice
pucher,elisabethinergasse nekaj.

http://intern.sime.com/stadtplan/stadtplan...ssen&1229123345

net-naslova nima.dobi se vse mogoce vrste oblek (usnje in tekstil),celad,skornjev itd.v glavnem vse kar je za oblecti.tehnicne robe za motorje nima (sveck,olja itd.)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

eliminator,moj post zgoraj.dvodelnega bos tezko nasel pod € 45.-,ker so vsi nekaj podlozeni in ojacani.

tudi gericke ima dobre; je lady tam nabavla in najbrz bom tam kupil tudi mojega novega.

Thundercat

hm...kakšna pa je razlika v enodelnih in dvodelnih...razen v ceni in kompliciranosti oblačenja...a so enodelni kaj bolj vzdržljivi glede na to da nimajo zadrg in ostalega??

Tiger

L.P.

Jaz imam enodelnega od Luis-a.

Je malo bolj zakompliciran za obleči,drugače pa skoz ne pride noben dež ;)

Še nisem bil moker pa sem dosti po dežju vozil.

Vozim ga pa stalno s sabo v kovčku.Ne zasede dosti prostora,pa še moker nisi če te dež preseneti :D B)

Thundercat
L.P.

Jaz imam enodelnega od Luis-a.

Je malo bolj zakompliciran za obleči,drugače pa skoz ne pride noben dež ;)

Še nisem bil moker pa sem dosti po dežju vozil.

Vozim ga pa stalno s sabo v kovčku.Ne zasede dosti prostora,pa še moker nisi če te dež preseneti :D B)

cena???

Tiger

Thundercat mal sem že pozabil ampak mislim da je bil okrog 30 € mal več kot leto nazaj :unsure:

L.P.

Thundercat

da malo oživim temo....torej glede dežnih kombinezonov....nameravam letos kupit pa me zanima kaj predlagate in kje kupit....izkušnje s posameznimi modeli?

Špilferderber
da malo oživim temo....torej glede dežnih kombinezonov....nameravam letos kupit pa me zanima kaj predlagate in kje kupit....izkušnje s posameznimi modeli?

graški Louis ima v trgovini vedno neke akcije.. svojega sem dobil znižanega iz 40€ na 17€..

firma sicer noname oz ima na hrbtu napisa "louis.de", a tiste glavne vodotesne finte preverjeno delujejo...

pirrulz
graški Louis ima v trgovini vedno neke akcije.. svojega sem dobil znižanega iz 40€ na 17€..

firma sicer noname oz ima na hrbtu napisa "louis.de", a tiste glavne vodotesne finte preverjeno delujejo...

Potrjujem. :grim

king

Ja, drži, res,... :OK:

Špilferderber

nope.. mislim, da je bil takrat nekaj takšnega http://louis9.louis.de/katalog2005/pages/188.pdf

tile rumeni so sila tanki, ta rdeči pa so malce z nečim (neka bela mrežica) podloženi..

Edited by Špilferderber

Špilferderber

ehm.. plastika je plastika.. pod vsakim boš švical ko pes in za tistih nekaj dežnih voženj se mi ne zdi vredno dat tistih nekaj prešernov več..

naj še drugi kaj napišejo, vendar menim, da sem za 4k SIT dobil dobro varianto, ki se je v dežju izkazala za povsem uporabno zadevo, ki izpolnjuje svoje poslanstvo..

tisto razliko 9k SIT (oz 18k, še za nts) lahko v mene investiraš.. ti bom posredoval TRR.. :devil:

matjazek
nope.. mislim, da je bil takrat nekaj takšnega http://louis9.louis.de/katalog2005/pages/188.pdf

tile rumeni so sila tanki, ta rdeči pa so malce z nečim (neka bela mrežica) podloženi..

Ja, js tudi imam tega.

Prezivel je ze kar nekaj ur dezja, pa se ni spustil.

Edino tezko ga je gor dobit, se posebej del pri rokavicah, ker ima kao dvojno gumico, da ti res nic ne pride noter.

Razmisljam, da bi kar odrezal tisto mrezico na hrbtu in rokavih, da ga bom lazje dobil gor.

Ceprav glede na povprecno stevilo kilometrov slo motoristv po dezju bi bil tisti najcenejsi za 7€ iz Luisa cisto dober.

Špilferderber

... zato pa imam XXXL velikost.. in je ravno prav, čeprav se še tako zelo hecno sliši.. ostala bojna oprema požere kar nekaj kubičnih centi(deci)metrov

Ice

predlagam dvodelni model. iz izkusenj.

samo kaj pa jaz vem (dodanes65.000+kmpodezjupress) :devil:

IBA

Rumeni kombinezon iz Luisa (5 eur) se je moji :wub: strgal ob prvi uporabi ( spodnji del hlačnic ) ....

Sam dePihlja

Tarumeni dežni kombinezoni (Luis) so mišljeni bol kot izhod v sili za enkratno oz.kvečjemu nekajkratno uporabo tako, da ne čudežev pričakovat :grrr .

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Dihaj dihaj. Lorenza Savadorija   https://www.gpone.com/it/2020/02/23/motogp/lorenzo-savadori-ha-deciso-tester-aprilia-per-la-nuova-rs-gp.html   Upam de mas prav. Lanski wild cardi niso bli nek briljantni, tud letos, je po defaultu bogato zadnji.... Mozno tud de je zakljucil kariero?
    • thumper
      kaj ???
    • KennyJR
      Jah no... Podpisal kej dosti takrat ni... Kaj pa vem, kaj se smatra pod zares uradno... Kakorkoli Apriliji podpisala Lorenza za testnega voznika, tako da predvidevam, da Bradley ne bo več v penziji... 
    • Fadil
    • Kugelschreiber
      https://www.crash.net/motogp/news/231293/1/johann-zarco-makes-suzuki-motogp-debut   men se zdi to kar uradno. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!