Skoči na vsebino

Suzuki GSF 500


dore

Priporočene objave

Oi,

a mi lahko kdo od lastnikov GS 500F (z oklepom) prosim izmeri dolžino ogledala tako, kot je to označeno na tej sliki:

IPB Slika

Hvala, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi,

a mi lahko kdo od lastnikov GS 500F (z oklepom) prosim izmeri dolžino ogledala tako, kot je to označeno na tej sliki:

IPB Slika

Hvala, D.

Lepo prosim... :?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me, kolk je kej vrednost tega motorja letnik 98 z malo kilometri ? Ponujenega mam enega v zamenjavo, v oglasniku pa ni nobenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kot er-5 sigurno.

Na avtonetu sta 2 modela, 2005 letnik za 3100€, pa 1997 letnik za 2000€. oba med 20 in 25k km. Sta pa že kar dolgo gor, če me spomin ne vara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav s Hrvaske, me zanima ce je to edina tema o gs-ih na tistemo forumu ? bi prosio neki link ce je mogoce :)

pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da mal obudim tole temo. Zdele imam ogledanega enga GSa z 6000km, pa me zanima na kaj moram biti pozoren pri nakupu, ima kakšne svoje hibe? Sam motor je kvalitetno narejen? Glede vzmetenja, mi je rekel prodajalec do je dosti bolši kot pri ER5, kok je vzmetenje zares kvalitetno? Pa kakšna je poraba motorja, nekako pričakujem da več kot 5l nebi smel kuriti?

Kot drugo me še zanima, ker motor nima kovčka in nosilca, kje in po kakšni ceni bi se dalo dobiti nosilec za kovček, oziramo še bolje ali ima kdo kakšen rabljen nosilec za prodati?

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da mal obudim tole temo. Zdele imam ogledanega enga GSa z 6000km, pa me zanima na kaj moram biti pozoren pri nakupu, ima kakšne svoje hibe? Sam motor je kvalitetno narejen? Glede vzmetenja, mi je rekel prodajalec do je dosti bolši kot pri ER5, kok je vzmetenje zares kvalitetno? Pa kakšna je poraba motorja, nekako pričakujem da več kot 5l nebi smel kuriti?

Hvala, LP

Zbodlo me je pri prebiranju te teme, da vsi nekaj govorijo o porabi 5 lit. in več kar pa sploh ni res. Zato sem napisal kar sem.

Pri mojem je celoletno povprečje porabe 3,6 lit. na sto km. Je letnik 2003 prva reg. 2004. Motor ni imel vgrajene blokade. Z mopedom sem zadovoljen čeprav imam 100 kg. in višino 185. Zelo vozen moped, najraje ima ovinkasto cesto za maksimalno hitrost pa sploh ne vem z njim se še nisem peljal hitreje kot 120 km na uro. V moji moto zgodovini sem imel že nešteto mopedov in včasih, ko sem bil mlajši tudi hitrih za tiste čase. Tako, da mi izkušenj ne manjka a tale moj GS ni več zame saj moje telo ne prenaša več vetra tako, da si bom na stara leta omislil en maxi skuter s povišanim vizirjem.

Veliko srečnih kilometrov Vam želim.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Jaz sem s svojim Suzukijem GS 500F zadovoljen in ga vsekakor priporočam začetnikom z izpitom A2. Je tudi moj prvi motor in je res poceni v vseh pogledih. Gre dovolj in z hlajenjem nimam težav.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Suzukija GS 500 in o njem lahko rečem le najboljše - z njim nisem imel nobenih težav, nezahteven, lahkoten in prijeten za vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zivjo, mene bi pa zanimalo c kaksen od vas prodaja suzuki gs 500 e do 1999 letnika.

Ce ga prodaja kaksen mi lahko posle malo slik , navedene napake motorja ter ceno na eMail- janez.podgorsek.94@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bi zanimalo, vse o tem motorju, na kratko

Vse to kar kahk pove lastnik, ki je naredil najmanj 20 t km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Mene zanima če se da kje dobiti nosilce za sprednjo luč ter smerokaze in seveda zraven tudi masko ter ogledala za pametno ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Ni ga čez motorja kot je suzuki gs 500. Jaz imam suzuki gs 500 F in imam nekaj čez 50.000 km in gre ko urica. Pri meni je bil problem samo vžig motorja oz. ( "Starter Clutch Repair Kit" ). Poraba tam od 4 do 4.5 l na normalno vožnjo (vsaj meni). 20L kesl, naredim 500km brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga čez motorja kot je suzuki gs 500.

JE JE že 600 ccm je čez 500 ccm !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga čez motorja kot je suzuki gs 500. Jaz imam suzuki gs 500 F in imam nekaj čez 50.000 km in gre ko urica. Pri meni je bil problem samo vžig motorja oz. ( "Starter Clutch Repair Kit" ). Poraba tam od 4 do 4.5 l na normalno vožnjo (vsaj meni). 20L kesl, naredim 500km brez problemov.

 

Letnik?

Pa skor težko vrjamme da nardiš 500km, prejšnji lastnik je rekel nekje 300max, js sm jih napravil 250 ko sm se potrudu, če ne pa kr okrog 200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga čez motorja kot je suzuki gs 500. Jaz imam suzuki gs 500 F in imam nekaj čez 50.000 km in gre ko urica. Pri meni je bil problem samo vžig motorja oz. ( "Starter Clutch Repair Kit" ). Poraba tam od 4 do 4.5 l na normalno vožnjo (vsaj meni). 20L kesl, naredim 500km brez problemov.

Pa kaj je to takega 50.000 kilometrov?? Na mojemu pokojnemu GSX-Ru 750 -k8 sem imel skoraj 60.000 kilometrov in niti enega problema   :grim ...,samo bencin,olje .filtri,veriga,zobčeniki ,prednje ploščice in cca 10 setov gum  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2004. Z 20 timi litri naredim 500km pa naj me vrak klafutne če ne :) Pr 410-430km morem pristavit na rezervo. Potem naredom do 500km. Na rezervi je vrjetno še cca 4,5,6L.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa me zanima katero olje naj dam notri. Leta 2011 in 2012 je blo notr olje GPS15W-50 4T-CASTROL na servisu. Zdaj ne vem kateri je bil notri, ko sem ga spustil ven. Ali je dobro, če dam motorno olje Motul 5100 Ester 4T 10w-40?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2004. Z 20 timi litri naredim 500km pa naj me vrak klafutne če ne :) Pr 410-430km morem pristavit na rezervo. Potem naredom do 500km. Na rezervi je vrjetno še cca 4,5,6L.

Ma dej...

a to se sam po klancu spuščaš? :D

kakih 500km lepo te prosim, meni večkrat ni 200 folgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lej kamot, samo povej mi kako ti naj dokažem da naredim toliko kilometrov z enim tankom pa bote vidli da ne lažem!...

 

Če pa 200 km ne narediš z tem motorjom pol pa tk lah samo za bencin delaš! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kamot, samo povej mi kako ti naj dokažem da naredim toliko kilometrov z enim tankom pa bote vidli da ne lažem!...

 

Če pa 200 km ne narediš z tem motorjom pol pa tk lah samo za bencin delaš! 

Pozabil si napisat z maximalno hitrostjo 60-80 Km/h  vse z 5-to prestavo in to ; po letališču, poleti,idealno vreme,sam brez prtljage,brezveterje  !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si napisat z maximalno hitrostjo 60-80 Km/h  vse z 5-to prestavo in to ; po letališču, poleti,idealno vreme,sam brez prtljage,brezveterje  !

Drugače se vozim v avstriji 90-130km/h ko motor še ne trese in to z 6 prestavo btw!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste zato da gremo na kako furo.. Nekje se dobimo gremo malo in če naredim 400-500 km z enim tankom mi častite novega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!