Skoči na vsebino

Suzuki GSF 500


dore

Priporočene objave

spanska navodila  :BUA:

Z motorjem si dobil španska navodila??? :)

Morda ti bo tole kaj pomagalo. To je Haynes Service and Repair manual za GS500 od 1989-1997...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem si dobil španska navodila??? :)

Morda ti bo tole kaj pomagalo. To je Haynes Service and Repair manual za GS500 od 1989-1997...

D.

Nočem smetiti v temi, ampak a mogoče veš, če obstaja Haynesov priročnik v elektronski obliki tudi za ER 5 (ali vsaj za GPZ 500) in kje bi ga lahko staknil?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem si dobil španska navodila??? :)

Morda ti bo tole kaj pomagalo. To je Haynes Service and Repair manual za GS500 od 1989-1997...

D.

ja, spanska navodila :( , drgac pa najlepsa hvala za tole, mi bo zlo prov prslo, zdj si mi pa ze tok pomagu da sm ti dovzn eno pjaco, tko da k bos kej po gorenjski hodu posl PM.

Se enkrat hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

...torej, ce prodaja kdo GS 500 letnik 97-'05 po delih (S PAPIRJI!), naj poklice/esemesa na 041 203 012 (miha) ali 031 579 838 (zok), ali pa pise na miha_pevec@hotmail.com ali zok@siol.net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bosta sama peljala na policijo ali bosta počakal, da pride po vaju?! :hmm:

(vsega pa tudi ne rabiš objavit) :devil:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bojo najdl v njegove rovte, pol si tud zasluzijo, da naju dobijo. problem bo sam ko nazaj ne bojo znal :devil:

pi es: ok, Spil', uredil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zokica skokica, še vedno ni dovolj urejeno ... saj veš: sum pa to ... bojo prišli počekirat, pa bo pizdaijra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo izkusnje z gumami (metzler vs bridgestone vs dunlop vs heidenau?), sm mal prebrsku forum pa nism najdu nc pametnga, zanima me predvsem kako je z obrabo in kera najbols drzi...a je kdo ze slisu za Heidenau K64 RIS INTER SOFT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej imel Dunlop Arrowmax, zdaj pa Heidenau..ne vem na pamet kter model. Moram reči, da slednje primejo bolje kot Arrowmax, pa še cenejše so. Glede obrabe bomo še videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej imel Dunlop Arrowmax, zdaj pa Heidenau..ne vem na pamet kter model. Moram reči, da slednje primejo bolje kot Arrowmax, pa še cenejše so. Glede obrabe bomo še videli.

sej obraba me niti ne moti, ce mi guma zdrzi 5-6000 km je to zame vec kot prevec, samo da DRZI! ampak kaj ko se v tej "smotani" dimenziji ne dobi nic, ce pa dam sirso gumo pa poderem vse performanse :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej obraba me niti ne moti, ce mi guma zdrzi 5-6000 km je to zame vec kot prevec, samo da DRZI! ampak kaj ko se v tej "smotani" dimenziji ne dobi nic, ce pa dam sirso gumo pa poderem vse performanse  :angry2:

GS in ER imata enake dimenzije koles (če se ne motim). Tako da ne bo problema. Arrowmax mi je zdržal 13000 km (no ja...recimo da je bilo 10000 legalnih...ostalo sem pa malo podaljšal O:-) Tako da 6000 z Heidenau ne bi smel biti problem (ne vem sicer kako voziš). So boljše od dunlopk, vendar za zelo drzno vožnjo...kaj pa vem. Če pritisnem sprednjo zavoro do konca še vedno zablokira in zdrsne kolo (pri nizki hitrosti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS in ER imata enake dimenzije koles (če se ne motim). Tako da ne bo problema. Arrowmax mi je zdržal 13000 km (no ja...recimo da je bilo 10000 legalnih...ostalo sem pa malo podaljšal O:-)  Tako da 6000 z Heidenau ne bi smel biti problem (ne vem sicer kako voziš). So boljše od dunlopk, vendar za zelo drzno vožnjo...kaj pa vem. Če pritisnem sprednjo zavoro do konca še vedno zablokira in zdrsne kolo (pri nizki hitrosti).

ja, gs pa er mata iste dimenzije, zanima me se kolk casa prblizn rab heidenau da se zgreje na delovno temperaturo (pri normalnem vremenu cca 20 stopinj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, gs pa er mata iste dimenzije, zanima me se kolk casa prblizn rab heidenau da se zgreje na delovno temperaturo (pri normalnem vremenu cca 20 stopinj)

Ne vem. A jih rabiš za na dirkališče ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. A jih rabiš za na dirkališče ali kaj?

ne ne, samo zanimam se ampak zelo pomembno se mi zdi koliko casa traja da se guma ogreje, ker ce med tem naredis skoraj celo pot to nima nobenega smisla.. k*rc pa kilometer gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ja, ni vec treba. vciri mi je zaribu. :D

razn ce kdo prodaja kompletnega razbitega (masina v delovnem stanju)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ja, ni vec treba. vciri mi je zaribu. :D

razn ce kdo prodaja kompletnega razbitega (masina v delovnem stanju)?

ode cafee-racer :D

pa le ni bla Aprilia kriva, da je skos ribala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ja, ni vec treba. vciri mi je zaribu. :D

razn ce kdo prodaja kompletnega razbitega (masina v delovnem stanju)?

A ti olja ne uporabljaš!? :eek:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne, neki se je slisal tam pr ventilih ko da bi ketnca brusla ob neki (tak cudn SSSSSSSSSSSS, ampak ful potih), pol smo se pa neki preganjal (na GSu sma bla glih midva s punco, jebo ga japonca), pa zacne neki tolcit not po masini, trobim frendu da je ustavu, smo se obrnal, pa na izi pelal nazaj proti domu, ko smo pa po eni ravnini drzal enih 70 km/h je pa zadn kolo zablokiru.

domov po prikolico, pa sraufat. nic nasli. vrjetn je pa bat ventil srecu. :\ je pa modelno leto '96, pa mislim da 12k km. olje je pa na maksimumu, in zgleda kot novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domov po prikolico, pa sraufat. nic nasli. vrjetn je pa bat ventil srecu. :\ je pa modelno leto '96, pa mislim da 12k km. olje je pa na maksimumu, in zgleda kot novo.

:eek: Moj GS pa je prevozu 64000km brez večjih servisov... :worship:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Sem star 19 let in imam izpit za A-kategorijo do 25 kw. Zanimam se za nakup novega Suzukija GS 500 F in me zanimajo izkušnje kakšnega lastnika. Zanima me kako je z vzdrževanjem, kakšne so cene servisov ipd.

Ta motor se mi zdi še najbolj primeren za mojo kategorijo, posebej kar se tice cene in registracije. Če kdo ve za kaj boljšega so mnenja dobrodošla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem star 19 let in imam izpit za A-kategorijo do 25 kw. Zanimam se za nakup novega Suzukija GS 500 F in me zanimajo izkušnje kakšnega lastnika. Zanima me kako je z vzdrževanjem, kakšne so cene servisov ipd.

Ta motor se mi zdi še najbolj primeren za mojo kategorijo, posebej kar se tice cene in registracije. Če kdo ve za kaj boljšega so mnenja dobrodošla.

LP

Sam sem novega kupil konec lanske sezone pri Panigasu, isto mam blokiranega na 25kW, zaenkrat so izkusnje pozitivne, servisi so med najcenejsimi, z vzdrzevanjem baje ni vecjih problemov, ker je ta agregat preizkusen, motor je zelo vodljiv, mogoce malenkost premehak za prevec sportnjo voznjo (mehko vzmetenje), z njim sm naredu ze vec kot 300km v enem dnevu brez problema, kar se pa registracije tice je pa itak pri najnizjih (izjema je 125cc). Poraba je mala (4-6l), odvisno od nacina voznje. Same gume so pa tut ene izmed najcenejsih.

Moj mnenje je tak, da za ta denar zelo tezko dobis boljsi (nov) motor, ce te pa se kej zanima pa poslji PM, al pa me dej v msn pa kako receva :yes:

Pa dobr kup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=72921

Zanimam se za zgornji rabljen motor. Uvožen je iz italije in še nima slovenske homologacije. V torek ga nameravam it pogledat in me zanima, če morem biti na kaj posebaj pozoren in kakšna cena je primerna.

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!