Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Eno vprašanje: se je kdo že udeležil kolesarjenja v Cerknem ( jutri je zaključek OK).

Ena proga gre čez Kladje, pa Joškovec na Mrovljev grič, čez Počivalo do SC Cerkno. Piše, da je zahtevnejša proga.

Ali kdo ve, kakšni so vzponi?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor te poznam, prevozis z biciklom stirikrat vec km, kot povprecen motorist na leto... se motim?

Mogoče čeprav je lažje z motorjem 4 x več km naredit kot s kolesom :whistle:

Od velike noči jih je že skoraj 4kkm do takrat jih je bilo nekaj čez 1000, upam da jih bo letos še tisoč (sem si kupil zimske pajkice tko da... :evilgrin: )

No še vedno bi bil lahko kak jur več če ne bi poleti tako zabušaval :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni pa zadnje case moje kolo kar pociva :( Vedno ko nameravam skocit nanj, nekaj prileti vmes. :unsure:

Sma že dva! Dans sem bil že oblečen,pol pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi s sodelavci smo se pa končno spet podali po službi na eno kolesarsko furo.

Iz Sostra na Javor in od tam na Mali Vrh pa v dolino proti Grosuplju, na Zg. Slivnico na en krajši postanek z okrepčilom pri sodelavcu in nato nazaj mimo Podlipoglava do firme.

Dobrih 40 km, pretežno po samih hribih v 2 urah vožnje.

:OK: Zakon :OK:

p.s. komaj čakam, da nabavim specijalko, da bodo lahko še daljše fure padale. .)

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem naredil eno hitro furo po okoliških Litijskih hribih.

Relacija Litija - Veliki vrh, kjer se v dolini podaš po gozdni cesti proti Štangin vrhu pa krasen spust po blatni cesti mimo Domačije Blaj v dolino in čez Zavrstnik nazaj domov.

ZAKON!

Komaj pa čakam, da bom lahko sprobal svojo novo makino .) , jo bom prilepil v galerijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek bi šel na primorsko, če ne bo preveč burja ;) , tanovo specialko sprobat.

A kdo priporoča kakšno dobro furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sprobal svoj novi kolo :worship: . samo malo se ga bo potrebno navaditi.

Sem šel iz Litije proti Moravčam in nazaj. naredil slabih 30 km.

Za prvič čisto dovolj, posebej ,ker je pihalo kot pri norcih.

Jutri pa na morje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na morju, ampak s svojim starim kolesom, ker sva šla s kolegom iz Sečovelj proti Dragonji in po dolini Dragonje naprej po makedamski cesti. Na koncu doline sva se vzpela na Pomaj, kjer je bil krasen razgled na Kopersko dolino, videl se je celo Triglav in večina ITA Dolomitov. :worship: :OK: ZAKON.

Iz Pomaja sva se spustila proti Vanganelu in v Koper, od tam pa ob obali do Izole in nato proti Strunjanu in čez tunel v Portorož, kjer sta naju na plaži čakale boljše 1/2.

Prevozila sva slabih 50 km, ki so bili eni izmed najbrž zadnjih letošnjih km na kolesu.

Razen, če se bo nepredvideno otoplilo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prav lustna voznja s kolesom po robu Ljubljanskega barja... Slabih 40 km. Tudi tistih 8 stopinj celzija se nebi toliko cutilo, ce ne bi pozabila obuti galose cez kol.cevlje :whistle: T'ko me je pa malenkost v prste zeblo.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,dans sem pa jaz tut po dolgem cajtu zajahal spet mojga Focusa! Nič posebnega:20 km makadama in približno 500 višincev.

Malo me je zazeblo v krempelčke na zadnjih tacah! :D Hitro je temno! :trance_33_sleep:

Gorskaroža: a ti furaš cestaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Die Grosglockner Hochalpenstrase!

Zanimivih 50 km. Slike sledijo,ko pridem k sebi. :blush:

Slikice so v albumu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,dans sem pa jaz tut po dolgem cajtu zajahal spet mojga Focusa! Nič posebnega:20 km makadama in približno 500 višincev.

Malo me je zazeblo v krempelčke na zadnjih tacah! :D Hitro je temno! :trance_33_sleep:

Gorskaroža: a ti furaš cestaka?

Mam in cestaka in trekinga. Danes sem sla na treka, ker sem vmes se malo po makedamu bluzila. :D

Jap krempljcki na zadnjih tacah znajo hitro zazebsti zdaj, ko so temperature nekoliko nizje. Jaz ponavadi obujem galose pa je vredu. Ampak kaj, ko je clovek vcasih malce pozabljiv... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skocila malenkost na kolo, ravno toliko, da sem tacke premigala.Danes se sonca ni bilo kaj veliko, sem komaj skupaj spacala tistih 18 km. Res je hladno... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še zberem nekaj poguma, da bi do konca mesca naklepal toliko km da bi jih od aprila do konca nov zneslo 5000. Do aprila pa mislim, da sem jih imel še kakšnih1300 (potem pa pomotoma resetiral števec). No upam, da jutri ne bo deževalo-jih bo spet kakšnih 60. :whistle:

vulcan: iz Litije v Moravče preko Vač?

se pa moram kar oblečt, ker sicer zebe (trak rokavice, zimski čevlji, podložene pajkice,windstoper...

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa moram kar oblečt, ker sicer zebe (trak rokavice, zimski čevlji, podložene pajkice,windstoper...

A tole si sele zdaj zacel nase vlect da te ne zebe? :D Jaz imam to na sebi ze nekaj casa... :whistle: Ne gre drugace, brez miganja pa tud ne... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole si sele zdaj zacel nase vlect da te ne zebe? :D Jaz imam to na sebi ze nekaj casa... :whistle: Ne gre drugace, brez miganja pa tud ne... :naughty:

A spiš tut v windstoperju? :eek: :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Hallsi ;) Govorimo o kolesarjenju :whistle:

O tem kako spim in v cem bi se pa dalo diskutirati...

Popravljeno . Popravil gorskaroza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Hallsi ;) Govorimo o kolesarjenju :whistle:

O tem kako spim in v cem bi se pa dalo diskutirati...

Aja! O kolesarjenju seveda! :yes:

Tista diskusija o .................., bi znala bit pa zanimiva! :grim Greva rajš na PM,da se ne bojo drugi slinli! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Kaj priporočate za obleč za fure v mrzlem času? Pa, če se kkšn link trgovin :blink: !

Jst imam neke vrste windStoper (pohodniša oprema) pod trenirko,

pa ful švicam kot bi bilo poletje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Kaj priporočate za obleč za fure v mrzlem času? Pa, če se kkšn link trgovin :blink: !

Jst imam neke vrste windStoper (pohodniša oprema) pod trenirko,

pa ful švicam kot bi bilo poletje!

Najlazje je skociti v kolesarsko trgovino pa malce povprasati.

Sicer pa ti na tem linku odgovorijo na tocno tvoje vprasanje ;) :

1) Kako se obleci v hladnejsih dneh

2) Kako se obleci v hladnejsih dneh 2

Jaz imam dolge kolesarske hlace z naramnicami (saj na ta nacin pokrit tudi del hrbta), kolesarsko majico dolgih rokav in kolesarski anorak cez. ( kolesarski zato, ker ima podaljsan hrbet in ko prepognjen vozis, ni bojazni da bi imel kriz odkrit)

V hladnejsih dneh imam pod celado podkapo, rokavice in galose. Pa je ravno prav.

Windstoper te zna res kr fajn zakurit... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Kaj priporočate za obleč za fure v mrzlem času? Pa, če se kkšn link trgovin :blink: !

Jst imam neke vrste windStoper (pohodniša oprema) pod trenirko,

pa ful švicam kot bi bilo poletje!

Kolesarske hlače in zgornji del iz windstoperja.Pa še rokavice in nogavice iz tega materjala.

Me je že Gorska roža prehitela! :whistle:

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolesarske hlače in zgornji del iz windstoperja.Pa še rokavice in nogavice iz tega materjala.

Me je že Gorska roža prehitela! :whistle:

NIc hudega :) Vec glav, vec ve ;)

Sicer pa je danes padla lepa turca, 37 km... samo kaj ko je pihalo, ma ce bi v hrbet ne bi imela nic proti, tako pa je skozi v prsa, sem se kr posteno namatrala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!