Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

danes sem spet tule poizkusil

narediti samomor s piciklnom

:yes:

.. kako me je nascaw en suh tip z

debeeeelimi nogami v

kolesarskih žabah ..

:slap:

Pa

kaj je to za en hudič - te črne žabe ..

a

je to bolje od navadne trenerke

v kateri se ys na piciklnu borim s klanci

al

je to sam šminka?

:hmm:

Toto z žabami je pa tak: če si jih boš nabavo,boš vido da so kr fajn. Lepo odvajajo vlago,švic,ne zapletajo se med zobnike,ker se oprimejo noge,pa še povdarijo mišice na nogah! :D Kupi one z naramnicami,ker fajn pokrivajo ledvice. :grim

Ja

ljudje ne poznajo teh čelad, potem pa mislijo svašta:

1 pašček sem jasno naredil in sicer iz močnejše gurte (in sponke), kot je navadno na čeladah

2 plastika take čelade je neprimerljiva s folijo, ki obdaja stiropor kolesarskih čelad

3 jermenje pod čelado, ki absorbira udarce dvigne čelado nad glavo

za kakih 10mm

4 senčnik (šilt) nad očmi lepo zajema zrak, tako da pod

čelado prijetno pihlja in znoj na glavi sproti osuši,

kar povzroča zelo prijeten hlad pod čelado.

Ys

fantje moji - te čelade ne zamenjam

za nobeno kolesarsko, pa če je

vredna ohohooo €songof.

Hja ..

vi pa seveda po svoje ...

;)

Bi te res rad vido s toto čelado! :D

Drgač pa za 50 ojrov dobiš kr orng čelado-kolesarsko. Zdrži marsikak padec. Sprobano. :grim

Se splača kupit. Gre za tvojo glavo. Veliko kolesarskih užitkov! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br1 - tole si še namontiraj

IPB Slika

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br1 - tole si še namontiraj

bom našel nekaj podobnega,

samo da bo notri kombucha

in ne pivo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Hanzi je danes imew priložnost oceniti mojo

super-čelado in lahko pove svoje mnenje ..

:blush:

Hanzi, hvala za družbo na furci ..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi - kolesarske majice, tako kot športno perilo, se ne perejo z mehčalcem...zna biti, da si zajebal zadevo

@Br.1 - kolesarske čelade niso šminka, brez dobre čelade si lahko hitro na vozičku, primerjave z upgradeom gradbinske, daj no, ne se hecat - enako kot primerjava bolida z gokartom - saj ima tudi gokart hude zavore, hude pospeške in še nasmeh izvabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar prijetno ogrevanje je bila skupna furca, čeprav do tebe sem kar "pritiskal" :devil:

Sicer pa sem hotel v nekem momentu narest eno slikco kako gradbena čelada zgleda na kolesu pa brez ? tega nisem naredil, .)

To se pravi da če enkrat opereš z mehčalcem da je :cry:

:headbang:

No vem za v prihodnje

Sicer pa sedaj prakticiram, da takoj po furi kar v umivalniku "sperem" cunje. Kdo bo pa še pralni stroj obremenjeval s žabami :devil:

Sicer pa sem jo včeraj potegnil še proti Zasavju in ko sem od Krtine proti Moravčam "lovil" nekoga starejšega na cestaku, mi je to pustilo posledice. Najprej sem bil zadihan da je bilo JOJ, malo pred Kandršami me je pa še krč v desno nogo zagrabil(ga čutim še zdajle).

No po počitku sem se nekako "pobral" in jo ucvrl domov.

včeraj prevoženih 115km s povprečno 25,5 (za kak km je zagotovo hitrost zbilo kruzanje po LJ)

Kar lepo se nabirajo letošnji km :OK:

Bo danes kak km v prijetni družbi tam južno od LJ?

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko malo naberem kondicijo,

se bom gotovo pridružil za nekaj km ..

Fino

bi bilo narediti kako tako MS-ekipno,

ki bi občasno krenila skupaj

recimo okoli Lj. Barja - krasna picikl furca

ne preveč zahtevna .. pa tko ..

Štartamo

recimo na Dolgem mostu in

pod hribčki zavijemo okoli Barja do Ig-a

pa pridemo ven na Rudniku

Pri L'eclercu popijemo Cockto

pa domov.

:)

Ys

bom pripravljen za to šele čez

kak mesec .. prej gotovo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba tudi vmes kaj popit, do Leclerca jaz ne zdržim .) pa tudi Cockte :OK: se načeloma izogibam na kolesu

Sicer pa upam da tvoje želje uresničiva danes z neko motosvetovko :OK: oziroma vsaj po tistih koncih se imava namen furat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba tudi vmes kaj popit..

... lepo se imejta - ys se moram nujno danes 'furat po tipkovnici',

ker sem včeraj preveč časa zabušil po vrnitvi s 'štelanjem' prestav.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno: v smeri proti izlakam malo pred 3 in nazaj proti moravčam malo po 5. :hmm:

Sicer pa danes spet skoraj hekto, 15 km v prijetni družbi tam pod Krimom. Me pa z vsakim dnem bolj boli rit. :hmm: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa z vsakim dnem bolj boli rit. :hmm: :kva1:

sy sem ti rekew,

da maš tumasti zic ..

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi tud tebe kaj bolel (pa čeprav bi na tvojem bicikel "fotelju" sedel .) )več dni zapored po

3-5ur /dan (pa čeprav po obrokih)pa zadnji feder gor ali dol.

A bi rad probal :devil:

No saj še danes popoldne pa mogoče jutri kak km, za konec tedna ne bo časa, pol bo pa baje "sneg" :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi tud tebe kaj bolel ..

gotovo pridem nekoč tudi do tega .. bom popročal

kako je s tem ..

ali si vsaj nagnil sedež nekoliko naprej?

lp

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še, še iščem pravi inbus .)

no prav veliko ga ne mislim nagnit, ker sedež naj bi bil "naravnost".

Sicer pa sem se mal "umiril" s kilometražo, drug teden bo pa potrebna zimska oprema pa itak ne bo nič :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem šel danes prvič letos na kolo.

Malo po okolici, cca 12 km pred kosilom, potem pa še malo v hribe za slabe 3 urce.

Sedaj pa malo posuframo po netu pol pa v posteljo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš za podoben denar kupoval, dvomim, da boš dobil kako veliko boljšo kvaliteto-razen če misliš stil "kolesarjenja "menjat :?

Sicer pa me je tole vreme v preteklih dneh mal "prizemljil" Upam, da do konca tedna nabrcam kak km :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podutiški hrib je že moj .. Toško čelo pa vedno bliže.

:OK:

....................

PERFEKTNA IZKUŠNJA

Glede na to, da trenerke v katerih sem do sedaj

piciklirow resnično motijo zaradi ohlapnosti, sem resno razmišljal o

za moj okus odvratnih kolesraskih "hulahupke-hlačah".

Groza me je obhajala ob misli, da bi tak moral na ulico.

:grrr

Potem

me pa med meditacijo prešine ideja .. sy ys imam nekaj podobnega.

:OK:

Iz arhiva svoje garderobe sem izvlekel dvoje kavbojk, katere sem nekoč davno kupil samo zaradi tega, ker je v blagu elastan (streč) in se kao v avtu ne mečkajo (sy se res ne - pa tudi klasične hlače te vrste ne). In moja Kraljica jih je po pranju z vsem drugim vrgla v sušilec zaradi česar so se skrčile tako, da niso več za v javnost - raztegljive pa tako, da jih brez problema oblečem.

Torej

za bicikl - perfektno. Izgledajo kot normalne hlače, obnašajo se pa kot tiste picikl-hulaupke .. nič ne opletajo, zaradi bombaža dobro pijejo znoj ...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoje kratke fure bodo OK, ko pa bi cel dopoldne sedel (pa čeprav v tvojem "fotelju") pa verjemi da bi ti šivi nekam zlezli.

No ko boš rabil šleparja za toško čelo pa sporoči. Samo ta teden nimam časa, grem nabirat kondicijo

Imaš že nov bicikel, al še starega preganjaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Za tvoje kratke fure bodo OK, ko pa bi cel dopoldne sedel (pa čeprav v tvojem "fotelju") pa verjemi da bi ti šivi nekam zlezli.

2 No ko boš rabil šleparja za toško čelo pa sporoči. Samo ta teden nimam časa, grem nabirat kondicijo

3 Imaš že nov bicikel, al še starega preganjaš??

1 verjamem .. ys si verjetno več kot 2 urci .. no mogoče kdaj 3 - ne bom privoščil .. poleg tega moram reči, da so vse te tkanine katerim je primešan elastan (laykra) zelo mehke .. tudi na šivih

2 seveda se bova zmenila .. samo do Toškega čela bom še rabil .. če greva pa tako kot zadnjič .. do mojega limita, pa ni blema ..

3 tisto, kar si videl zadnjič ("fotelj-picikl") je bil now - starega katerega sem pa nudil tudi na MSu, sem pa seveda že prodaw

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem prilezel do smerokaza "Toško čelo" na podutiškem klancu ..

al' sem morow tik pred ciljem malo počivat, ker sem misliw, da bo konec ..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sem naredil tole fotko so mi prodali samo enosmerno karto v sredo :?

No kljub temu je bilo vredno švica (brez malte :devil: ). Je kar precej pomagala burja sploh od postojne naprej. Samo nastane kriza če burja ponikne oziroma jo dobiš od sredaj. Takrat se cifra na števcu bp razpolovi :BUA:

Sicer pa eno vprašanje: kakšen keten sprej in kje naj kupim za bicikel. ne bi kupil ravno top claso, nek šmer pa tud ne rabim, ker takega pa imam :headbang:

post-85-1175865107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sem naredil tole fotko so mi prodali samo enosmerno karto v sredo :?

No kljub temu je bilo vredno švica (brez malte :devil: ). Je kar precej pomagala burja sploh od postojne naprej. Samo nastane kriza če burja ponikne oziroma jo dobiš od sredaj. Takrat se cifra na števcu bp razpolovi :BUA:

Sicer pa eno vprašanje: kakšen keten sprej in kje naj kupim za bicikel. ne bi kupil ravno top claso, nek šmer pa tud ne rabim, ker takega pa imam :headbang:

Lubcon v spreju (10€) ali olje (7€). Top klasa? Ne vem no...tudi če bi bil parkrat dražji še vedno ne bi bil drag, glede na to kolikokrat ga potrebuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!