Skoči na vsebino

Aprilia 1000 SL Falco


king4ever
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

photo5.png.f05f6ae5f039d6e0a9aa275f5638499e.thumb.png.e7b55794579f982c4af119a1f5917d1f.png

Priporočene objave

Še skrivnost: tisti, ki so črne barve, so najhitrejši.

Na območju KP sva vsaj 2 lastnika.

Vivid, upam da si imel mene v mislih....... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prezimovanje...

Me zanima ce lahko brez težav odklopim akomulator, da ne bo potem spomlade potrebno karkoli dekodirati ali na novo nastavljati v elektroniki ali na armaturki?

Pa prijetno prezimovanje..

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezimovanje...

Me zanima ce lahko brez težav odklopim akomulator, da ne bo potem spomlade potrebno karkoli dekodirati ali na novo nastavljati v elektroniki ali na armaturki?

Aku lahko odklopiš brez težav.

Števec total-km ima svojo baterijo.

Obratomer in uro sprogramiraš dokaj hitro. Ampak z navodili v rokah oziroma v priponki (upam, da se to da) imaš PDF plonk listek, kako se to naštima.

Jaz sem ga sprintal na majhno, ga nesel plastificirat v fotokopirnico in ga imam nalepljenega na spodnjo stran zadnjega sedeža.

Jaz sem razmišljal, da bi letos pustil kar priklopljen polnilec na aku. Da ne bi spomladi imel kakšne sitnosti z alarmom ... samo če nimaš take dodatne opreme gor ni treba.

Še priponka:

adcs.pdf

Popravljeno . Popravil Vivid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vama!

Grem danes odklopit. Za nastavitev pa so res potrebna navodila, ni tako preprosto, kot se zdi na prvo pogled..

Mislim pa, da ni dobro, če misliš imet polniles priklopljen celo zimo. Bolje da akomulator (ne vem sicer kako) izprazniš in spet napolniš enkrat mesečno!!!

LP Milko

pa veselega Martina vam želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lepo prosim ponosne lastnike Falcotov, če mi lahko pošljejo kakšne fotke zadnje nalepke (V60), da si jo lahko dam delat, k original nalepke so HUUUUUDOOOO drage.

Hvala.

LP

Dietrich

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Gianelli?

Pri Aprilii na Dunajski imajo še nekaj izpuhov Gianelli s 30% popustom. Ima kdo izkušnje s temi?

Jaz bi dobil za Falcota oba lonca za 70-80 jurjev.

Izpuhi so homologirani, kar se pa preprosto odpravi in ponovno "popravi" za tehnicnega.

Hvala, pa prijetno prezimovanje.....

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Aprilii na Dunajski imajo še nekaj izpuhov Gianelli s 30% popustom. Ima kdo izkušnje s temi?

Jaz bi dobil za Falcota oba lonca za 70-80 jurjev.

Izpuhi so homologirani, kar se pa preprosto odpravi in ponovno "popravi" za tehnicnega.

Hvala, pa prijetno prezimovanje.....

LP Milko

Cena je vredu, vsaj glede na ostale. Če imajo še pa dobro štimo potem pa si tako ali tako zmagal.

Glede estetike, pa imajo itaq vsake oči svojega malarja.

lp,Ico

post-718-1105612114.jpg

Popravljeno . Popravil Ico
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelli !!!

...saj prav to me zanima: performance in seveda zvok! Če je že kdo slišal te Gianellije na apriliji?

Sem zasledil na forumu, da s primernimi izpuhi pridobi Falco veliko na moci. Oziroma je moc uporabnejša.

Zvok pa vemo da se, da iz tega in podobnega motorja, dobit tak da se koža naježi...

Grem pa danes pogledat še v Mariboru k Aprilii, pa javim...

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Arrow ima tudi prav za Falcota......veza pa so ti (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) Koper!

Na delo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Gianelli !!!

...saj prav to me zanima: performance in seveda zvok! Če je že kdo slišal te Gianellije na apriliji?

Sem zasledil na forumu, da s primernimi izpuhi pridobi Falco veliko na moci. Oziroma je moc uporabnejša.

Zvok pa vemo da se, da iz tega in podobnega motorja, dobit tak da se koža naježi...

Grem pa danes pogledat še v Mariboru k Aprilii, pa javim...

LP Milko

ja aprilije so zelo zadosene na izpuhu,pa ce gledamo zvok in performence

aja pa glede zvoka,Aprilije so ze od nekdaj zelo zadosene na zvoku nevem zakaj,serijski zvok od APRILIE se ne more primerjat s serijskega od DUCATIJA

se pa spomnem poleti ko je pred AVTO TRIGLAVOM pripeljal touno al falco nevem tocno v glavnem bila je tastara 1000cc Rotax masina,in na motorju je bil GIanneli,jooj kaksn lep zvok,pri nizkih obratih je lepo pokal,pri viskok pa se zadrl ko... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

En dan je pritegnila mojo pozornost moja luč, ki je svetila nenavadno nizko.

A lahko ostali ki imate falcote malo pogledate, kako pri vas stoji parabola?

Za mojo ne vem reč ali je na mestu ali je odstopila... ?

Fotke:

post-1139-1115127037_thumb.jpg

post-1139-1115127051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo Vivid!

Mislim da je tudi moja bivša Falkica imela tako narejeno......ma za merilniki imaš par "koleščk" s katerimi nastaviš višino snopa........Ajt! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sicer vceraj pozabil fotografirati, da bi ti poslal, vendar je pri mojem falcotu enako. Med sprednjo, zašcitno plastiko in fokusi je cca 1cm lufta!

LP MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garažo sicer ne bom utergnil priti prej kot čez 10 dni, ampak koliko se spomnim more bit nekaj prostora za nastavitev svetlobnega snopa.

Dvigneš ga pa s pomočjo vijaka na hrbtni strani žarometa.

Evo slike :

lp, Ico

post-718-1115195407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Moja aprilia kiha.

Ponavadi se to zgodi okrog 3000 obratov, ko malo bolj odprem gas in je motor pod obremenitvijo. Ali pa ko speljujem, po možnosti v klanec. Kihne, cukne, in potem gre naprej (če seveda potegnem sklopko, sicer motor crkne). V kolena začutim rahel piš.

Sem šel dvignit tank, da bi pogledal, ali se je snelo kako tesnilo ali kaj podobnega ma mi je zgledalo vse OK.

Se sanja komu, kaj bi to bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja aprilia kiha.

zgleda kakor, da bi nek senzor deloval narobe.

če je tako kot pri futuri bi moral, ko daš kontakt, efi

3x zažmigat in ugasnit, če ne pa izpisati dvomestno kodo napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kakor, da bi nek senzor deloval narobe.

če je tako kot pri futuri bi moral, ko daš kontakt, efi

3x zažmigat in ugasnit, če ne pa izpisati dvomestno kodo napake.

Po mojem bo kaj bolj banalnega. Kakšno tesnilo ali kaj podobnega.

Če bi bil senzor, bi motor verjetno slabo šel pri vseh obratih. EFI zgodbica se zgodi normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja dela isto. Na zaslonu ne izpiše nobene napake. Sem preveril vžig, zamenjal svečke in še zmeraj kiha. Ta vikend bom preveril še kompletno elektriko, imam pa na sumu stikalo tačke.

Če pogruntam kaj je narobe bom objavil.

LP Dietrich

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!