Skoči na vsebino

Kawasaki ZR 7


J-125

Priporočene objave

Lep pozdrav!

V bližnji prihodnosti nameravam kupit Kawasaki ZR-7. Če ima kdo izkušnje ( dobre ali slabe ) s tem motorjem, naj se prosim malo razpiše, da se bom lažje odloču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej še kej druzga pelat... mam občutek da zadeva ne gre nikamor... vsaj glede na kubikažo ne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imela ta motor vendar sem ga v začetku sezone prodala.Motor je super,edino kar me je motilo je bil premočan upor vetra pri hitrosti nad 150kmh,seveda lahko problem rešiš s šipco.Pri er 5 pa se brez problema peljem 180kmh in ne čutim tako velikega upora,verjetno je precej spremenjen položaj sedenja.Bo še Pervy napisal kaj lepega.

Dober nakup.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh pa ta tema, zdaj pa se bom mogu razpisat al kaj!

ZR7 (ki ga by the way imam) je meni osebno ful dober. vozne lastnosti OK, ni glih kot cestak ampak vseeno je ponavadi prej voznik tisti, ki doseze mejo kot pa motor. za 750 kubikov ni mocen (72 KM zmerjeno "na kolesu"), ampak ma pa vec navora in predvsem vzdrzljiva masina je to, ker je nadgradnja raznih zefirjev in predhodnikov. vglavnem klasicni vrstni stirivaljni agregat. ce hoces kaj bolj divjega pol rajsi hornet ali fazer vzami, ki pa sta meni neprimerno grsa in "samo" 600 ccm.

polozaj sedenja je super, sproscen in po 22 urah na motorju z kratkimi pavzami in enim 4 urnim postankom, kar je zneslo 1700 kilometrov, je bil hrbet in vse ostalo OK. res je upor vetra dokaj mocen ampak nic vecji kot pri ostalih naked motorjih.

ce dosti potujes si omisli S varianto z poloklepom, ki je meni sicer grda ampak prakticno je pa sigurno. lahko pa namontiras sipo. sicer mi je malo sumljiva izjava sande, da pri er5 manj piha pri 180, jaz se vozim ponavadi na avtocesti okoli 170-180 pa ni neke panike. mene zacne mucit sele pri 190-200 pa se to samo vratne misice in notranje stegenjske ker ti zacne noge narazen vlect. no ampak glede tega so vsi nakedi isti.

koncna hitrost je "po stevcu" okoli 215 km/h ampak takrat motor "ogromno pije". normalna poraba je od 5 l na turah do 7 l po mestu, ampak samo ce "stiskas". ce pa se vozis nad 190 dalj casa pa spije 13 l na 100 km kar je moj osebni rekord na poti iz morja. ne se prestrasit, bil sem polno nalozen pa gas je bil celo pot do konca.

zavore so OK, ampak nic pretresljivega. varno se vstavis, oci pa glih ne bos praskal iz vizirja.

vglavnem jaz sem zelo zadovoljen z njim, nisem imel nobenih tezav razen ogledal, ki se zrahljajo ampak so mi jih menjali pod garancijo. ko bodo ta spet crknila (eno je spet malo mehko) bom pa neke neoriginalne gor dal ker zgleda da je napaka v konstrukciji.

OK to bi bila moja objektivna ocena, sicer razmisljam, da bi drugo leto menjal motor ampak to zato ker bi rad imel sport-tourer z najmanj 110 KM kar pa je ze razred visje.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK to bi bila moja objektivna ocena, sicer razmisljam, da bi drugo leto menjal motor ampak to zato ker bi rad imel sport-tourer z najmanj 110 KM kar pa je ze razred visje.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

mogoče Bandita 1200............

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

OK to bi bila moja objektivna ocena, sicer razmisljam, da bi drugo leto menjal motor ampak to zato ker bi rad imel sport-tourer z najmanj 110 KM kar pa je ze razred visje.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

mogoče Bandita 1200............

lp.,

bmw

brez zamere nekaterim ampak nope!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, jst se ti zahvaljujem ker si se ful potrudu in mi napisu te podatke, ki mi bodo sigurno pomagal pri odločitvi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, jaz sem tole temo zacel spremljat, ko je brat od punce kupil ER-5 in je imel tudi probleme z ogledali. Meni se zdi kot ena svoh kvaliteta ogledal.

Je pa bil ZR-7 tudi moj izbor, ko sem iskal nov motor. Samo jaz bi vzel ZR-7S ravno zaradi ogledal. Tam so ogledala fiksna, ker so na "pol-oklepu". Sicer sem se potem odlocil za fazerja, se mi je se pri gnarju izslo.

quote:

vglavnem jaz sem zelo zadovoljen z njim, nisem imel nobenih tezav razen ogledal, ki se zrahljajo ampak so mi jih menjali pod garancijo.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj pa vzdrževanje? Cena servisov? Nekja na internetu sem prebral, da je treba pogosto ventile kontrolirat (nastavljat), pa da je to pri ZR-7 zapleten in zato drag poseg. Kako je s tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vzdrževanje? Cena servisov? Nekja na internetu sem prebral, da je treba pogosto ventile kontrolirat (nastavljat), pa da je to pri ZR-7 zapleten in zato drag poseg. Kako je s tem???

vzdrzevanje in cena servisov so enaki kot pri drugih motorjih (cena odvisna predvsem od cene mehanika), z ventili nimam nobenih tezav (25.000 km) pa tudi nisem zasledil da bi to bil kak posebno kompliciran ali drag postopek, mogoce je ce se ga loti "amater" ampak mehanik nima z tem nic vec tezav kot pri drugih modelih in znamkah. pred 14 dnevi sem menjal lamele sklopke in tesnilo pokrova ventilov (89 eur + 25.000 sit) ampak baje je to zaradi mojega "sportnega" stila voznje ker dosti zaviram z motorjem in ga "stiskam". so pa zato zavorne ploscice se vedno prve in se ne kazejo da bi jih bilo treba menjat. vglavnem nic vec stroskov kot z drugimi, vse je odvisno od stila voznje in kako ravnas z njim. drugace pa ga pazim in ne "pokam" na srecanjih in podobno sranje, ki krepko unicuje motor. zdaj sem kupil se malo masko pa bomo vidli kaksen je sedaj upor (nisem se namontiral). ogledala pa bom (ko bodo ta crknila) zamenjal z kakimi iz hein-gericke ali polo in nebi smelo biti tezav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
A potem ni več na prodaj?

NE :D

drugace pa bo podrobna predstavitev ZR7 izpod mojega peresa v naslednji stevilki motorista kjer je o motorju vse podrobno napisano. tako dobre kot slabe strani motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa bo podrobna predstavitev ZR7 izpod mojega peresa v naslednji stevilki motorista kjer je o motorju vse podrobno napisano. tako dobre kot slabe strani motorja.

YESSS, to sem čakal!!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Suzuki SV 650???

O tem pa v drugih topicih ... uporabi iskalnik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Suzuki SV 650???

O tem pa v drugih topicih ... uporabi iskalnik ...

Tako, pravilno Hotchko, red mora bit!!! :twisted:

(JavolhMeinKeuderFuhrerPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa bo podrobna predstavitev ZR7 izpod mojega peresa v naslednji stevilki motorista kjer je o motorju vse podrobno napisano. tako dobre kot slabe strani motorja.

In kdaj bo ta Motorist na policah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj bo ta Motorist na policah :?

Kukr zmeri, verjetno tudi avgusta 10. dne v mesecu. Sem tudi jaz bluzil, pa spraševal, na koncu pa v revijo pogledal, zdaj pa vse vem. (Tuki bi pasal en napihnen smiley) :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskala SV 650, pa NE najdla!!!!!! :silly:

A si probala mal variant. SV650 skupaj, pa narazen pa spodaj, pa zgoraj, pa s Suzukijem, pa brez njega, pa na njem, pa spet pod njem? A ne Suzuki, variante, pa tehnika so važne, pa se vse najde pa dobi. Zdaj pa bejžva ven iz Kavl teme, če ne bova tepena!! :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Speedo

Član

Član od: petek, 15.06.2001 6:13

Objav: 265

Kraj: Brunei

Objavljeno: 24 okt 2001 13:09 Zadeva: Kawa ZR 7 - za Pervy-ja!

--------------------------------------------------------------------------------

Glede na to, da se zanimam za tip motocikla kot ga vozis ti (Kawa ZR 7) bi te malo povprasal, kako si kaj zadovoljen z njim? Ali lahko prosim malo vec poves o voznih lastnostih, stroskih vzdrzevanja, porabo, mocjo, specificne okvare... Skratka splosen vtis?

Kaksna bi bila primerjava Kawa ZR 7S z novim Fazerjem? (Yamaha FZS 600; glede na podatke: design identicen, cena pribljizno enaka, Fazer obcutno vec konjev - zanima pa me bolj primerjava na podlagi izkusenj: za kaj se odlociti, ce izbirati med omenjenima?)

Hvala in LP

Speedo

Uredil - speedo on 24/10/2001 14:12:49

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2115

Kraj: Thailand

Objavljeno: 24 okt 2001 15:45 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

ce gremo po vrsti:

zadovoljen sem ful, vozne lastnosti so dobre, motor je zelo nezahteven tako da ga v tujini (npr. motorrad) priporocajo tudi tistim, ki se nimajo toliko izkusenj z tezjimi motorji.

vzdrzevanje:

original gume bridgestone (nadvse priporocam in jih bom kmalu spet montiral) zdrzale - sprednja 17.000 km, zadnja 12.000 (platno).

na cca 22.500 km bo potrebna menjava zadnjih zavorne ploscic, sprednje so se OK in se majo cca 3000 km(oboje so se prve ploscice).

redni servis cca 20.000 sit

poraba 5-7 litrov/100 km pri normalni voznji (sport-touring), max 13 l/100 km pri konstantni voznji 200 km z okoli 200+ km/h (max obrati).

specificnih okvar ni zaznat, meni se je edino neenakomerno obrabil zadnji zobnik kar je verjetno posledica, da na eni turi nisem redno ketne mazal (CISTO POZABIL- IDIOT!!!!) no veriga in zobniki me bojo stali cca 30-40 jurjev.

o fazerju nevem kaj dosti ker ga nisem vozil. kolega ga hvali in tudi meni se zdi OK. ma pa fazer res vec konjev in nekoliko visjo Vmax.

mene pri mojem edino moti da ima premalo konjev (7 ampak tudi fazer mi je premalo (minimalno 120 KM).

ce te se kaj zanima vprasaj

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Nazaj na vrh

Speedo

Član

Član od: petek, 15.06.2001 6:13

Objav: 265

Kraj: Brunei

Objavljeno: 28 okt 2001 17:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

ojla SPEEDO glede ZR7 ti lahko povem da je cool motor edino kar mu fali je prednja šipa,ker je položaj sedenja dokaj visok in je upor strašen, itak se to zadevo reši za 15.000sit.Če kupuješ rablenga maš ta moment na raspolago edino mojga,če te kaj več zanima pa maš številko v salomoncu.

sanda

Tnx za informacijo. Sem ga ze bil opazil poprej.

Trenutno se nisem v stanuju nakupa (dolocen neumni slovenski zakon mi zaenkrat se prepoveduje voznjo motorjev nad 350ccm) ampak samo zbiram informacije. Nakup nacrtujem nekje v drugi polovici prihodnjega leta.

Odlocam pa se med Yamaho FZS 600-Fazer in Kawo ZR 7S (oz. ZR 7). Res pa je, da je ponudba na trgu rabljenih motorjev teh tipov precej skromna in je trenutno ze nekaj casa v Oglasniku samo tvoj. Ce bi se sedaj odlocal za nakup, bi ga vsekakor prisel pogledat (full malo prevozenih km!), tako pa se ti zaenkrat lepo zahvaljujem.

LP

Speedo

Nazaj na vrh

suzuki

Uporabnik

Član od: četrtek, 09.08.2001 14:32

Objav: 956

Kraj: Vrhnika

Objavljeno: 28 okt 2001 23:27 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hola!

Ce te zanimajo taki motorcki morda ne bi bilo slabo, ce bi si malce pogledal se Suzukija GSX 750. Na testih je ocenjen bolje kot Kawa ZR 7, ima ga pa tudi Badfreak in ga lahko povprasas za mnenje.

Za primerjalni test obeh pa lahko pobrskas v Arhivu na straneh revije Motorrad (www.motorradonline.de).

LP suzuki

Nazaj na vrh

Sanda7

Uporabnik

Član od: nedelja, 21.10.2001 11:33

Objav: 571

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 30 okt 2001 19:52 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja s ponudbo rabljenih teh modelov je bolj švoh pri nas v enem letu sem zasledila ZR7 v salomoncu cele 4 komade od tega je en zdaj moj ostali trije pa so šli kot bi mignil za pošteno ceno.ZR je absolutno super motor sploh pa ta plava barva nardi svoje.Ker pa jaz ne zdržim dolgo na enem motorju jih menjavam kot po traku tako da imam doma že SUZUKIJA SV650S ki je tudi že v prodaji.No morda pa ti ga prodam drugo leto sam bojo gume že zlizane do takrat.Zdaj pozimi je bolj švoh prodaja.Bo že

sanda

Nazaj na vrh

Speedo

Član

Član od: petek, 15.06.2001 6:13

Objav: 265

Kraj: Brunei

Objavljeno: 01 nov 2001 20:48 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hey Seba7!

Ampak neki mi pa ni jasn: "Kako ti na leto naredis 13.000 km na motorju, ko pa ima eden na stevcu 4.500 km drugi pa tudi nekaj takega, letnik 1999????"

LP

Speedo

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2115

Kraj: Thailand

Objavljeno: 02 nov 2001 13:57 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Sicer pa kolk kilometrov maš zdaj na 7.Ne morem verjet da so ti gume tolk zdržale.

A si bil ti s 7,v Vipolžah čist na vrhu prizorišča.

sanda

1. zdaj mam malo manj kot 22.000 ker se nazalost dosti vec vozim z drugimi motorji. gume - verjami (do platna)

2. ne nisem bil v vipolzah.

bye

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Nazaj na vrh

Sanda7

Uporabnik

Član od: nedelja, 21.10.2001 11:33

Objav: 571

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 02 nov 2001 22:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Hey Seba7!

Ampak neki mi pa ni jasn: "Kako ti na leto naredis 13.000 km na motorju, ko pa ima eden na stevcu 4.500 km drugi pa tudi nekaj takega, letnik 1999????"

LP

Speedo

ZR7 imam niti dva mesca prevozila2000km ,SV650 14dni do zdaj nardila 1200km,ta dva sem pač kupila na koncu sezone.Prej sem pa furala ER5,verjel ali ne s TDR125 bila na češkem in slovaškem 2000km.Pol pa je bil še vn800classic pa 1500classic turer(fantov)pa morda še kaj.Fant dila z motorji zato pač vozim kar je probam pa čim več iskoristit.Verjemi kar nisem v službi sem na motorju.Če pa ne gre pa si predstavljam da sem na njem,motorju mislim

letos je prodal 3 er5 če boš kaj rabu sam povej on zrihta vsem.Dobro po ugodno.

sanda

Nazaj na vrh

Speedo

Član

Član od: petek, 15.06.2001 6:13

Objav: 265

Kraj: Brunei

Objavljeno: 03 nov 2001 15:22 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

quote:

Hvala za info. Tale Suzuki GSX 750 F je res zakon, ampak malo prevec $$$, pa tudi vzdrzevanje bojda ni ravno poceni... Tko, da zaenkrat se bodo moje zelje ustavile pri "kavi".

LP

Speedo

Hola!

Jest sem imel sicer v mislih "navadnega" GSX 750 (nakeda - brez F), ampak ko ze omenjas F (saj imata oba modela skoraj cisto enak motor!) ti lahko zaupam, da je vzdrzevanje blazno poceni, ker nima nobene super duper visoke tehnologije (niti vodnega hlajenja in kar to prinese), pa tudi preizkuseno zanesljiv motor ima, poraba je minimalna (4,6 do 5,9l). Do sedaj sem naredil malo cez 15.000 km in razen obeh gum (serijske Dunlop D205, prednja zdrzala 11.000, zadnja 13.600), olja, sveck in filtrov ni bilo nic - torej samo vzdrzevanje, nobenih okvar. In tako mislim da bo tudi v prihodnje se precej casa (km).

Pa brez zamere - naredi, kot se ti zdi, jest ti poskusam samo predstaviti nekaj dejstev, da se bos lazje in bolje odlocil in ne da te kurim "samo" za Suzukije.

LP suzuki

Ni blema. Tnx 100x za vse informacije. Sem zelo odprt tudi za nove moznosti. Verjetno si bom v enem letu itak se parkrat premislil - trenutno je moj favorit pac ZR7 S - bomo pa videli, kaj se bo tisti cas dalo "pametnega" in za "soliden" denar dobiti.

Bova na kaksnem prihodnjem forumskem rekla kaksno o Suzukijih.

Jst bi mojga Viragota ze kr zamenju, ampak me malo j... ker se nimam izpita dve leti in nimam sans presedlati na mocnejsega konjicka.

LP

Speedo

Nazaj na vrh

Desmo

Vseved

Član od: nedelja, 24.06.2001 18:09

Objav: 1112

Kraj: Ljubljana, Tonga

Objavljeno: 03 nov 2001 16:15 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Btw, imam se eno vprasanje, ce bi morda kdo vedel:

Ce imas izpit do 350 ccm in vozis motor nad 350 ccm ter imas motor normalno zavarovan: ALI JE TO ZAVAROVANJE VELJAVNO ALI NE?

Ne.

Bye

Desmo

Nazaj na vrh

Ice

Moderator

Član od: četrtek, 10.05.2001 11:19

Objav: 8524

Kraj: Graz,A

Objavljeno: 10 nov 2001 17:15 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

perv,tukaj link zate o delih za ZR-7. http://gertmotors.homac.at

gres na "custom-umbauten" in tam na "ZR-7".

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Nazaj na vrh

Brrrm

Moderator

Član od: ponedeljek, 14.05.2001 12:50

Objav: 4237

Kraj: Celje

Objavljeno: 11 nov 2001 01:07 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Ce imas izpit do 350 ccm in vozis motor nad 350 ccm ter imas motor normalno zavarovan: ALI JE TO ZAVAROVANJE VELJAVNO ALI NE?

Verjetno misliš obvezno zavarovanje.

Zavarovanje je veljavno, čim je sklenjeno, ker se nanaša na vozilo.

Ko boš treščil vame in boš ti krivec, mi bo tvoja zavarovalnica pokrila nastale stroške.

Potem pa se bo malo poigrala s teboj, ker si vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja in stroške, ki si jih nakopal zavarovalnici, od tebe izterjala/iztožila.

Če bo drugi treščil vate in bo kriv in bo imel veljavno zavarovanje, tvoje neimetje veljavnega vozniškega dovoljenja ne bo vplivalo na povrnitev škode krivčeve zavarovalnice tebi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade

Član

Član od: petek, 28.06.2002 9:28

Objav: 313

Kraj: Škofja Lukna

Objavljeno: 02 jul 2002 20:14 Zadeva: Kawa zr7 sprednja šipa

--------------------------------------------------------------------------------

A mrbit gdo ve kje se da dobit za najman denarja spredno šipo za Kawa ZR7 jo je kolega polomu pa nuca novo.

_________________

Imejte se skrajno seXi!!!

ADSL je pa zakon

Nazaj na vrh

Dave

Član

Član od: četrtek, 28.03.2002 12:50

Objav: 280

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 03 jul 2002 08:23 Zadeva: Re: Kawa zr7 sprednja šipa

--------------------------------------------------------------------------------

Dejan1 je napisal:

A mrbit gdo ve kje se da dobit za najman denarja spredno šipo za Kawa ZR7 jo je kolega polomu pa nuca novo.

poglej si temo http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...er=asc&start=15

Mas tudi naslov notr. Tip dela za ful motorjev. Prines svojo prejsnjo za vsak slucaj.

_________________

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Nazaj na vrh

Sanda7

Uporabnik

Član od: nedelja, 21.10.2001 11:33

Objav: 571

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 03 jul 2002 15:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ma ne mi rečt da ga je že zvrnu

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

Blade

Član

Član od: petek, 28.06.2002 9:28

Objav: 313

Kraj: Škofja Lukna

Objavljeno: 03 jul 2002 15:44 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sanda7 je napisal:

Ma ne mi rečt da ga je že zvrnu

Ja itak.

Sm pa preveru tisto temo pa dobil podatke.

Štor ostane štor pa ubrn kakor hočeš bo še vedno štor.

_________________

Imejte se skrajno seXi!!!

ADSL je pa zakon

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2115

Kraj: Thailand

Objavljeno: 03 jul 2002 19:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

ker mi sipa ni vsec grem jutri v graz v hein gericke po mini masko, ki vsaj na slikah zgleda ful dobro pa se poceni je (40 eur). bomo vidli.

_________________

zero to horny in 2,5 beers!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Nazaj na vrh

Blade

Član

Član od: petek, 28.06.2002 9:28

Objav: 313

Kraj: Škofja Lukna

Objavljeno: 03 jul 2002 19:52 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ke se pa da te slike od maske kej vidt pa kje.

_________________

Imejte se skrajno seXi!!!

ADSL je pa zakon

Nazaj na vrh

Sanda7

Uporabnik

Član od: nedelja, 21.10.2001 11:33

Objav: 571

Kraj: Rakek,SLO

Objavljeno: 04 jul 2002 15:03 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Pervy pa kaj nisi zadnjič pisal da se prodaja en full dober motor kaj je zdaj to si se premislil al kaj?

_________________

sanda LIVE TO RIDE

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2115

Kraj: Thailand

Objavljeno: 04 jul 2002 18:39 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

maska je v hein gericke katalogu. je crna in pokriva zgornji del luci in gre nazaj preko stevcev je pa univerzalna za dosti naked motorjev.

sanda: he he ni naprodaj, je prevec dober motor da bi ga prodal, tisto je bil trenutek slabosti

_________________

zero to horny in 2,5 beers!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvala moderatorju za končno zgledno urejeno in pregledno temo o najboljšem naked motorju :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!